.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 59
  1. #1

    По какво се разбира,дали един мъж е гей?...

    По какво мога да разбера че едно момче би искало да прави секс с друго момче. Значи аз сам момче и досега сам правил секс само с жени обаче искам да пробвам и с мъж но без да се излагам
    T.7.от правилата!
    devil_girls_

  2. #2
    emi zavisi ti li shte go probvash ili toi teb kakvi sa tiq prostotii nedei se zanimavai s mujko

  3. #3

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    aRbAnaSi PaLaSs;]
    Мнения
    601
    поразпитай дали някой не познава момче с такива наклонности

  4. #4
    Аватара на xXxScreamxXx
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Там,където най-малко очакваш....
    Мнения
    3 107
    Mnogo neyrientirani hora ima - kato tolkova go iska6 napravo pitai nqkoi , kvo ti puka dali se ''izlaga6'' ?!?!
    If someone waits for you,it doesn't mean that they have nothing to
    do...it just means that nothing else is more important than you... )

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от pish0nko
    emi zavisi ti li shte go probvash ili toi teb kakvi sa tiq prostotii nedei se zanimavai s mujko
    що бе като иска нека пробва мом4ето
    а по темата ми да ти кажа то се усеща.нз аз усещам като видя обратна на улицата,нз.........можеби защото и аз съм,нз.но просто като види6 и знае6 тъй 4е не е толкова трудно \/
    "Най страшното е да любиш светица дето тайно живее във грях"

  6. #6

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Карнобат
    Мнения
    129
    Намери си гей за да си сигурен
    Цял ш*бан живот дишаш прахта.
    Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.
    Започнал си да гниеш отвърте,
    за теб няма да има `утре`.
    Ти си човек,обречен да страда.
    Хванал си влака за ада!

  7. #7
    Супер фен Аватара на Lorelei
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    In your dreams ;)
    Мнения
    1 077
    A s prystche probval li si ?Haresalo li ti e,che veche chak iskash da te chukat otzad ?
    Shte te chukam strastno i bqsno.Shte te chukam bavno,za da ti e gadno.Shte te chukam s chuvstvo,zashtoto chukaneto e izkustvo.

    http://www.flirt4e.com/milchetyyyceluvchica

  8. #8
    Аватара на swords1010
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Асеновград, България
    Мнения
    3 028
    Ами ако си сигурен, че това искаш ще се намери човек. Отиди на парти, купон или в някой клуб. Определено ще има, кой да се съгласи.
    Няма път към щастието, щастието е пътят.

  9. #9
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от -4arovnata-
    Mnogo neyrientirani hora ima - kato tolkova go iska6 napravo pitai nqkoi , kvo ti puka dali se ''izlaga6'' ?!?!
    kazvat do 2010 godina vseki 4etvarti 6te bade obraten (25%) nqma ni6to lo6o , trqa se namali 4ove4estvoto na sveta
    ina4e po temata ... hm , dosta trudno, ima hora na koito im li4i ima i hora koito sa no ne biha si priznali, ima i hora koito ne im li4i no sa ... mnogo e otnositelno.. v pove4eto slu4ai po hubavite sa (nali v nqkoq tema daje mackite se oplakvaha to4no zaradi tova) ahahahaha
    po dobre varvi v klub ili porazpitai... nz

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    765
    ipa tuka imalo horica s sqkvi fantazii.samo tai proai ot si4ko po malko pa 6te razbere6 po natatak kakvo nai mn iska6 :P :P :P :P
    Лошо е да си пиян и да няма кой да те подпре, но по-лошо е да си влюбен и да няма кой да те разбере!

  11. #11
    zasrami se we .... ti poludq li kade otiva6 ti ... s muj 6te pravi sex... awe mom4e .. 6to si pravil sex s momi4e zna4i ne si tolkoz gorznen i moje da se kaje 4e ima6 podhod ne se srami horata 6te te namrazqt 6te biqt i maltretirat osinovenoto ti dete.. razbira6 li problema ...

  12. #12
    p07renр, ти пък много задълба. Човекът просто го тресе пубертетът яко Как да е... Според мен любопитството води само до неприятни последици, но всеки сам трябва да мисли какво прави, а ако на теб не ти стига акълът и Господ не може да те опази. Твоя воля! Чувал съм, че има сайтове за хомо- и бисексуални. Порови се в интернет. Иначе наистина - най-лесният начин е просто да се поогледаш. Но според мен не ти е работа. Просто си седни на четирибуквието докато порастнеш, поправи секс с противоположния пол и недей от два пъти с момиче вече да търсиш разнообразие и да искаш да видиш как е ти да си мадамата. Не ми е работа и дано бъркам, но на мен ми приличаш на някое разглезено детенце, дето е правило секс два пъти и половина и от нямане какво да прави се чуди в коя посока да хване. Нищо лично! Просто се осъзнай!

  13. #13
    Повече от фен Аватара на AiKaTa
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    BeJluKo TbpHoBo
    Мнения
    309
    хах мии поразпитай уж просто защото искаш да се запознаеш с такъв човек...пробваи и в сайтчета ала бала
    а жените не ти ли харесват?ама верно в тоя живот всичко тряя се опита
    Искам те,но те искам завинаги,нощ и ден само с мен да си истински!

    http://www.poster.net/kimberlin-keit...py-5001238.jpg

  14. #14
    To v posledno vreme stana moderno da si obraten i sq nqkoi da ne ostane po nazad....

  15. #15
    pitai go "ti gei li si"..?
    ако не обичате бебета,използвайте презарвативи!!!

  16. #16

    БЕСЕН!

