PDA

View Full Version : Имам среща с бившето си гадже,как да се държа с него?



искам бившия
01-29-2006, 15:33
преди около 2 седмици скъсах с момчето,което обожавам :!: просто направих грешка,но .. човешко е да се греши все пак :? нека да разкажа накратко какво точно стана :roll:
бившия ми влизаше в някакъв форум и се беше запознал с някакво момче,което е 9 клас от моето даскало,но аз не познавах,бившия ми ми показа негова снимка,аз го видях на лафката и се запознах с него..
той явно си ме хареса,почна да ме сваля,а и да си призная той си е сладурче :arrow: смъкнат,висок,не е слаб,не е и дебел,ходи на фитнес,спортна натура,умен,обръща ми внимание и е бая луд по мен .. какво яко описание,а?!е да,ама аз съм влюбена в друг..в момчето,което ми трови нервите ежедневно,момчето,заради което съм плакала толкова много,може да не е на външен вид Брад Пит,макарче бих казала,че е голям симпатяга,но просто характера му рулира,много е готин .. просто това е човека,когото обожавам :!: :smt007 бяхме заедно 8 месеца .. как скъсахме.. преди 2 седмици бяхме на кънки аз,бившия,сегашния и двама приятели и .. аз исках с бившия да карам заедно,но той каза,че обича да кара сам .. моя обожател(сегашния)ме покани да караме и аз приех и почти през цялото време карах с него :? което беше кофти де,но иначе си се държах с бившия добре.. и след два дена стана така(макар аз да се стараех да не се получи такова нещо),че тръгнах със сегашното си гадже,бившия се усети,щото аз не му се включвах в skype,както правя обикновенно,пишех му студено,лаконично,той се усети и ме скъса .. в началото се радвах,но.. после осъзнах горчивата истина :( :cry: :cry:
от кънките до сега не съм го виждала .. но странното е,че като си лафим в skype и всичко е както преди.. все едно пак сме се гаджета,само дето не се виждаме :? и целувки даже си пращаме .. един общ приятел го е питал дали има още чувства към мен - и той казал,че има :!: :)
днеска му предложих тези дни да се видим и той се нави ... мисля си,че още имам шанс с него,а и силно се надявам на това ..
та все пак въпроса ми е .. как да се държа като се видим?с намеци ли да карам или директно да извадя картите на масата и да му кажа това,което имам?и как точна да започна разговора?!
леле.. колко дълго.. съжалявам :oops: :oops:

01-29-2006, 17:53
защо никой не пише по темата?! :cry: :cry: :cry:

NeBrEjNo
01-29-2006, 18:07
macka spored mene davai se edno ni6to ne e stavalo pyk spored dyrjanieto mu 6te razbere6 toi kakvo iska;)nO vse pak pri polojenie 4e ste hodili 8 meseca ne moje tuku taka da skysate i to po nqkakf skype i taka kato 4eta dori i ti ne si sigyrna v situaciata kak E?smIsAL toi kakvo ti e kazal 4e si re6ila 4e ste skysaLI ? :?:

DeSiTo0o
01-29-2006, 18:16
Mi druj si se estestveno,kakto i predi si se durjala s nego.Purvo zapo4ni s nameci i sled tova ve4e mu kaji napravo kak se 4uvstva6.Mislq 4e ima6 6ansove s nego! :smt008

gorskata_feja
01-29-2006, 18:24
Druj se napulno estestveno s nego vse pak 8 meseca ne sa malko vreme, :-k , budi otkrovena s nego i vij kakvo 6te se polu4i :) uspeh

SeXyTo_f
01-29-2006, 18:26
Druj se napulno estestveno s nego vse pak 8 meseca ne sa malko vreme, :-k , budi otkrovena s nego i vij kakvo 6te se polu4i :) uspeh
suglasna sum s teb : :wink:

DevilWish
01-29-2006, 19:22
Миличка дръж се сякаш ,че нищо не е станало и го целуни като го видиш дръж се както обикновено кажи му ,че много го обичаш и си готова да не поглежднеш друг за да си с него и тн...омайвай го с приказки.

Dr. Kazimbutt
01-29-2006, 19:24
Още едно доказателство на това, че човек осъзнава истинската стойност на нещо, чак когато го загуби. Въобще за какво си скъсала с него?

искам бившия
01-29-2006, 19:47
ми.. защото просто той не ми обръщаше достатъчно внимание,сегашния само ме сваляше,не е лош,държеше се адски мило с мен,много готино,адски много ми обръщаше внимание(той още се държи така с мен де)и .. просто се подведох :roll:

vra4ka
01-29-2006, 20:56
Мисля,че няма да откаже :wink:

Kianna
01-29-2006, 21:01
1 wupros ..sus "segashnia" wse oshte li hodish?Zashtoto ako si s nego po-dobre wuobshte ne se opitwai da se wurnesh pri "biwshia",ako li puk iskash samo "biwshia" izkarai kartite-za 8meseca ste se opoznali dostatuchno ,za da te razbere,wuobshte ne oturtai! :wink:

искам бившия
01-30-2006, 13:08
1 wupros ..sus "segashnia" wse oshte li hodish?Zashtoto ako si s nego po-dobre wuobshte ne se opitwai da se wurnesh pri "biwshia",ako li puk iskash samo "biwshia" izkarai kartite-za 8meseca ste se opoznali dostatuchno ,za da te razbere,wuobshte ne oturtai! :wink:


да,още ходя със сегашния :?
какво да правя .. той е толкова мил с мен,а и ако бившия ми отреже квитанцията,ще си остана при този.. пък след време може да дойдат и чувствата .. знае ли човек :roll: