.
Отговор в тема
Страница 1 от 13 1234511 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 303
  1. #1
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014

    вярвате ли в духове?

    Съществуват ли според вас духове ,или така наречените призраци
    и те са само плод на човешкото въображение?

  2. #2
    ами аз вярвям,но мисля,че по скоро те са плод на човешкото въображение

  3. #3
    СПоред мен има нещо такова!
    БРЪЖЕ,БРЪЖЕ ЧЕ ГРЪЦИТЕ КРЪТАТ ВРАТАТА!

  4. #4
    Има, да... не са злите духчета, които ни описват, но да, има...
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  5. #5
    Аз определено невярвам в духове!!!

  6. #6
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    ima da, daje sega 4eta edna takava kniga, i duhovete sa vatre v nas no nie ne go osaznavame, mn e interesna, ako nqkoi se interesuva moga da mu kaja kak se kazva da q pro4ete...no te ne sa lo6i duhove, tova sa prosto na6ite du6i, no bez tela, sled kato telata ni umrat.... bla-bla ) mn qko

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    там някъде...
    Мнения
    47
    DA EST 4E VQRVAM V DUHOVE,NO DORI PONQKOGA USE6TAM 4E TA SA SRED NAS,NEZNAM MOJE DA KAJETE 4E SAM LUDA NO 4ESNO VI KAZVAM NE SAM I DA VQRVAM 4E IMA DUHOVE.... [-o<

  8. #8
    След това което гледах-ДА !Гледах за едно къща построена в/у индянски гробища и вс,които влезе в къщата,после кат излезе и е съвсем др човек-гледа в 1 точка,клати се напред ,на зад като лудите,абе нз дали е истина,обаче в тия документални филми повечето е истина,абе ще ви намеря линк да го гледате !На мен повече ми е инт дали има извън земни

  9. #9
    Голям фен Аватара на BluE_s
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Неизвестно...
    Мнения
    682
    абе дано да има...

  10. #10
    Ако се инт от такива неща,може да прочетете "Неразгаданите мистерий" мн готина книжка,пише за духове,полтаргаизи,хора обсебвани от духове,извън земни,за бермутския триъгалник,за Джак искормвача,за това какво става с човека след смърта,абе за разни е такива мистерий и са обяснени доста подробно и доста добре.
    Аз лично ще се радвам да видя дух(ако съществуват),защото ще знам,че след смърта има и др живот,а не изчезваш просто еи така !

  11. #11
    emi ne e nevuzmojno da sushtestvuvat no ne vseki ima vuzmojnost da gi vidi

  12. #12
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    abe ima ama 6te gi vidim 4ak sled smarrta si kogato i nie se prevarnem v takiva

    i se pi6e мистериИ -> мн.число завършва на "и" , няма как да стане "ий"

  13. #13
    Аватара на vodolei4e_m
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Русе
    Мнения
    665
    пра баба ми като почина(преди 11 год) и от устата и излезе нещо, като въздух ама такова по-скоро като дим, ама не точно, не мога да го опиша - това май беше душата й, бтв една приятелка работи в болница и тя каза също че на хората които умират, така става - на някои - излиза им душата от устата, ама не всеки може да го види

  14. #14
    Тия които казват, че не вярват в духове, означаава, че не вярват в душата на човек.... Аз вярвам!

    Реалния свят не е оферта... Да прибягаме към алтернативни варианти.

  15. #15
    И аз вярвам напълно!
    Some things are better left unsaid!

  16. #16
    Ами аз вярвам! Толкова много документални филми съм гледала! Духовете са душите на хората!!!
    I’ll always live for the nights that I can’t remember…And the friends I’ll never forget!!!


  17. #17
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Преди няколко дни като се рових в нвта попаднах на едни снимки ,които ме шокираха ,снимани бяха гробища на единя си личеше дете върху гроб а на другта снимка една жена която излиза от гроб с разтворени към небето ръце и много озлобен поглед,според мен не бяха фълшификати,но най-странното което ми се случи беше ,когато бях сам в нас и изведнъж покрай мен мина една сянка обърнах се и нямаше никой ,но аз усещах че в стаята има някой или нещо . По принцип вярвам силно в духове ,но мисля че повечето духове не са тук с добра цел.

