PDA

View Full Version : Как да остана на саме с нея



04-15-2006, 13:37
Харесвам или по точно обичам едно момиче.Тя е по малка от мен с около 4 години.По всякакъв начин се опитвам да и покажа чувствата си даже на Св. Валентин понеже съм малко по срамежлив и написах какво чувсвам към нея(иначе ние си се зарибяваме от много време).Обаче тя прие това писмо за бъзик.Един път я поканих на кафе.Тя прие.Всичко се разбрахме-кога,къде и т. н. Обаче след часовете когато се бяхме разбрали тя си тръгна с няколко приятелки и като я попитах се направи че не знае за какво става въпрос(беше си казала след това на братовчедката,а след няколко седмици даже пред мен се похвали на едно момиче какво е направила ,е изопачено по нейн начин де)Та въпроса ми е как да остана насаме с нея за подълго време.С нея се засичам минимум с една нейна приятелка.Насаме с нея съм оставал за около 2 минути най-много.А и не съм много директен към нея вече за да не реши пак да се похвали на някой.

ThePainIsReaL
04-15-2006, 13:43
4 години разлика не е много .. но защо все пак не кажеш годините ви . Така по-лесно ще бъде обсъждането на ситуацията

04-15-2006, 13:50
Аз съм на 19 години още малко ще стана на 20 а тя е на 15години скоро ще направи 16 ако не ги е направила през две седмичното ми отсъствие от училище.

ThePainIsReaL
04-15-2006, 13:57
Е добре де.. покани я на кафе и й каже че искаш да си поговорите насаме . Че ти е неудобно , когато тя мъкне приятелки със себе си . Пък и ти си по-голям , наложи си малко воля и отиди до нея , дори когато е с приятелки и просто я дръпни настрана . Пък и защо не искаш да се хвали с теб ? Може пък това да е някакъв нейн начин за показване на това , което иска..

LP_girl_14
04-15-2006, 14:48
Ми незнам,ама ми се струва че тая мацка или е много объркана или просто си играе с теб.Кво ся?Вие имате среща,отиваш до нея за да я вземеш да тръгвате вече и тя вика"За кво стаа въпрос?За ква среща говориш?"Малко много глупава постъпка.Говори с нея,излезте някъде-кафе,кино,парк,или просто а разходка и й кажи да дойде сама.Тогава я питай закво се държи така и й обясни че искаш да си с нея,а не заедно с нея,в комплект да вървят всичките й приятелки =P~

teenkopele
04-15-2006, 15:32
Според мен тя си е такава- обича да се хвали за това-онова. По този начин се опитва да бъде по-интересна, да й обръщат повече внимание. Това си е съвсем нормално.
Ако толкова много искаш да останеш с нея насаме, обади й се и я покани някъде пак на кафе, като й кажеш, че искаш да сте само двамата. Да се надяваме, че ще го приеме на сериозно. Та ако това стане, говори с нея отново и й обясни това, което ни каза на нас, а именно колко ти харесва и т.н. :)
Успех. :wink:

white_chik
04-15-2006, 18:10
pomisli si dali naistina ti se zanimava s neq 6toto tq qvno nqma golqm interes ili pone ne go pokazva :-k i vse pak opitai se otnova da q pokani6 na kafe i i pripomni prednata situaciq.dano toq put da se polu4i :wink:

Krem4eto
04-15-2006, 18:38
Незнам защо,но мисля,че тя си играе с теб.Защото вижда,че ти не можеш да и кажеш нищо!


Така че отиди до нея и си поговорете сериозно!Кажи и че искаш да излезете и кажи че не искаш да те разиграва.


УАПЕХ!!!!!!!!!

POLA^_^
04-15-2006, 18:53
Незнам защо,но мисля,че тя си играе с теб.Защото вижда,че ти не можеш да и кажеш нищо!


Така че отиди до нея и си поговорете сериозно!Кажи и че искаш да излезете и кажи че не искаш да те разиграва.


УАПЕХ!!!!!!!!!
ако си напиша мнението ще повторя Krem4eto

04-16-2006, 07:58
Здравейте отново.Аз съм авторът на темата.Питам ви този въпрос,защото съм решил като остана насаме с нея да я питам какви чувсва има тя към мен и аз да и разкажа всичко.Пък оттам натък каквото стане.Много приятели ми казват "Забрави я","Тя не е за тебе","Между вас абсолютно нищо не може да стане" и то приятели,който я виждат по купони за разлика от мен.Е, опитах се да я забравя ама не става.Какво пък нищо не губя.А знам че понеже тази година ще съм абиторент ако нищо не стане едвали ще я видя повече или поне много рядко.Но за това ще трябва да изчакам поне още четири дена да ми свалят скобата,защото при един инцидент ми счупиха челюстта.

