.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 48
  1. #1
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213

    Турците и циганите в България

    http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&

    Клипчето е дълго 15 мин почти,но си заслужава!
    Ето вижте това клипче и кажете пресилено ли е това? Или това е реалноста?
    Тези които са в София са определено далече от това,но на другите места дали е така?

    Вие лично одобрявате ли го и мислите ли да се борите с тези явление? И ако да по какъв начин??

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  2. #2
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    predi mesec razbiha i pretyrsiha cqlata kyshta na selo ... da realnostta e taq ... mn bu4at i mn se praqt i mn kradat !!! kakto kazvat 2/3 ot horata vyv foruma "na kale"!

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Аз съм леко демоде И това "на кале" не ми говори нищо

    Но факт е по селата положението е страшно... българите се изнасят от там,а циганите разбиват къщите и се нанасят...
    На моето село Буново.. имаме къща там.. имаше легла,мивка,врати,стъкла,2 ракли.. е последния път като отидохме и вратите бяха взети.. не че някога ходим там.. но пак..

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  4. #4
    ------------------------

  5. #5
    1. Момиче съм.
    2. Ти направи ли си поне труда да изгледаш даденото по-горе клипче, да се образоваш малко по темата и чак тогава да говориш ?

  6. #6

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    95
    Това клипче съм го гледала ми колкото и жалко да е ТОВА Е БЪЛГАРИЯ.Всеки,който дойде на власт гледа само са вземе колкото се може повече пари.А за циганите-мразя ги от червата си,от дъното на душата си.Циганите на сапун.
    И супер се дрзня някакъв мангал да почне ми говори на цигански из центъра.

  7. #7
    Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.
    Искам да си зададеш следните въпроси(аз отговорите ги знам.. )
    Откъде една държава събира парите си???
    Помощите от държавата ли се плащат?
    О,начи с пари на държавата се плащат тези помощи??
    О,я пак да попитаме,а държавата от къде взима тези пари??

    Понеже познавам и семейства с по 3 деца.. където едвам свързват двата края.. но хората ядат само хляб и пращат децата си на училище.. учат ги да стават добри хора! Искам за тези семейства да се дават повече пари,а не да ги зимат гнусните цигани и турци,които грабат села и кви ли не други...
    Не искам парите на данъкоплатците да отиват при ония дето раждат по 10 деца,за да могат на повече крастовища да гепат от пенсионерите!

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от DjBaloon
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.
    Искам да си зададеш следните въпроси(аз отговорите ги знам.. )
    Откъде една държава събира парите си???
    Помощите от държавата ли се плащат?
    О,начи с пари на държавата се плащат тези помощи??
    О,я пак да попитаме,а държавата от къде взима тези пари??

    Понеже познавам и семейства с по 3 деца.. където едвам свързват двата края.. но хората ядат само хляб и пращат децата си на училище.. учат ги да стават добри хора! Искам за тези семейства да се дават повече пари,а не да ги зимат гнусните цигани и турци,които грабат села и кви ли не други...
    Не искам парите на данъкоплатците да отиват при ония дето раждат по 10 деца,за да могат на повече крастовища да гепат от пенсионерите!
    +1

  10. #10
    Определение за държава-политическа организация на господстващата класа имаща за цел да пази съществуващият ред и да подтиска съпротивата на другите класи.
    Буржоазията натрупва несправедливо капиталът за сметка на работниците,експлоатира трудът им.Пораждането на конфликти на расова основа е в нейна полза,щото негативната енергия ще са натрупа,не на който трябва.
    Айде сега си представи,че си ром и си в клас с българчета...Тези около теб ще идват с нови дрешки,обувки,ще си имат пари за ядене.А ти няма да притежаваш това,щото си ЦИГАНИН И НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!Тогава има две алтернативи-или ще стоиш гладен,или ще се опиташ да откраднеш паричките от някое дете,за да си купиш закуска.В крайна сметка битието определя съзнанието.В последствие ще разбереш,че учението не ти е от полза-само губене на време-и ще почнеш да търсиш начини за придобиване на пари.
    Да предположим,че развитието ти е в друга насока...Завършваш средно образование и кандидатстваш за работа.Ако трябва да се избира между теб или българин е ясно,че шанса ти е драстично намален...
    Ами ако живееш на една улица с някви "псевдопатриоти" и постоянно скандират:"Смърт за циганите"-няма ли да се породи омраза у теб към тях?
    Защо е нужно да съществуват такива конфликти?Ахааа,разбирам каква ти е целта-изселване или изтребване на малцинствата,спад на населението и по-големи приходи.Такиви мисли за мен са нехуманни,защото всеки има право на живот,предпоставки за развитие,благоприятни условия...
    И пак твърдя,че ромите или турците не са виновни за икономическия спад на страната,низкият жизнен стандарт и т.н...Виновни са политици,мафиоти,олигархи и т.н,защото те са истинските грабители и унищожители на всичко мило и родно.

