PDA

View Full Version : Otma6tenie



veselka_15
03-27-2006, 12:32
Hora nqkoga otma6tava li li ste na va6e gadje koeto mnogo vi e naranilo i ako ste razkajete po to4no kak i dali e imalo efekt?Iskali li ste i te i vie da im varnete jesta:?:
BLAGODARQ PREDVARITELNO I ZNAM 4E NA NQKOI OT VAS MOJE DA IM SE STORI GLUPAVO NO KOITO NE ISKA DA NE PI6E!!!!!

IKisseDAGirL
03-27-2006, 14:02
отмъщението не е решение.. глупаво е, щото единствения наранен си ти :?
полагаш всички усилия да му го върнеш тъпкано, озлобена си, влагаш всичките си сили и надежди, живееш само с мисълта той да страда, и когато постигнеш целта си (ако я постигнеш), разбираш, че не това си искала, че не за това си се борила.. разбираш, че отново ти си тази, която най-много я боли и че пак нещо липсва... по-безсилна и отчаяна си отколкото в началото :roll:
замисли се какъв е смисълът :idea:

sometimes_
03-27-2006, 14:05
Znam,che e glupavo, obache sym otmyshtavala i to na segashnoto mi gadje. Prosto me narani strashno mnogo i napravih taka, che da razbere kak sym se chuvstvala az. Kolkoto i egoistichno da zvuchi, pochuvstvah se mnogo dobre sled tova. Toi si misleshe, che moje da pravi kakvoto iska s men i predi nqkolko dni mu zaqvih, che ako prodyljava v syshtiq duh shte skysam s nego, bez da mi puka, sled tova pyk mi se obadi edno bivshe gadje i se razbrahme da izlezem na kafe :arrow: izlqzohme trimata (az,priqtelq mi i bivshiq) i beshe dosta interesno... Zashtoto postoqnno namekvah na bivshiq za neshta, sluchili se kogato hodihme i na moichkiq mu stana dosta gadno, no si go zaslujavashe. Po princip ne sym otmystitelna, obache toi me nakara da postypq gadno. To dori ne beshe samo tova, no e izlishno da navliza v podrobnosti :)

veselka_15
03-27-2006, 14:14
moje bi si prava no vapreki vsi4ko ako na nqkoi mu se e iskalo da si go varne na gadjeto ne po nqkav gaden na4i mi prosto s ne6t savsem malko i ne dori jestoko a prosto....( [-o< nqmam ideq kakvo) :smt077 .He6to koeto ste si me4tali da napravite ma ne vi e stiskalo kajete =D>

Sunny_stz
03-27-2006, 14:42
Ami mislq 4e nqma smisul naistina,toi 6te si nameri maistora :))) Vinovni za kraq na lubovna vruzka nqma!!!!Ako ima sa i dvamata spored men!Nai-dobriq na4in e da ne misli6 za nego i da si produlji6 na novo!!!

03-28-2006, 17:57
отмъщението не е решение.. глупаво е, щото единствения наранен си ти :?
полагаш всички усилия да му го върнеш тъпкано, озлобена си, влагаш всичките си сили и надежди, живееш само с мисълта той да страда, и когато постигнеш целта си (ако я постигнеш), разбираш, че не това си искала, че не за това си се борила.. разбираш, че отново ти си тази, която най-много я боли и че пак нещо липсва... по-безсилна и отчаяна си отколкото в началото :roll:
замисли се какъв е смисълът :idea:
podkrepqm s 2 ryce i 2 kraka....i nqkoi drugi izdava6ti se 4asti ot men :lol:

sherry
03-28-2006, 19:14
Отмъщението е тъпо нещо...
като няма да вървят нещата,с нормален разговор и постъпки не се разбирате,е много глупаво да изпадаш толкова низко и да отмъщаваш.
Господ си знае работата,а и всичко се връща рано или късно...

white_chik
03-28-2006, 19:21
za sujalenie sum adski otmustitelen 4ovek i vinagi se opitvam da si go vurna osobeno ako nqkoi me e naranil.Ami edno mom4e sled kato hodi s men trugna i s edna ot nai-dobrite mi priqtelki i sled kato skusaha toi pak hlutna po men a az si "poigrah" malko i go ostavih.Znam 4e e gadno,no............

bulgarche
03-28-2006, 20:14
Ae stiga s tez gluposti be

Black_Cat
03-29-2006, 08:57
emi moito mai ne se vodi to4no otma6tenie ami ne6to drugo ama kakto i da e ,ta po temata :arrow: emi vidqhme se dosta vreme sled kato toi me zarqza i az se durjah s pulno prenebrejenie kum nego i posle v edin mail qko go napsuvah :smt021

favor_91
03-29-2006, 09:03
ne-nikoga

fti4ka
03-29-2006, 10:06
то съдбата му отмъсти не аз...

RoSsY88
03-29-2006, 10:34
О,да отмъщавала съм....на първата си любов...Той си го беше заслужил!Ходих с него има няма 3 седмици...от различни градове бяхме и докато бяхме заедно и като му званях и му казвах колко го обичам и той ми отговаряше със същото е бил с друга...е не с една,а с много!Зарязаме по най-гадният начин,новата му курва ми вдигна телефона,като му званях и ме напсува...Не бях на себе си като преключи тоя разговор,оная ми казваше как гаджето ми разправяло колко съм грозна и дървена в леглото,а ние нищо не бяхме правили...Бях мн нервна,не спирах да плача...беше ми първият който ме беше зарязал...8 месеца исках и се надявах да се съберем.Но...това,че ме наричаше изрод в очите ми...сякаш ми помогна да го забарвя...последният ми опит да си го върна беше,че накарах двамаат му най-добри приятели да луднат по мене и се получи...Можи би,че след като разбрах,че има сериозно гадже и ебе още 2-3.че секса с една не го задоволява,че е готина външност,а е някаф прост и кух от вътре...И разбрах,че просто е един идиот...намразих го.И го забравих,той зе,че се върна след 2 месеца като аз ис казах край завинагио с него дори и да ми се моли.Ся той ми се моли ама аз на него НИКОГА.Мръсно ли какво направих...разделих го с 3 гаджета,с които ходеше по 8-9 месеца просто има обясних каф идиот е.Накарах го да ме желае до последна степен и по най-гадният начин го отрязвах.Ся съм неговата несподелена мечта

teenkopele
03-29-2006, 11:16
До сега ни ми се е случвало да отмъщавам на бившо гадже. :wink:

veselka_15
03-29-2006, 11:32
OO ako znaete az kvo mu gotvq na moq biv6iq ooo mamata si traka.A na parvata mi liubov kakvo mu napravih.Toi si go zasluji tragna s bratov4edka mi tolkova gadno se po4uvsvah kato razbrah napravo 6tqh da umra,ama se savzeh i mu pokavah koi komandva parada.

ZLA
03-29-2006, 11:33
otma6tavala sam da pravila sam mn ne6ta na puk mn ne6ta koito sa naranqvali moi priqteli..no daje i da si otmasti6 daje i da ti olekne sled oma6tenieto ti malko ili mn si ostava6 o6te naranena ot vsi4ko..taka 4e ot otma6tenieto nqma mn golqma polza osobeno ako na mom4eto na koeto si otma6tava6 ne mu puka.... :smt019