.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Трайно изправяне на косата

    Хора при трайното изправяне на косата (до израстване на нов косъм) Има ли вероятност да ми стане нещо на косата? Косопад и.т.н.?

    Основния ми въпрос е, ако косата ми е мазна и лесно чуплива.. какво ще стане след това? Да не се изсъхне и да стане гадна и суха..
    Страхотна гледка

  2. #2
    Аватара на merilin1
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    341
    ааа били обяснил/а малко повече за тва изправяне, че не бях чувала много интересно...ма според мен щом е до израстване на нов косъм ще е доста изтощаването...утре съм на фризьор и ще питам...

  3. #3
    Това е като трайното къдрене, но изправяне. Понеже смятам, че много хора знаят колко е ужасно трайното къдрене, то изправянето е същата работа, замо че косата е права, естествено . Прогаря косата и е възможно да стане като слама. Поне аз така смятам

  4. #4
    Ам зависи със какво я изправяш и през какви интервали.

    Дълготрайното използване на преса вреди ужасно много на косата.
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  5. #5
    Аватара на GaBiIi__
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    blg
    Мнения
    1 157
    mn mn izto6tava kosata

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    Цитирай Първоначално написано от GaBiIi__
    mn mn izto6tava kosata
    +1

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    na edno mqsto
    Мнения
    1 273
    ami moqta kosa e dosta kydrava,lesno se izpravq oba4e,no vinagi sled procedura s presa,kosata mi kape,kape li kape za tva ve4e gledam da ne si q izpravqm,mnogo uvrejda kosata,a specialno az imam mnogo zdrava kosa na kakvi li ne proceduri sam q minavala,no presata iztoshtavaa mnogoooo
    Света е любов,а тя е създадена,за да прави щастлив само един човек..А този човек е най-добрия на света...той е ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от neshtastno^vliubena
    ami moqta kosa e dosta kydrava,lesno se izpravq oba4e,no vinagi sled procedura s presa,kosata mi kape,kape li kape za tva ve4e gledam da ne si q izpravqm,mnogo uvrejda kosata,a specialno az imam mnogo zdrava kosa na kakvi li ne proceduri sam q minavala,no presata iztoshtavaa mnogoooo

    Ползвай серийката на Shwarzkopf "глис кюр" има ефект
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  9. #9
    Значи, процедурата трае около час :> поне при мен. И сравнение с рунтавелкото преди е много по добре Косата ми не е изтощтена защото просто решихме да не я мъчим много (о: до някакви нормални нива на изправяне и така. Успех, аз лично съм доволен!

    Мога да дам резултати преди/сега но утре (о: ще кача снимки и.т.н. То зависи от времето което седите със така да кажа.. препарата на косата ви.. от това зависи и колко ще е изправена. Нещо като при боядисването и цветовете
    Страхотна гледка

  10. #10
    ама я разкажи как става,колко време трае ефекта и колко струва
    skype:sweety_anelia_14

  11. #11
    http://www.bezdumi.com/showpic.php?a...107&uuid=11962 това е ефекта.. след малко седене и не много изтощаване, като се има предвит че преди бях много къдрав :>
    Страхотна гледка

  12. #12
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от adaptation
    http://www.bezdumi.com/showpic.php?aid=8464&pid=117107&uuid=11962 това е ефекта.. след малко седене и не много изтощаване, като се има предвит че преди бях много къдрав :>
    снимката не се вижда.... ам как става накъдрянето трайно... винаги съм искал да имам къдрава коса(или по точно много чуплива) отидох на фризиор и ми казаха че няма да стане така както я искам ... някви идея?

  13. #13
    Трайното изправяне много изтощава косата , струва от 30-60 лева . Ако решиш да я изправяш , косата ти не трябва да е боядисана , защото ще почне много да пада .
    Любов ли ? Тя не съществува . Курви? Курволяк колкото щеш...

  14. #14
    Момичета днес бях н трайно изправяне процедурата трае 2 часа цената е 100 лева невъзможно е 30-60 получава се страхотно НЕ вреди на косата специално попитах и разпитах точно както с преса че и по добре е резултатът бих качила снимки но незнам как

  15. #15
    Голям фен Аватара на akinom
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    889
    Цитирай Първоначално написано от sextazy963
    Момичета днес бях н трайно изправяне процедурата трае 2 часа цената е 100 лева невъзможно е 30-60 получава се страхотно НЕ вреди на косата специално попитах и разпитах точно както с преса че и по добре е резултатът бих качила снимки но незнам как
    влез тук: www.prikachi.com
    http://vbox7.com/play:dd4b6909
    Цената на истината -[м.ю.з.ii.к]-` (h)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си