PDA

View Full Version : Един странен въпрос относно целувката?!



Невеж
01-06-2006, 18:10
Здравейте и честита нова година! Значи не съм се целувал до сега и искам да ви питам нещо! Ако момичето е с челвило, това пречи ли на целувката? Променяли се усещането от целувката? Ще се омажа ли от целувка с челвило? А може ли да омажа нея - в смисъл да и размажа челвилото? Трябва ли да се подхожда по различен начин към момиче с челвило, което искам да целуна? Може би задавам глупави въпроси, ама не знам! А много искам да знам нещо преди да направя първата си целувка! Надявам се, че ще ми помогнете да науча нещо! БЛАГОДАРЯ!

teenkopele
01-06-2006, 18:42
Въпросът ти не е глупав за човек, който не се е целувал до сега. :wink:

Нормално е червилото да се размаже, поне малко, но зависи как се целувате де :lol: . Иначе самото усещане не е кой знае колко по-различно от нормалната целувка,НО най-добре опитай и разбери сам- едно е на думи, дуго си е на практика. :wink:
Успех. :)

KOTKATA_17
01-06-2006, 18:59
Ami az kato sam s glanc ne se celuvam za6toto mu lepq :lol: a tva e gadni4ko i za dvamata nai dobre da si go mahne i togava da se nasladite na celuvkata :) uspeh

01-06-2006, 19:02
Ami az kato sam s glanc ne se celuvam za6toto mu lepq :lol: a tva e gadni4ko i za dvamata nai dobre da si go mahne i togava da se nasladite na celuvkata :) uspeh

Е кво да направя?! Да и кажа: моля те махни си гланца/червилото, че имам намерението да те целуна!

rowzz
01-06-2006, 19:12
не пречи много.. а и после ще се разхождаш с гордост с размазано червило.. :)

Ice_Queen
01-06-2006, 19:12
ами моли се да не си е сложи нещо подобно , ако ли пък не ...моли се да не стане голям гаф,но да я молиш-махни си гланца-не мисля че е мн удачно

01-06-2006, 19:14
хахах ..дам.Ами миличка,аз лично като съм с гаджето не употребявам никакви червила , гланцове и т.н. , поради няколко причини:
1во - (ако става дума за червило)-има шанс да се размажа мн злобно,а и да намърлям и него :lol:
2ро - моя се уплаква за вкуса на гланца ми
3то - дори да си си сложила ( което и да е от 2те ) , след целувката надали ще е останало нещо .

Ако ме питаш - когато излизаш на среща с обекта на желанията си иииии смяташ ,че може би ще настъпи и дългоочакваната целувка- не си слагай нито червило, нито гланц ( тъкмо ще бъдеш -така да кажа -натурална ;) ;) ;) :) )

Аз съм момче! И за това питам - какво да правя като дойде този момент, а пък момичето е с червило, гланц и т.н.? Примерно вече идва момента за целувката, а пък тя е с някво червило!

rusalkata_
01-06-2006, 20:09
бе важно е удоволствието пък това за изцапването...после ще си ходиш горд по улиците с червило на уста...ммм!!! :D

The Biker
01-06-2006, 21:08
Ne pre4i ako ne ti puka :) A ve4e posle va6te kato te pitat "kvo e tva po ostata ti " si e tvoi problem :D

Soldier_OF_Fortune
01-06-2006, 21:14
Здравейте и честита нова година! Значи не съм се целувал до сега и искам да ви питам нещо! Ако момичето е с челвило, това пречи ли на целувката? Променяли се усещането от целувката? Ще се омажа ли от целувка с челвило? А може ли да омажа нея - в смисъл да и размажа челвилото? Трябва ли да се подхожда по различен начин към момиче с челвило, което искам да целуна? Може би задавам глупави въпроси, ама не знам! А много искам да знам нещо преди да направя първата си целувка! Надявам се, че ще ми помогнете да науча нещо! БЛАГОДАРЯ!
Може аз да се побърквам но ми се струва, че това съм го чел поне 10пъти и преди.
Няма голяма филосифия дали е с червило или без давай какво си знаеш и т'ва е