04-16-2006, 10:16
Моля продължавайте да давате идеи.

midnight...
04-16-2006, 10:45
не четох предишните мнения, нооооооо....
просто като се видите я покани да се разкарате двамата, да си поговорите
и тя ако дойде, идете на кафенце и там си поговорете като хората :wink:

MrAnderson
04-16-2006, 11:13
@Автора на темата: Късметът покровителства смелите. Забрави какво казват приятелите ти, те не са на твоето място и не са в плен на чувствата, които ти изпитваш към това момиче. След хабитуриентския бал нещата вече няма да са същите, така че сега е времето да предприемеш решителни действия.

sk8girL
04-16-2006, 11:39
Хмм.. тва момиче или е с някъв детски акъл или както ти казаха вече си играе с теб и иска да се докаже пред приятелките си как може да върти момчетата на малкия си пръст щом постъпва така с теб.Тя ако имаше някви симпатии щеше да направи всичко възможно да се сближите и да се опознаете,ама щом си пропилява така шанса като се прави на дете най-добре е да послушаш приятелите си. ;))

tedy1_baby
04-16-2006, 12:22
govori s neq,daje i da e pred priqtelkite i.ako ne iska6 da govori6 pred tqh q pokani na kafe.ne e zadyljitelno da q kani6 na strani.daje e po-dobre da e pred hora.taka kato otide6 da q vzeme6,nqma kak da ti kaje:"za kakvo govori6".i na kafeto ve4e si pogovorete.tova e.kysmet!!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-16-2006, 12:23
az mislq 4e tva momi4e ne te zaslujava 6tom se e hvalila 4e ti e varzala tenekiq i to pred teb predstavi si za kfo govorim po dobre si potarsi momi4e koeto zaslujava liubovta ti :)

04-16-2006, 12:51
govori s neq,daje i da e pred priqtelkite i.ako ne iska6 da govori6 pred tqh q pokani na kafe.ne e zadyljitelno da q kani6 na strani.daje e po-dobre da e pred hora.taka kato otide6 da q vzeme6,nqma kak da ti kaje:"za kakvo govori6".i na kafeto ve4e si pogovorete.tova e.kysmet!!!

Е то аз така направих и миналият път.Казах го набързо като на бъзик пред нейните приятелки обаче като и тя започна да се бъзика и го казах по насериозно.Тя ме попита "искам ли да се поразходиме из коридорите" и след това уж се разбрахме за всичко.Както казах след това след часовете изкара едвали не че се е базикала и не знае за какво става на въпрос.А според приятелит ми(някой го казват гласно,други не)не е чак толкова "невинно" момиче.И аз се обеждавам на моменти,но любовта си казва думата.Освен това тя се държи различните пъти толкова различно.Някой път е с такова голямо самочувсвие че дори ме нервира и искам да и го сваля,друг път е много печена и се дъжи много добре даже ме е и прегръщала,друг път пък е агресивна и след като я обарвам ми налита на бой. :) Отвреме на време ми казва да се "поразходиме" сами,но нищо не прави.А като ме види с друго момиче или ме прегръща или нещо друго.Последният път като ме видя с друго момиче ме хвана за ръка и ме преведе така през цялото училище незнайно защо.Рядко ми дава да я прегръщам когато искам и така вече 6 месеца.

SummeRLove08
04-16-2006, 14:05
Според мен е най-добре да и искаш телефона и да се разберете за среща и тогава и кажи каквото имаш.
Успех!

04-16-2006, 14:52
vi6 sq pi4 trqa da si po direkten-tfa koeto ima6 da i go kazva6 i go kaji napravo,pitai q kakvo 4uvstva kum teb i i kaji 4e ne obi4a6 da si igraqt s 4uvstvata ti.pokaji i koi si.trqa da si malko po tvurd s neq(no ne mn).vse pak ste golemi hora.puk ako ni6to ne stane s neq ne se ot4aivai zna4i tq ne e 4oveka koito tursi6. e uspeh!