.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Сперма по чаршафа

    При условие че с гаджето ми правихме секс преди малко, а той свърши върху чаршафа, според вас има ли начин родителите ми да разберат? Демек трябва ли да пера дюшека>.... Знам че е супер смешно, ама??? Евентуално да има някакво петно или някаква миризма по която да разберат?

  2. #2
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Ами виж сега трябва да се изпере защото остава петно такам е със всяко нещо което нацапаш все остава петно изпери го преди вашите да разберат

  3. #3
    Да де, аз чаршафа го изпрах, ама матрака, само го минах с влажна кърпа! Все си мисля че е достатъчно? А миризма няма нали? Не съм мн опитна в секса, едва за трети път ми беше. На 18 съм.

  4. #4
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Ами ако имаш Venish го мини матрака с него и ще изчезне петното а за миризма няма да има

  5. #5

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Плевен
    Мнения
    103
    с флоресцентна лампа (мисля че така се наричаше) може да се открие

  6. #6
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от GD
    Ами ако имаш Venish го мини матрака с него и ще изчезне петното а за миризма няма да има
    gluposti
    do avtorkata: napravila si vsi4ko neobhodimo, spokoino, nqma da razberat

  7. #7
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Абе вие луди ли сте бе може ли един матрак да се завре в пералнята та ми приказвате тъпотии много сте зле бе

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    476
    Направила си всичко, няма какво повече да с екаже.Миризма няма и няма как да разберат.Влажната кърпа е достатъчна. [/b]
    KoGaTo HoRaTa SpRaT dA mE mRaZqT i Da Mi ZaViJdAt, ZnA4I oT mEn Ve4e Ne StAvA nI6tO!!!

  9. #9
    Фен Аватара на AngelOfMercy
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    Valley of the Damned
    Мнения
    231
    Цитирай Първоначално написано от slun4evo momi4e
    Направила си всичко, няма какво повече да с екаже.Миризма няма и няма как да разберат.Влажната кърпа е достатъчна. [/b]

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от slun4evo momi4e
    Направила си всичко, няма какво повече да с екаже.Миризма няма и няма как да разберат.Влажната кърпа е достатъчна. [/b]
    а всъщнос защо толкова те е страх да разберат.Ти са на 18 и вече си в правото си да се разпореждаш с живота си сама.А и родителите ти знаят че ще дойде и този момент когато...нали се сещаш.
    но щом си преценила че още не е момента наистина влажната кърпа е достатъчна

  11. #11

    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    *in a pink dream*
    Мнения
    1 156
    spoks , nali si izprala charshafa :P matraka kato si go minala s vlajna kyrpa i nqkakyv preparat nabyrzo , sichko e ok i kako tolkoz se pritesnqvash ?!?
    gledai prosto da e suho tam , za da ne trqbva da obqsnqvash , zashto si zapirala matraka
    Единсвеното по-лошо от неинформиран човек е грешноинформиран...

    http://mon3y.hit.bg/
    Негър не си, нито бияч, Мис Калифорния дажа не си и я виждал ... мед ще ми носиш когато те тресна веднъж

  12. #12
    Хора, на вас ви е смешно, ама на мен баща ми е следовател, тей че сметнете как се забвлявам в момента!!!!

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Споко-няма да има проблеми. Колко сперма сме разливали по китеници, мокети, дивани и матраци........
    Сещам се 1 път-ще правим секс у дома, а как ми изпратих при приятелка. Обаче приятелката й имала друга работа и няшт с прибира много рано.тъкмо сме свършили и сме на вълна френски ласки. Идва тя, звъни, аз се навличам набързо. Влиза тя в стаята ни и си говори с гаджето ми. А на моето легло 1 огромно мокро петно от мен..........как не го крихме, какво ли не правихме..........беше голям смях и срам от нея...........да не говорим за случая, в който свърши на буланата в хола, а в този момент дойдоха приятелите на купон у тях............

  14. #14
    да, ще разберат, зашото ще се издадеш... :сорръ:
    MaLiNa - ThE DaRk AnGeL fRom HeLl

  15. #15
    ааа щом баща ти е агент на фбр, начи ше разберат

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си