oooo choveche spored men ti si mn otchaqn ot jivotta.. ako ne beshe pisal 4e do sega ne si imal gadje mojex da si pomislq che nqkoe momi4e te e zarqzalo i za tova iskash da se samoubiesh , no qvno ne e taka .. az mislq che samo emotata pravqt takifa glupavi raboti . shtoto izobshto ne gi haresvam i kato gi gledam kfi sa edni sduhani oblichat se kato idioti i idiotki .. shtom maika ti te e rodila znachi e predvidila b1deshte za teb , ima nujda ot sin kato teb .. ti iskash da umresh , a mislish li za bolkata koqto shte prichinish na maika si , na bashta si ili obshto vzeto na cqloto ti semeistvo i na vsi4kite ti priqteli kolkoto i da sa te ? Za men tova izobshto ne e dobra ideq..! ako iimash nqkakaf po seriozen problem otidi pri lekar , psihiat1r .. neznam no nachina ne e kato umresh ! zashtoto ako vsi4ki kato teb pravqt taka kakto ti iskash da napravish , to jivi xora na taz zemq nqma da ostanat be... Tui s venite e adski t1po ... p1rvo che boli ( ne s1m probvala no sam chuvala ) vtoro naistina ne e siurno dalishte umresh .. ako trqbva da sam iskrenna , ako sam na tfoeto mqsto i ne mi se jivee ( koeto ne mislq che nqkoga shte stane ) i bih iskala da se samoubiq , otivam na ulicata i kogato minava nqkoi golqm kamion , tir ili avtobus skacham sreshtu nego , ta neka me sgazi ! pone da znam che e po efikasno . !

No v nikakaf sluchai nedei da posqgash na jivota si ..kolkoto i da si samoten ili kakto ti se opisvash tam..!