PDA

View Full Version : един разказ



Самодивата
04-11-2006, 13:05
Много е дълаг,но си заслужава да се прочете...ако искате де...

Една Невъзможна Любов


...Началото на май,всичко вече е потънало в красива зеленина,по улицата върви момиче,толкова младо и красиво колкото и самата пролет!То върви замислено в своите все още детски мечти и не осъзнавайки,че скоро ще потъне в дебрите на любовта,ще се превърне в жена.Шеснайсет годишно дете,което не хае за любовта,не я търси,и още живее в своето въображение,интересувайки се само за своите уроци и приятелки!Звучи малко нереално,но не всеки на тая възрас трябва да е лудо влюбен,намират се и такива,които не са!Любовта се появява толкова неочаквано.За толкова малко време живота на това толкова красиво създание се промени коренно.Само за един месец!Колко малко е нужно да се влюбиш!Да,всичко щеше да баде прекрасно,ако момичето не беше се влюбило в неправилният.Неправилният! Звучи сякаш хората се разделят на правилни,подходящи и неправилни!Смешно,но е така общественото мнение е способно да провали и развали дори и най-красивата любов!Тинейджърката се влюби толкова неочаквано,онзи ден-детски мечти,а сега не спираше да мисли за него!Цял живот го е познавала!Всичко започна,неочаквано!Погледи те им се срещнаха,но тя още не изпитваще нищо към него,все още, и подмина.Но той продължи да я гледа,докато тя не се изгуби в далечината,беше изпитал чувство,което никога преди не бе изпитвал толкова силно!Искаше да стане,да я настигне,да я заговори,познаваше я от одавна,но още я мислеше за дете,до този ден,когато я видя в друга светлина.Ден след ден,случайните срещи се увеличиха,отначало само се поздравяваха,после той почна да я заговаря,гледаше я в очите и скоро осъзна,че е влюбен в това толкова красиво създание!Момичето не осъзнаваше какво прави той!Един ден тя го наблюдаваше как се прибира в тях,но седеше на страна в тъмното,той не я видя. ”Колко е красив!Не!Не трябва!”-тихо каза момичето.
И всичко почна.И двамата се обичаха,но никой не направи първата крачка.Защо ли?Родителите и го мразеха,но така и момичето не разбра по какви причини!А и годините-той беше с 14 години по-голям от нея!Но за любовта няма граници!Но зажалост тя имаше свой живот,а той вече беше женен и имаше дете.По цели нощи това измачваше момичето.
“Няма да правя нищо!Пак и той не изпитва нищо към мен!Нали го виждам колко обича жена си,постоянно я е пригърнал и я целува.Просто ще го забравя няма да виждам вече”-мислеше си,но ако не го видише поне един път на ден полудяваше.
Тя се затвори в себе си.Не излизаше с приятели,ходеше само на училище и не споделеше с никого какво и е.Приятелките и разбраха,че страда заради някого,но колкото и да се опитваха да разберат кой е така и не успяха.Не страдаше само тя,той започна да се притеснява какво и е!Започна да разпитва за нея.Не можеше вече да издържя,искаше да говори с нея.Познаваше един нейн съученик и взе от него телефона и.Започна да и праща съобщения,да и се обяснява в любов.Но тя не му отговаряше,докато не получи “Обичам те” .Тя страдеше,а някой нейн съученик и се подиграваше.Това я ядоса много.Искаше да разбере кой?Скоро този непознат номер и звънна.Е,разба кой е!Отначало се радваше,но после почна да съжалява!Когато разбра и че той я обича всичко се промени,гледаха се различно.Момичето знаеше,че не трябва да си има нищо общо с него.Но нещо я караше да го иска,да го желае...Но нямаше какво да направи.Спря да му отговаря на sms-ите и да се срещат по улиците.Той се побърка чудеше се каде е и какво прави...Докато един ден беше намерно това момиче,все още толкова красиво цялото в кръв.Не можа да издаржи и беще прерязала вените си.Никой не знаеше защо...Скоро тръгна слух из града,че е била влюбена.А мъжа толкова мн се обвиняваше,беше намерил в e-mail-a си писмо от нея,където му обясняваше всичко.Беше избрала да умре от колкото да стои близо до него и да знае,че никога няма да бъде неин...Ех,тази любов.Да погуби толкова красиво създание.
Града все ощеше мъката за това момиче след години.Понякога хората гориха за нея,за това колко красива и умна е била,и ако не беше тая любов сигорно щеше да е преуспяла жена.Приятелките и` все още търсят момчето,което и причини тази любовна болка.А той ли...беше се развел с жена си и живееше в друг град и все още носеше спомена в сърцето си за онова сладурче.За това как го гледаше,как му се усмихваше...все още помнеше влюбините и` очи.Е,ако беше разбрал по рано за неините намерения,сигорно ги е обмисляла със седмици какво да направи,и дали можеше да я спре...

penywise
04-11-2006, 13:12
Правилно! Самоубийството решава всички проблеми!

