PDA

View Full Version : А няма ли вероятност при гълтане да си хванем болест?



pepel_ot_rozi
01-05-2005, 19:37
Зададох въпроса и в една от темите но поради вероятността да не бъде видян от всички го пускам като самостоятелна тема. Надявам се идиотските изказвания бъдат по-малко. Мисля че отговорът на този въпрос интересува не само мен, а касае всички вас.



Винаги съм си задавала един въпрос и отговор до сега не съм намерила, може би защото не съм намерила компетентен по тази тема човек. След като при секс без презерватив има вероятност да се сдобием с някоя венерическа болест при гълтането няма ли такава. Да си представим че момичето има разничка в устата и не знае за нея а момчето е ХИВ позитивно и също не знае за това. Доказано е че СПИН се предава и чрез ранички по кръвен път. Та как да си отговоря на въпроса?

Cyberdyne_101
01-05-2005, 19:45
Ми разбира се, че е възможно. Добре разсъждаваш :wink:

01-05-2005, 19:52
Moje! Moje da hvanesh i samo ako pravish....svirka i ne e nujno da glatnesh spermata za da hvanesh razni raboti! Pazi se!

miloto_girl_4e
01-05-2005, 19:59
moje.. daje naskoro nqkude 4etoh (moje i v TL) 4e i 4rez oralen sex moje da si dokara6 SPIN .. abe ujas :roll:

pepel_ot_rozi
01-05-2005, 20:05
Moje! Moje da hvanesh i samo ako pravish....svirka i ne e nujno da glatnesh spermata za da hvanesh razni raboti! Pazi se!

Мерси за съвета да се пазя, но като че ли аз нямам чак таква нужда от него,а той трябва да се даде на повечето юзъри тук защото някой мислят с....и аз незнам точно с какво.Започвам да се убеждавам на колко ниско разнище е сексуалната култура в България.
Не искам да засягам никой, но някой още не са се осъзнали и вече са се впуснали там където все още не им е мястото.

Sven
01-05-2005, 20:22
---

pepel_ot_rozi
01-05-2005, 20:29
Ми да разбира се.Има опасност да си хванете болест особенно момчето, за тва не му гълтаи спермата, че ше го утепаш :roll:

Не съм казала че ще тръгна да гълтам на някого. Задодах въпроса умишлено зада се замислят всички над него. Така че моля не ми давай лични съвети, нямам нужда от тях. :evil:

suzanna
01-05-2005, 21:13
razbira se che moje...

pile
01-06-2005, 10:13
"Болестите предавани при правенето на орална любов са: СПИН- по-често може да се зарази жената, защото тя е в пряк досег с половите органи и спермата.При орална любов мъжът по-трудно се заразява, защото жената няма течения, които да пренасят HIV; Бактриала вагиноза; Трихомоноза; Трипер."

ТОВА Е НЕЩО ПО-ОБЩО,КОЕТО УСПЯХ ДА НАМЕРЯ

Momchence
01-06-2005, 14:56
Spored teb kade vsy6tno se sydurja toq HIV virus po vreme na normalen polov akt? Oven 4e se sydyrja v kryvtta se sydyrja i vav semennata te4nost i to v dosta po golqma koncentraciq otkolkoto v kryvtaa....nqkoi be6e spomenal za analsniq sex.....tam e o6te po golqm riska ot predavane na HIV za6toto kojata koqto pokriva rektuma e dosta po 4uvstvitelna ot tazi vav vaginata i pri analen sex vinagi stavat malki razkysvaniq na tova pokritie syotvetno tam veroqtnostta e o6te po golqma!! Ta za gultaneto ne razbrah kakvo pita6 ako momi4e gylta kak misli6 4e nqma da se zarazi? (ako mom4eto e HIV pozitivno) v smisal taq sperma otiva v stomaha ti a da ne misli6 4e toi e broniran si4ko se poema v organizma......kolkoto za predavane ot momi4e na mom4e po vreme na svirka mislq 4e e vyzojno kolkoto i pri celuvka...;) :P

HunterKiller
01-06-2005, 20:48
Че може да се хване стана ясно. И понеже се спомена и целувката като евентуален начин за пренасяне на СПИН да допълня, че с целувка е доооста по трудно, освен защото в нея има по малка концентрация на вируса и защото организмът си има изградена защита, която се осъществява чрез процеса "осмоза". За жалост тази защита не е достатъчно осъвършенствана за да ни предпази. Затова при орален секс (особено когато го правят жени, защото чрез оралния секс при хетеросексуални мъже е трудно да достигнат вагиналните сокове, носители на вируса) е добре да проверите за ранички, възпаления и тем подобни. Също така члена трябва да е чист и спретнат :twisted: (например да няма засъхнала сперма) :))) Все пак никой не може да ви зашити напълно, затова трябва добре да подбереш партньора си и евентуално да знаеш за себе си носител ли си или не. Според мен трябва да го ваведат като задължително изследване (е резултата да знаеш само ти естествено и после зависи от съвестта). В никакав случай обаче не мисля, че оралния секс е вреден или неприятен, напротив :wink: .

TheArchEnemy
06-25-2006, 10:36
rryrhyh

djigi
06-25-2006, 10:46
Преди време и аз бях търсила упорито точно дали може да се заразиш със СПИН при орален секс. Е, открих в официалния сайт за тази болест, че освен при раничка, авта, а и ако имаш кариес пак може. Това ми се струват изключително строги мерки, но все пак СПИН-ът си е сериозна работа.