    ако мене ме пита тва ште му счупа носа и 6е го пребиа от бои!!!
    НЕНОРМАЛНО е мъж да праи секс с мъж! просто неѕнам кво да каја...на каде отива света вече гадно ми е тапо ми е че јивеа с такова первер3но и смотано поколение!! По надолу пи6е6е че геиовете до 2010 година 6тели да бадат 1/4..по таа логика то пре3.. 2020-та 6е бадат моје би 1/2 и е МНОГО вероятно 3а6тото мом4етата които сега са на 5 години,то пре3 2020 ште са 17 годишни! Тоест 6те јивее друго поколение..а ние ве4е 6е сме дЪрти 3а тиа работи,и 6те си гледаме в ка6ти педал4ета и леѕбиики! А ЧЕСТИТО =D>
    Sinan Sakic rulzzz


  17. #17
    STIGA BE 4OVEK na kude otiva sveta boje
    Zemqta e Zatvor Za Angeli Prestupili Boji Zakon.
    Sega Ti Si Angel, A Az Jiveq Svoqta Prisuda!

  18. #18
    Голям фен Аватара на dantro
    Регистриран на
    Jan 2004
    Мнения
    513
    Пусни обява във вестника.. Или си тъп геи или си някав супер извратен индивид

  19. #19
    еех още един отчаял се от жените
    * Love Is All Around *

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Пфф...какво се впрягате толкова
    Гейове е имало още от древни времена.....покрай средновековието...та и до днес Просто сега медиите са на власт и става по-комерсиално
    Щом той си е решил така-това е негов избор.
    По темата - гейовете ..хм..има много видове,но основните са 2.Такива,на които им личи от километри,и такива,на които им личи само по начина на говорене,жестове,реакции и поведение.Както и да е .. запомни едно - НИКОГА не можеш ПО ДРЕХИТЕ да решиш дали един мъж е гей или не.Освен ако не е прекалено очеизваждащо
    Работата е там,че има мъжествени гейове,има и женствени гейове...ти какъв си търсиш?Ако търсиш женствен - по-лесно е да го разпознаеш.Можеш да го намериш в компанията на момичета,като тяхната най-добра приятелка...Този тип не обича да дружи с момчета,търси закрила,обича да гледа предимно романтични комедии,често има много таланти в изкуството,и общо взето е човек на изкуството.Не му пука за чуждото мнение,може да е много мил,може и да е подъл и да се държи като гадна жена(познавам един такъв индивид,който между другото не е навършил 18 още...ужасен е !!!Подмолен интригант...бетер женичка е .. както и да е..)
    Има и много печени хора,които са хомосексуални.Въобще всичко е до човека.
    Да обобщя-разбира се по интересите,компанията,отно шението към мъжете и жените,жестовете,реакциите и на последно място - външния вид.

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    476
    Цитирай Първоначално написано от KillSwitchEngage
    какво по прекрасно има от жени бе бахти човека.... не..

    Ами какво на теб ти се прави с жена, така и на него с мъж, може и с двата пола да иска.Това си е природа и желание което не може да бъде скрито.
    А по темата:Ми потърси някой, който да ти помогне. И браво, за пръв път мъж си признава, че иска да го прави с мъж. =D>
    KoGaTo HoRaTa SpRaT dA mE mRaZqT i Da Mi ZaViJdAt, ZnA4I oT mEn Ve4e Ne StAvA nI6tO!!!

  22. #22

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Никъделенд
    Мнения
    262
    По китката.
    Винаги, когато се почувстваш сам, не забравяй, че имаш себе си!

  23. #23

    скиви ся готин ква е далаверата

    Значи първо се замисли дали ти самия биеш на там (не те убиждам само да кажа) 2-ро виж може би си Б сексоален щом се замисляш за такова нещо,а и по момиченца щом се задяваш. Така,че малко кокретизираи нещата.
    М смисъл такъв да ти го обесня с по прости думи
    Усещаш как искаш да си с друго момче или ти самия искаш да се промениш нещо напоследък да бъдеш с момчета само?
    Кое от двете е?
    Ако е първото значи си Б ,ако е второто значи работата не е чиста и не те знам какво ще правиш

  24. #24

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    ...средата на нищото...
    Мнения
    84
    Да, и аз съм на мнение, че напоследък стана направо модно да си обратен. Ма и тва ще мине, като спрат да им обръщат на гейовете и лезбийките внимание, ще се оправят нещата. Всеки се чуди дали не е педал. Ми като гледаш гол мъж и ти се дърви - значи си гей. Ако не значи не си. Не е особено сложно. Това си е в главата, как ние можеш да ти кажем как да разбереш, след като ти не знаеш как да разбереш. Ако се чувстваш гей - гей си. Като иск8аш да пробваш с момче - пробвай, ако не си гей няма да искаш повече да пробваш.


  25. #25

    Re: По какво се разбира,дали един мъж е гей?...

    Цитирай Първоначално написано от KrisLovePuti
    По какво мога да разбера че едно момче би искало да прави секс с друго момче. Значи аз сам момче и досега сам правил секс само с жени обаче искам да пробвам и с мъж но без да се излагам
    T.7.от правилата!
    devil_girls_
    Искаш да те боцкат отзад или ти да боцкаш? Нали се сещаш, че дали ще боднеш приятелката си отзад или някой си мъж... няма ник'ва разлика. Ако толкова ти пречи факта, че Тя ще е момиче - затвори си очите и си представяй, че е момче.
    Ако пък искаш теб да те оправят... помоли приятелката си... има толкова много играчки... същата работа е...

    Пък ако наистина държиш да е мъж, иди в няк'ъв mixed club 'фани някой травестит и ако те забележат после ще кажеш, че си го помислил за жена. пхах...

    [-o< ...пълен разврат...
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си