  11. #11
    Да,защитавам ги,поничке.
    DjBaloon преди 89 всички работеха заедно,без значение от каква народност са, и тогава наистина в икономическо отношение бяхме доста напреднала държава-балканският тигър на Европа.Така че и цигани,и турци,и арменци,и т.н са хора като нас и не е вярно,че са по нисши или нещо такова(учи си уроците по биология).Просто по различен начин са се адаптирали в условията,поради външни фактори.
    _Веско_,ще се радвам да ми обесниш защо смяташ така.

  12. #12
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    predi 89 ciganin ti kazva neshto na krivo i go smazvash ot boi ,kato posle ne e te e strah 4e shte te izdebnat nqkyde ...

  13. #13
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от _Becko_
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Определение за държава-политическа организация на господстващата класа имаща за цел да пази съществуващият ред и да подтиска съпротивата на другите класи.
    Буржоазията натрупва несправедливо капиталът за сметка на работниците,експлоатира трудът им.Пораждането на конфликти на расова основа е в нейна полза,щото негативната енергия ще са натрупа,не на който трябва.
    Айде сега си представи,че си ром и си в клас с българчета...Тези около теб ще идват с нови дрешки,обувки,ще си имат пари за ядене.А ти няма да притежаваш това,щото си ЦИГАНИН И НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!Тогава има две алтернативи-или ще стоиш гладен,или ще се опиташ да откраднеш паричките от някое дете,за да си купиш закуска.В крайна сметка битието определя съзнанието.В последствие ще разбереш,че учението не ти е от полза-само губене на време-и ще почнеш да търсиш начини за придобиване на пари.
    Да предположим,че развитието ти е в друга насока...Завършваш средно образование и кандидатстваш за работа.Ако трябва да се избира между теб или българин е ясно,че шанса ти е драстично намален...
    Ами ако живееш на една улица с някви "псевдопатриоти" и постоянно скандират:"Смърт за циганите"-няма ли да се породи омраза у теб към тях?
    Защо е нужно да съществуват такива конфликти?Ахааа,разбирам каква ти е целта-изселване или изтребване на малцинствата,спад на населението и по-големи приходи.Такиви мисли за мен са нехуманни,защото всеки има право на живот,предпоставки за развитие,благоприятни условия...
    И пак твърдя,че ромите или турците не са виновни за икономическия спад на страната,низкият жизнен стандарт и т.н...Виновни са политици,мафиоти,олигархи и т.н,защото те са истинските грабители и унищожители на всичко мило и родно.
    Докато има такива като теб, всичко ще си е както сега!
    +1
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  14. #14
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Вие не сте добре .Защо ви доставя кеф като знаете,че правите зло на някой?В какъв свят живеем....
    e kvo men golqm kef li mi beshe 2 mangal4eta 3 galvi po niski da mi vikat ei muhlio sha te prebiem ... te ne mogat ama otgore 3 bloka samo s mangali ... v toq svqt jiveem ... deto ako pusnesh kamilata v palatkata she ti se ka4i na glavata ... a ciganite ve4e sa na nashta ...

  15. #15
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Вие не сте добре .Защо ви доставя кеф като знаете,че правите зло на някой?В какъв свят живеем....
    e kvo men golqm kef li mi beshe 2 mangal4eta 3 galvi po niski da mi vikat ei muhlio sha te prebiem ... te ne mogat ama otgore 3 bloka samo s mangali ... v toq svqt jiveem ... deto ako pusnesh kamilata v palatkata she ti se ka4i na glavata ... a ciganite ve4e sa na nashta ...
    Имал съм подобен случай .. даже няколко .. еми набих ги и те разбира се започнаха да заплашват че ще викнат цялата махала .. е да ма не я викнаха.Само веднъж едни по-големи викнаха некви биячи да ме чакат пред блока .. еми чакаха си чакаха ... и накрая си тръгнаха!
    Преди се корках яко заради тия заплахи .. ама вече ми е през *** !!!

    Веднъж се случи че в квартала хванахме някви циганета да правят мизерии понашамарихме ги и ги пуснахме .. не съм расист не съм се гаврил!Един от компанията (разбирай най-големият страхливец) почна да оправдава циганетата а те си бяха виновни!Много ме издразни защото сигурно него щяха да го набият а ми се репчи защо съм бил направил така и така.Тогава един друг приятел от компанията му каза :"Абе ей ти луд ли си бе смотан!?Ние само ако решиме да минем през махалата ще ни убият а ти ги защитаваш!"

