Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
Цитирай Първоначално написано от Lychezar
Вие не сте добре .Защо ви доставя кеф като знаете,че правите зло на някой?В какъв свят живеем....
e kvo men golqm kef li mi beshe 2 mangal4eta 3 galvi po niski da mi vikat ei muhlio sha te prebiem ... te ne mogat ama otgore 3 bloka samo s mangali ... v toq svqt jiveem ... deto ako pusnesh kamilata v palatkata she ti se ka4i na glavata ... a ciganite ve4e sa na nashta ...
Имал съм подобен случай .. даже няколко .. еми набих ги и те разбира се започнаха да заплашват че ще викнат цялата махала .. е да ма не я викнаха.Само веднъж едни по-големи викнаха некви биячи да ме чакат пред блока .. еми чакаха си чакаха ... и накрая си тръгнаха!
Преди се корках яко заради тия заплахи .. ама вече ми е през *** !!!

Веднъж се случи че в квартала хванахме някви циганета да правят мизерии понашамарихме ги и ги пуснахме .. не съм расист не съм се гаврил!Един от компанията (разбирай най-големият страхливец) почна да оправдава циганетата а те си бяха виновни!Много ме издразни защото сигурно него щяха да го набият а ми се репчи защо съм бил направил така и така.Тогава един друг приятел от компанията му каза :"Абе ей ти луд ли си бе смотан!?Ние само ако решиме да минем през махалата ще ни убият а ти ги защитаваш!"

Както има една приказка "Не прави това на врага си,което не искаш той да ти прави!" ... и съответно обратното!!!