.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 28
  1. #1

    абитуриентски бал

    тази година съм 12 клас абитуриенка
    но още от миналата година нямам желание за бал просто ми е едно такова безразлично апатично и не ми се ходи
    сега незнам защо но еда от причините е че класа ми е отвратителен и имам само 2 приятелки с тях се разбираме чудесно иначе вс останали са отвратителни клюкарки и повърхтностни хора
    А друг е въпроса за музиката която аз слушам -метъл и те - чалга
    не че тва е проблем ама.. кат ида ако ида на бала не искам няква мазна чалгаджийка да ми се друса
    та проблема е че нямам желание да хода на бал да избирам тоалети тва ми се струва безсмислено и отекчаващо
    да неговорим че класа иска да ходи на екскурзия след бала
    искам да попитам има ли нясой дето не е ходил на бала си и как гледате на идеята човек да не иде на бала си
    пс а и купищата пари който ще изхарча за 1 ден или 1 вечер...безсмислено е всичко

  2. #2
    Супер фен Аватара на ubuntu
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    в Русия съм
    Мнения
    2 064
    Mи аз не съм ходил поради простата причина че са съм 12клас
    Та по темата по сериозно ... имам няколко познати които си пропуснаха бала .. общо вчето с парите които трябваше да изхарчат по купоните и екскурзиите си купиха коли... Не се оплакват и не съжаляват че са го пропуснали.... моя клас също е пълна развалина но поне половината си дивжим като една група останалите са малко в друг свят
    Но все пак за мен тва се случва веднъж в живота и дори и големи нещастници да са не бих си пропуснал бала ....
    Най-много мразя когато някоя обикновена кифла ми се прави на кроасан !!!

  3. #3
    Аватара на SlaDulChence
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    мии тама да тама... там ще да е ... хмм дам тама е
    Мнения
    44
    Аз също тази година ще правя бал. Та моето мнение по въпроса:
    1-во: класа - No Coment... плачевна история, но поне за сега се оправаме щом става дума за бала...
    2-ро: музиката- и аз не слушам много чалга ама... се пак ми е бала ще се прежаля ...

    Не знам за някои които да не е ходил на бала си... но аз мисля,че е един път в живота и си заслужава да отидеш... се пак всеки решава ...,а и в краен случай е както си го направим....

  4. #4
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Горе долу е същото и при мен..аз в момента съм 11клас и нямам никакво желание за бал и съм решил да не ходя. Само на изпращането. До тогава ще видим какво ще стане, но го мисля сериозно.
    Тея безумщини с баловете отдвана са си изгубили чара и смисъла и са се превърнали в турбо селяния, в която нямам намерение да участвам.
    Ще отида да благодаря на учителите и ще ходя да пирувам с приятели...)
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  5. #5
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    бала е веднъж в живота...
    пък и на бала си с целия випуск не само с класа
    колкото до екскурзиите...да, ние ще ходим... яко купон е тая година (имам як клас, като изключим 8-10 индивида от 26)

  6. #6
    Аватара на Nfan
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    София
    Мнения
    60

    Re: абитуриентски бал

    Цитирай Първоначално написано от make`me`high
    тази година съм 12 клас абитуриенка
    но още от миналата година нямам желание за бал просто ми е едно такова безразлично апатично и не ми се ходи
    сега незнам защо но еда от причините е че класа ми е отвратителен и имам само 2 приятелки с тях се разбираме чудесно иначе вс останали са отвратителни клюкарки и повърхтностни хора
    А друг е въпроса за музиката която аз слушам -метъл и те - чалга
    не че тва е проблем ама.. кат ида ако ида на бала не искам няква мазна чалгаджийка да ми се друса
    та проблема е че нямам желание да хода на бал да избирам тоалети тва ми се струва безсмислено и отекчаващо
    да неговорим че класа иска да ходи на екскурзия след бала
    искам да попитам има ли нясой дето не е ходил на бала си и как гледате на идеята човек да не иде на бала си
    пс а и купищата пари който ще изхарча за 1 ден или 1 вечер...безсмислено е всичко
    Еми това ти се случва веднъж в живота, така че купищата пари си заслужават, а и не е нужно да даваш чак толкова много. Колкото до това дали ти се ходи или не, чудя се защо занимаваш хората, като е ясно че не ти се ходи и си взела решение.
    N2O

  7. #7
    РАзбирам те ... Сега съм една 8-ми клас , но от това което видях вече ми се повръща от немалка част от калса ... държат се зле с мен и още няколко момичета . А към мен и най- добрата ми приятлека в класа това е главно , защото слушаме метъл и имаме най- висок успех от целия клас .... Но и в съседния клас си имам приятели и си мисля че щее супяр готино ан бала , защото макар и малко на брой тези ,ой притявли са много яки хора и кво да говоря. Все пак бала е веджнъж в живота , а з амузиакта и чалга да е ще се прежаля някак и ще си купонясвам с приятелките...