Толкова по-лесно е да се отървеш от проблемите, вместо да се справиш с тях...
То това дори не е проблем.

Сори мацка. "...Live is for the living - so come on - let's go!..."

Силните оцеляват.

:!:

А иначе... разказчето е добро =D> - но края е просто... глупав. НЕ, защото няма хепи енд, или куп други глупости. Просто... това не е решение...

RoSsY88
04-11-2006, 13:27
мммм невероятен разказ...Брао Роси

terry
04-11-2006, 13:29
pro4etoh go! i tova spored men e nai to4noto dokazatelstvo 4e ne trqbva da si nadska4a6 konq i 4e lubovta boli !
az li4no sam se 4uvstvala taka 4e iskam da umra, no ako trqbva6e da umiram po dobre da ne se bqh rajdala! nqma smisal da si slaga6 krai na jivota kato moje6 da jivee6 i da dostvq6 odovolstvie na horata koito te obi4at s prisustvieto si



samo kakvo e stanalo s onova momi4e ?!

sexy_macka
04-11-2006, 13:59
razkazcheto e mn dobro,no kakto veche kazah "Samo silnite ocelqvat"
Samoubiistfoto ne reshava absoliutno nishto !

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 14:08
oooo ne samuubiistvoto izob6to ne re6ava problemite re6enieto e da se opal4i6 sre6tu tqh .

P.S a tva po deistvitelen slu4ai li e :)

Barbaronka
04-11-2006, 14:47
Qvno e bilo mnogo slabo momiche.. :smt010 :cry: :( :smt010

DiabolicAngel
04-11-2006, 15:12
Страхотно разказче.Много ме кефи =D>

sometimes_
04-11-2006, 17:13
Mnogo e dobro, no se nadqvam da ne e po deistvietelen sluchai.

Danielle
04-11-2006, 17:52
obrechena lubov...
razkaza mi haresa :?

04-11-2006, 17:59
Мила,разказчето наистина е много добро.Надявам се,че не е по действителен случай.Но поработи малко повече над правописа и пунктоацията / приеми го,като съвет/

04-11-2006, 18:01
Опс и аз направих грешчица. _пунктуация_ се пише.А много си отварям голямата уста,да критикувам другите

LP_girl_14
04-11-2006, 18:16
Много добре написано,със много чувства и добре подбрани изразни средства.Хареса ми =D>

sexy_play_baby
04-11-2006, 18:22
Много е готин разказа ! Хареса ми

Krem4eto
04-11-2006, 18:24
Наистина не е лошо,но защо тя се е самоубила?Защото има слаба воля...това е гадно...

Самодивата
04-11-2006, 20:15
Значи разказа е по реален случай за една моя любов преди 4 години...Минавали са ми мисли за самоубйство ама не съм решавала ад го правя...Реших да си довърша историята без хапи енд ... със самоубийство :)Радвам се,че ви хареса

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-11-2006, 20:21
raradvam se 4e si osyznala 4e samubiistvoto ne re6ava problema :)

penywise
04-11-2006, 20:55
тая дума "самоубийство" май си я ползвате като "здрасти"...

а пък ако някой ми каже, че я осъзнава... :roll:

strawberry1988
04-11-2006, 20:58
Razkaz4eto e super,no za jalost s tujen krai.Za sujalenie mnogo 4esto v jivota horata sa sus slaba volq i se oguvat pod udarite na jivota .Nadqvam se razkaza da nee po distvitelen slu4ai.

{P}HoNeY{P}
04-12-2006, 07:36
tova spored men e nai to4noto dokazatelstvo 4e ne trqbva da si nadska4a6 konq i 4e lubovta boli !
az li4no sam se 4uvstvala taka 4e iskam da umra, no ako trqbva6e da umiram po dobre da ne se bqh rajdala! nqma smisal da si slaga6 krai na jivota kato moje6 da jivee6 i da dostvq6 odovolstvie na horata koito te obi4at s prisustvieto si


Tova e i moto mnenie!

terry
04-12-2006, 07:37
Значи разказа е по реален случай за една моя любов преди 4 години...Минавали са ми мисли за самоубйство ама не съм решавала ад го правя...Реших да си довърша историята без хапи енд ... със самоубийство :)Радвам се,че ви хареса mnogo dobre si napravila 4e ne si se rqzala