    Както има една приказка "Не прави това на врага си,което не искаш той да ти прави!" ... и съответно обратното!!!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  16. #16
    Като малък съм правил мизерии-детска му работа-,сега често виждам и други деца(българчета) да правят,но хората не ги критикуват,камо ли пък шамаросват,щото е безмислено.Трябва за всички да съдиш еднакво според мен...
    Съгласявам се,че циганчетата причиняват по-големи наприятности,но това е в резултат на средата,в която живеят.Просто те израстват в лоши условия,оцеляват по различен начин.
    Писна ми да споря вече.То,каквото има си го казах...Който ме разбрал,разбрал.Пък ако не се съгласявате с мен-да сте живи и здрави

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Извън границите
    Мнения
    3 213
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Да,защитавам ги,поничке.
    DjBaloon преди 89 всички работеха заедно,без значение от каква народност са, и тогава наистина в икономическо отношение бяхме доста напреднала държава-балканският тигър на Европа.Така че и цигани,и турци,и арменци,и т.н са хора като нас и не е вярно,че са по нисши или нещо такова(учи си уроците по биология).Просто по различен начин са се адаптирали в условията,поради външни фактори.
    _Веско_,ще се радвам да ми обесниш защо смяташ така.
    А защо целия народ да плаща за тяхните грешки?
    Не ти вярвам.. циганите винаги са си били цигани
    И както вече казах, те сами си направиха хората да се държат и да мислят така за тях,никой не е крал от тяхно име(премерно)

    А относно това,че преди 89 сме били добре икономически(не съм споменавал.. занимавам се с икономика и финанси) само ще ти се изсмея и ще ти кажа да не коментираш такива неща,защото явно не си си учил добре уроците

    Тази вечер тръгвам на лов...
    Като хищник доближавам те
    Ти си жертва - подчини се
    и прави каквото искам аз...
    Хайде, драскай и хапи ме!



  18. #18
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Е виж ся Initial_D аз също не съм расист ... слушам рап се пак не знам в кой град живееш ти ,ама тук във Варна имаме 2 квартала -Владиславово и Аспарухово ... е те имат достатачно мангали ,че да дарим и на другите градове ,а имаме си и една циганска махала с катуни ... ся не може да имат 3 махали тия ... тряя ги съкратим

  19. #19
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Е виж ся Initial_D аз също не съм расист ... слушам рап се пак не знам в кой град живееш ти ,ама тук във Варна имаме 2 квартала -Владиславово и Аспарухово ... е те имат достатачно мангали ,че да дарим и на другите градове ,а имаме си и една циганска махала с катуни ... ся не може да имат 3 махали тия ... тряя ги съкратим
    София .. живея до най-голямата циганска махала Факултета .. другата по-голяма е Христо Ботев (Абисинята) а иначе има безброй малки от по 10-20 къщи навсякъде из града .. даже помня как преди 2 години някви цигани дошли от някви села или град не помня и си бяха направили катун в квартал Манастирски ливади ... а тоя квартал се пише за един от най-елитните хаха .. е Бойко ги изгони и го разруши!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  20. #20
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от nazistka
    Еми аз не виждам смисъл да се повтарят нещата
    ti qvno si mnogo t1p
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.
    така е наистина с1м съгласен с теб!!!
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  21. #21
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Е виж ся Initial_D аз също не съм расист ... слушам рап се пак не знам в кой град живееш ти ,ама тук във Варна имаме 2 квартала -Владиславово и Аспарухово ... е те имат достатачно мангали ,че да дарим и на другите градове ,а имаме си и една циганска махала с катуни ... ся не може да имат 3 махали тия ... тряя ги съкратим
    аз съм от Шумен искаш ли да менкаме турци за цигани, че като ходя по центара да не чувам турска реч от сорта "ЕИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ХАСАААААААААН КАК СИ ЛА БАТЕ СОКЕРЕС" и това с сичка сила
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  22. #22
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Евала на шуменци !!! Многооо цска-ри ,много як рап правите

  23. #23
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    Евала на шуменци !!! Многооо цска-ри ,много як рап правите
    мерси, обаче ако играят цска и Левски несъм за цска но не казвам че съм фен на левски, за рапа има още какво да се корегира
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kiss_poni4ka
    Това клипче съм го гледала ми колкото и жалко да е ТОВА Е БЪЛГАРИЯ.Всеки,който дойде на власт гледа само са вземе колкото се може повече пари.А за циганите-мразя ги от червата си,от дъното на душата си.Циганите на сапун.
    И супер се дрзня някакъв мангал да почне ми говори на цигански из центъра.

    това е истината-България няма да се оправи-а и мразя циганитеи турците-под ножа...

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от tqnko
    Цитирай Първоначално написано от nazistka
    Еми аз не виждам смисъл да се повтарят нещата
    ti qvno si mnogo t1p
    Цитирай Първоначално написано от Lychezar
    Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.
    така е наистина с1м съгласен с теб!!!
    има много вярно в това
    но като обсъждате тая тема така апатично
    и секи втори пише "на сапун" и докато 20тина българи гледат
    как 1 мангал бие момче а ж същото време цял квартал ромеи се надига за 2ма цигани нещата ще стоят така и само ще се оплкаваме по форумите
    fuck off red pigs

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си