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    ТаиТи
    Мнения
    495
    И аз вярвам в духове,но мисля че хората са си изградили грешна представа за духовете!Пример за това са малките дечица които като чуят за духове и изпитват някакъв страх.Страх от какво?От къде ние можем да сме сигурни дали духовете са положително настроени или не?Според мен те си съществуват но ние просто не можем да ги видим..може би просто усещаме тяхното просъствие,но нищо повече!


    Ше ме иМаШ ти ... на П*ткиН ДеН

  19. #19

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    СОфия
    Мнения
    192
    аре като стана дума за духове някой да ми даде някфо разказ4е на английски за духове.....плс да е кратичко плс плс
    Незнам какво искам но знам как да го постигна

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от apparition
    аре като стана дума за духове някой да ми даде някфо разказ4е на английски за духове.....плс да е кратичко плс плс
    Once upon a time there was a ghost in a haunted house. And he ate the teenagers. The end.

  21. #21
    Повече от фен Аватара на VampireGirl666
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    355
    Определено вярвам в духове.Много е тъпо да си мислиш,че няма такива паранормални явления.Който не вярва,просто не иска да разбере каква е реалността.

  22. #22
    Веднъж ми казаха че има духове и извънземни баче ние не сме достатъчно развити за да ги виждаме...значи имало седем нива на развитие нии сме били на 3 още...абе общо взето ми напълниха главата с глупости...обаче аз вярвам...
    OnLy BeCaUsE I DoNt CarE DoeSnT meAn I DoNt UnDeRsTaNd

  23. #23
    Emi gledala sam kup predavaniq govore6ti za dyhove i tam podobni...4ela sam knigi i est... za kyde bez yjasite ;] Si4ki tezi ne6ta po nqkav na4in te karat da "povqrva6" oba4e ot obektivna gledna to4ka "vyzmojno li e da vqrva6 v ne6to koeto ne si vijdal?" (v sly4ai 4e ne si de)
    be...kazano na kratko spored men ima 89,99% vazmojnost da sa6etstvyvat
    ___~*~ l

  24. #24
    Супер фен Аватара на AutumnTears
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Between the Standing Stones
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от petity12
    Emi gledala sam kup predavaniq govore6ti za dyhove i tam podobni...4ela sam knigi i est... za kyde bez yjasite ;] Si4ki tezi ne6ta po nqkav na4in te karat da "povqrva6" oba4e ot obektivna gledna to4ka "vyzmojno li e da vqrva6 v ne6to koeto ne si vijdal?" (v sly4ai 4e ne si de)
    be...kazano na kratko spored men ima 89,99% vazmojnost da sa6etstvyvat
    vijdala li si bog za da vqrvash v nego togava?

  25. #25
    Аватара на lsd43
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Някъде по широкия свят...
    Мнения
    2 014
    Цитирай Първоначално написано от sh10_1sh0_7h3_0n3
    ...В една съседка преди години беше дошъл полтъргайс,не се бъзикам.Хващаше я за косата и я дърпаше,чуваха се викове крясъци,бешие страшн направо.Също така тя ми е казвала,че както си лежи и изведнъж той я хващал и изправял от леглото.даже бяхме дошли у нас,та да видим дали ще дойде и при нас полтъргайсът,и той дойде....ние бяхме седнали на леглото ,първо седнах аз и нищо,но после като седна и тя леглото буквално почна да се повдига и някой да чука под матрака се едно някой чука на врата ви ,eй такова чукане се чуваше.Това момиче как издържа незнам просто.То беше нещо страшно........Добрече се оттърва какво беше това чудо.......
    При такива ситуации първо проучете дали някъде до къщата и е имало гроб убийство или нещо от рода ,ако е имало съм чувал че това място трябва да се освети и тогава душата на мъртвеца или демона ще си тръгне !
    War is tool ,with this tool the powerful people manage their plans for the new world. World of mass slavery ,world of mind control. If you haven't realise it yet- you are part of that enslaved humanity too.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си