Така...значи искам да започна с това че искам да умра или по-скоро да се самоубия...веднага ще кажете пълни глупости..бла бла бла...обаче ако сте на мое място и вие най-вероятно ще искате да умрете..първо да кажа че съм момче на 15 и съм много грозен,естествено това не е единствената причина,второ от 1 година обмислям самоубииството си и не се гордея с това но както и да е...скарах се с най-добрата ми приятелка с която сме заедно от 7 години!!! и всичко...пуф..свърши..имам други приятели на които обаче не смея да излея мъките си не защото им нямам доверие а защото ме е срам...просто откъдето и да ме погледнете ще видите само едно....отчаян съм отвсякъде никога не съм имал гадже не че много ми пука де но все пак.....момичетат не ме харесват.....изобщо нямам за какво да живея....случвало ми се е да вися с часове на прозореца и не изпитвам страх на няколко шпъти щях да скоча и сега се чудя защо не го направих...просто няма стимул за живот преди известно време се бях пооправил и ми се живееше......но вече е минало.... ревал съм и не съм спал по цели нощи и за какво...за нищо...за да осъзная че съм излизшен на този свят мястото ми не е тук......не мога да се изразявам добре,така че е твърде вероятно да не ме разберете затова може би и трябва да спра да пиша. Та мисълта ми беше някой знае как мога да се самоубия бързо и сигурно? Мислил съм си за рязане на вените но съм чувал че не е сигурно и че много боли....а вторият ми вариант който също бих опитал е скок от сграда но колко горе-долу трябва да е висока сградата? защото не искам да скоча и да се оттърва само със счупен крак или нещо такова....

Moderated by Aleandra
т. 7 от Правилника!