PDA

View Full Version : kak da go razkaram?!



assassingirl
01-25-2006, 09:31
Zdraveite vsi4ki :) zna4i..imam edin problem..hodih s edno mom4e deto o6te mn si go obi4am i nemoga bez nego.. godina i nqkolko meseca bqhme zaedno...no se poqvi dr mom4e (da go krystim X)dosta po goliam ot men...dopredi tova bqhme mnoogo dobri priateli..spodelqhme si mnogo dokato edin den ne mis e obqsni v liubov ot togava ne e sprql da me tyrsi !i toi mi kaza 4e ili 6te sym s nego ili 6te sme samo priateli no da ne sym sys gajeto si(mom4eto s koet hodihmi 1 godina)...a az adski mn dyrja na X kato na priatel no...ne6tu ne se polu4ava...gajeto mi(po to4no biv6ia)koito az mnogo obi4am ne iska i da 4ue za mene ;(( za6toto samo se dvuumq kakvo da pravia ....no ve4e znam!!samo molq pomagaite !!kajete mi kak po lesnu da se razbera sys vyprosniq X?!nito priateli mojem da sme nito gajeta !!plz kajete kak vie bihte postypili?! :? :cry: :cry:

assassingirl
01-25-2006, 09:38
da dopulnia ...do takava stepen se obyrkah 4e ve4e neznaeh kakvo da pravia...priatelite na X me ubejdavaha 4e taka ne sum 6tastliva...i az vzeh patkata i ostavih gajeto si ;((((((( adski mnogo go obi4am...no za da si go vyrna trqbva da se otyrva ot X plzz pomagaiti ;((

gorskata_feja
01-25-2006, 09:49
emi za6to prosto ne kaje6 na X, 4e iska6 da bude6 s 4oveka, kogoto obi4a6, a s nego ne moje6 da ima6 ni6to ob6to ve4e... moje i da se polu4i, ako mu go kaje6 napravo :) davai smelo ni6to ne gubi6 ...

PooR^CReaTuRe
01-25-2006, 09:54
Еми ски'й ся ,ти сама казваш че тоя Х е много по-голям от теб . Замисли се че за да бъдете приятели все пак трява да има някаква граница . Например ако ти си на 13 а той на 20 , дори няма за какво да си говорите! Ти си мислиш за едно , той за съвсем друго и накрая ще те пре***т и от двете страни . Обясни му че държиш на бившия момък повече от колкото държиш на него и избягвай да се виждате . Върни се при младото гадже , а приятелите няма да избягат ;)