  8. #8
    Повече от фен Аватара на YakUZa777
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Там където няма ретарди, а само митовете за тях.
    Мнения
    444
    Az sym 11 klas i syshto nqmam jelanie za bal 1000 lv obrazno kazano za edna ve4er pove4eto go iskat momi4etata za da si kupqt nqkva roklq i da se pravqt na krasivi no za men tova si e zaguba na vreme dobre 4e pone e celiq vipusk 4e s da se napiem mom4etata kato horata

  9. #9
    Балът е веднъж в живота,пък е и забавно ,лично аз мисля да си направя шоуто.

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Оф вече дадох 10 лв за капаро за куверта ама все още се чудя дали да додам и да ходя...Нямам абсолютно никакво желание да ходя на бал при все,че не понасям не само класа ами и випуска...са как да е сме закрепили отношенията ама при всяко положение е неприятно...особено като ще има и чалга...
    Ако ида мисля да се наям и да си тръгна.

  11. #11
    Голям фен Аватара на Quasar
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Намайнатасистан
    Мнения
    658
    И аз няа да ходя...баси хората не ме кефят искам си стария клас...СТАЧКААААА
    Момичетата, не ги крийте толкова. Не е сапун, че да се изтърка.

  12. #12
    От началото и аз не бях много ентусиазирана за моя бал,но след нова година всички започнаха да говорят за него. И аз не исках нищо специално(рокли,коли и тн.),моя клас също слушаше чалга, а аз метъл и рок..Но положението не е отчайващо. Ние бяхмв във Военния клуб и мн ми хареса. Нямаше толкова много чалга, колкото предполагах-пуснаха само няколко песни.Е, не може съвсем да няма.. Беше много хубаво и ако си мислиш че класа ще сте заедно-не е така. Всеки си тръгва на някъде и си гледа кефа. Забавно е,няма да усетиш как минава времето докато сте с класа. Честно казано много бързо ми мина бала и искам пак, защото много ми хареса :P Гаджето ми не ходи на неговия бал, а само отидохме в 1 клуб.Беше хубаво също, но не е като да си на бал и да се чусвтваш че ти си най-важния.

  13. #13
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    аз ще ходя на бал тая година...някакси още не мога да се освестя, макар че се почна - екскурзии, рокли, токчета...не искам да идва и въпреки че не съм в перфектни отношения с всички

  14. #14
    Много ясно, че ще ходя на бала си... ние сме страхотен клас. Абсолютно всички са супер готини хора, добри, весели и т.н... наистина ми е гадно, че само след една година ще се разделим. Хубаво ни е заедно...
    Балът ще си го изкараме мн яко, убеден съм... а и искам да отпразнуваме, да сложим достоен край на тези 4 години, прекарани заедно... ех, колко ще ми е гадно, не ми се мисли...
    Тъй красиви, тъй наивни,
    плискат по всяка капандура.
    И докато наливат тъй проливни,
    виждаш всичко друго колко малко струва....

  15. #15
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    Цитирай Първоначално написано от YakUZa777
    Az sym 11 klas i syshto nqmam jelanie za bal 1000 lv obrazno kazano za edna ve4er pove4eto go iskat momi4etata za da si kupqt nqkva roklq i da se pravqt na krasivi no za men tova si e zaguba na vreme dobre 4e pone e celiq vipusk 4e s da se napiem mom4etata kato horata
    за къде пък мислиш че 1000 ще ти стигнат? ти чуваш ли се...?

  16. #16
    Еми позната история Аз завърших миналата година т.е випуск 2007г.
    На бала не съм ходила поради сходни на твоите причини, които ти си изброила.Не съм давала почти никви пари, освен за екскурзията на която ходих ме след бала.Някви си 100 кинта и това беше.Всичко отмина, не съжалявам за нищо, защото всичко което съм направила е било, защото съм искала да е така и съм била сигурна.

