PDA

View Full Version : 9 месеца по-късно



Tedi_sheep
04-30-2006, 13:43
Доста отдавна бях писала, че момчето, което обичам ме оставило!9 месеца по-късно той пожела да се съберем отново и вече сме заедно!Преди 9 месеца ме беше зарязал и твърдеше, че не ме обича вече!Преди 1 седмица ми каза цялата истина, че е бил с много момичета, които не са били като мен, че винаги ме е обичал и че не може да си прости това, което ми е причинил!Каза, че ме е търсил въвъ всяка друга и просто е искал да намери момиче , което да е като мен, но и близо до него, защото не сме от едни и същи градове!Аз му простих, защотото човек трябва да прощава и се събрах с него, защото го обичам!През тези 9 месеца не го търсих , видях го наколко пъти, но все той ме заговаряше!През този дълъг период го бях изолирала от ум, съзнание, но не и от сърцето!Цената, която трябваше да платя бе такава, да го сложа извън ценните неща за мен, да не го търся и да се сдържам!Цената беше голяма, но през този период осъзнах, че трябва да му простя, а не да отмъщавам, както си бях наумила!Проблемът между двама ни винаги е бил, че съдбата и пътищата ни се разделят, че той е там, а аз тук!Започнахме да се виждаме по-често и той събра думи, за да ме помоли да се съберем!Сега съм удовлетворена, защото целта ми беше да го имам отново и да му отмъстя!Но това не ме радва, удовлетворението идва от това, че му простих и успях с непринуденото си и веселяшко държание да разчупя ледовете!Вие как мислите:Да остана с него, да му отмъстя за преди или просто да сложа край на новото начало?Объркана съм и ме е страх да не ме напусне отново, защото няма да го преживея!Ами дайте съвети!Благодаря :smt006

Azlan
04-30-2006, 13:53
ние не можем да ти кажем "с него" и без него... това си е изцяло твое решение ако го обичаш кво ти пречи тогава да си с него !?!?!

Labelle
04-30-2006, 14:01
Вие как мислите:Да остана с него, да му отмъстя за преди или просто да сложа край на новото начало?
Докато четох поста ти помислих , че си разбрала колко по-ценно е да простиш отколкото да отмъстиш. Миличка прочети още веднъж написаното от теб самата и няма да се чудиш повече.

Barbie
04-30-2006, 14:06
4akai...az ne razbrah...ti nali iska6 da si s nego?

peperud4icata
04-30-2006, 14:58
ot tova,koeto si napisala stava qsno 4e naistina iska6 da si s nego-togava badi s nego!
strah te e da ne te ostavi pak-kato vidi6 4e ne6tata varvqt v takava posoka, se opitai da gi popravi6, a i v kraina smetka-koito riskuva pe4eli ;-)

Barbaronka
04-30-2006, 15:28
Ti Zashto Ni pitash Nas?
Az vijdam,che veche si vzela reshenie
A to e da si s nego ..
Aide Uspeh !

sometimes_
04-30-2006, 20:55
Ти сама казваш, че не искаш да му отмъстиш - тогава не го прави. Дай му още един шанс...пък каквото стане-стане...

DeSsY`
04-30-2006, 21:04
Ако го обичаш (така ми се струва :wink: ) остани с него! O:)

SeXyTo_f
04-30-2006, 21:08
Ne mu otma6tavai! otmu6tenieto e mn. lo6o ne6to..i mn. boli! Tva e moq suvet...pravi kakvoto iska6..ama nedei da mu otmu6tava6!

Krem4eto
05-01-2006, 12:49
Ако го обичаш (така ми се струва :wink: ) остани с него! O:)

А ако не го обичаш му отмъсти!!!

Tedi_sheep
05-01-2006, 13:09
Мерси много за съветите!Мисля, че не случайно съм го отбягвала 9 месеца, за да се примиря и да не извърша някоя глупост спрямо него!Чао и целувкиииииии

nunki
05-01-2006, 20:59
da mu otmusti6 zna4i da mu pri4ini6 bolka a ti nali kazva6 4e go obi4a6=>ostani si s nego i mu dai vuzmojnost da se popravi.Uspeh!!!

^Pretty{}Girl^
05-02-2006, 11:25
Ако го обичаш (така ми се струва :wink: ) остани с него! O:)

krisi_love
05-02-2006, 14:35
spored tova koeto prochetoh ti go obichash ne razbiram zashto iskash otmashtenie moje bi toi naistina e osuznal che ti si edinstvenata koqto vlastva nad nego i ne jelae da e bez teb...otmashtenieto ne e nai-dobroto reshenie

teenkopele
05-02-2006, 14:55
Както вече казаха, ние не можем да ти кажем дали да си с него или не. Не го познаваме. Това решение можеш да вземеш само ти. Замисли се. :)
Успех. :wink:

blqblqqqqqqqqqqqq
05-02-2006, 17:17
Vij mili4ka spored men toi te obi4a i vsi4ko koeto ti e kazal mi izglejda naistina istinsko i dostverno! Postypila si mn pravilno da ne mu otmyshtavash , ne go pravi i za napred! Ostanete si zaedno i se radvai na vseki mig zaedno zashtoto toi nqma da se vyrne! Mislq che shte ste zaedno dylgo vreme! Uspeh!

^sladyranka`
05-02-2006, 19:25
i az imah edna podobna istoriq....
nedei da otma6tava6!
moje bi 4uvstvata sa mu istinski
a i sledkato kaza 4e go obi4a6,posle mn 6te strada6 ako mu otmasti6....radvai se na vremeto prekarano s nego....moje bi nai posle e osaznal kakvo e imal,zagubil i sega otnovo ima.. ne mislq 4e predi6nata istoriq 6te se povtori.....kakto ti kaza trqbva da se pro6tava
da taka si e......ako vse pak povtori parviq pat izmisli ne6to gadno i go napravi
ta da razbere vednaj za vinagi 4e ne trqbva da si igrae s 4uvstvata na momi4etata
ai ksmet i pi6i kvo e razvitieto :)