.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Talking Персонални хранителни и тренировъчни режими

    Здравейте всички, казвам се Петко на 22 години и съм персонален инструктор , като се занимавам с фитнес повече от 5 години(2 години bodybuilding и 2 години състезател powerlifting-силов трибой). Работя персонално с хора от няколко месеца, като целта ми е да им помагам да постигнат своите цели в областта на отслабването, изграждането на мускулна маса или подобряването на цялостното си физическо състояние.

    Като фитнес треньор, се стремя да помогна на хората да постигнат своите фитнес цели и да подобрят живота си. Предлагам индивидуални програми за тренировки и хранене, които са съобразени с индивидуалните нужди и цели на всеки клиент. Работя с хора от всички възрасти и нива на физическа подготовка.
    Мога да гарантирам че с мен процесът ще бъде възможно най-лесен и приятен за вас.Всичко ще ви бъде обяснено кое,как и защо го правим.От мен ще научите ужасно много за храна,тренировки,възстанов яване и т.н.


    Услуги:
    ✅Персонализиран хранителен план(всичко изчислено седмица за седмица според целта)
    ✅Персонализиран тренировъчен план(индивидуален подбор упражнения отново според целта,надграждане откъм сила и издръжливост всяка седмица)
    ✅24/7 обратна връзка(всеки ден си пишем или чуваме-това е много важно)
    ✅Ежеседмично следене на постигнатите резултати и нагаждане на изготвените планове(тренировъчния и хранителния режим се изготвят в google sheets където правя промени всяка седмица)

    ✨Предимство:
    Предлагам безплатна консултация, за да обсъдим вашите индивидуални цели и нужди. Това ще ми даде възможност да разбера по-добре вашите цели, за да създам план за действие, който е подходящ за вас и вашето ежедневие.


  2. #2
    Контакт:
    За повече информация се свържете с мен на имейл адрес ppetkovfit@gmail.com или пишете на лично в Instagram justpecata_

    Движете се и бъдете здрави! Успешен ден!
    Последно редактирано от petkovfit : 05-14-2024 на 22:46

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си