  17. #17
    i na men mi predstoi bal tazi godina i edinstveniq 4ovek koito ne iska da idva na bala e edna ot zduhanite zubarki koqto nikoi ne ponasq po prostata pri4ina 4e e mn zadrastena no se misli za ne6to pove4e ot dr ! az li4no ne bih propusnala bala za6toto go 4akam ot 12 godini a i az ne se razbiram s nqkolko 4oveka ot klasa no vs sme re6ili 4e za bala 6te se razdelim kato horata s dobri pojelaniq i bez prostotii za tova bala idvaaaaaaaaaa na 24.05.2008 spgt forever !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Оф тая тема сега ме плаши само като я видя...
    Изобщо не ми се хой на бал и слуша чалга с целия ми мизерен випуск...Не ми се дават пари,не ми се занимава и тн...и в същото време вече уж се навих на 100лв за военния и честно казано се вълнувам като гледам и рокли и обувки...винаги съм си харесвала ама не съм си рпедставяла,че бих се замислила да облека/обуя...
    в дупка съм

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    София
    Мнения
    927
    Не ходете като не ви се ходи.

    Една приятелка така и е решила.
    1. се премести са в 12ти клас в друго даскало
    2. не и се ходи с тея от новия и клас, нито с тези от стария поддържат някаква връзка и там няма да ходи.
    3. дала е пари капаро, но няма да додаде за другото. Ако поиска може след това да отиде с тях на дискотека, но има ли смисъл за няква вечеря да се дават масата пари?

    Така че ако нямате желание- не ходете. Верно е един път в живота, но си е голяма изгъзица и ОГРОМЕН разход. По-добре си похарчете парите по друг начин!
    "Гордост?Да,гордостта е нещо ужасно вкусно,особено когато коричката е разпукана и покрита с глазура" Скарлет О`Хара

  20. #20
    e da verno dadah 5 kinta za kaparo ama kvo pyk te horata davat po 1000 za bal az za 5 lv pyk i moje i da mi gi varnat
    abe 5 vl mn vajno

  21. #21
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Аз съм 11 клас, и на мен не ми се ходи.Нашите ще дадът сумати и пари,които могат да ги дадат за висшето което е по важно за мен.

  22. #22
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    нова простотия - май ще ходим за 2 дена на Тасос

    дееба смотаняците, ако випускът реши за Тасос, аз ще ходя само на първа бална вечер в Ловеч
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  23. #23
    nie pyk nqma da hodim na ekskurziq zardi maturite ,mn se radvam 6oto typite tyrkini ot na6iq klas iskali da hodt v ko6adasa

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    471
    Ами, ако ситуацията е трагична и желанието го няма никакво, тогава няма смисъл.НО все пак мисля, че балът е веднъж в живота и колкото и да го мразиш този клас ти си част от него.Нужно ли е вече големи пълнолетни хора да се ръчкат и да си завиждат.И аз искам бала да ми е на хард-техно парти, но не става. Мисля, че не е толкова трудно да се прежалите и да отидете за час-два.Пък след тфа си бийте шута където искате, както ще направя аз, особено ако има някфо парти.И аз не съм особен фен на тази идея с музика и т.н. , но направих компромис спрямо себе си и предпочитанията си.Виж- за роклята няма да направя и аз може би ще бъда единствената от випуска, която няма да бъде с рокля, а с нещо доста грубо).И не ме ебе честно казано.
    А относно кинтите- що преувеличавате толкова.Тфа е един куверт, и някфа рокля, която далеч не е задължително да бъде от 1000 или 2000 лева.Има семпли готини рокли за по 200 кинта.За обувките е същото.На втора вечер никой не ви кара да ходите.
    Така или иначе повечето кинти ще отидат когато се пренесете в някой клуб или дискотека, така че 1 час с класа и 1 час в рокля и обувки, които после ще свалите не са голям проблем.

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    на гъза на географията
    Мнения
    598
    Веднъж e w живота.Ти поне имаш 2 приятелки.Хващате се,обличате се като метълки,вземате по 1 мотор под наем и отивате-ще разцепите чалгарките и ще се откроявате от вс розови принцеси.Можеш да поканиш някой твой приятел и се отцепвате на др маса,правите си вашия кеф и така.За екскурзията-готино ще е ако се опиташ да се забавляваш.Отцепвате се 1 компания и си правите самостоятелен пикник в гората/плажа....вечерта и така,взимате си МП3 с кулони на батерии....Толкова време си ги търпяла,заслужаваш да си направиш кефа!

    Ако съдбата е против мен, толкова по-зле за нея!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си