PDA

View Full Version : Какво да направя?



Oris
05-06-2006, 02:49
Здравейте всички!Ето какво ми е мойта мъка.Направо не издържам и искам да я споделя с вас.Аз съм не много скромен,но не и с прекалено самочувствие и харесвам едно момиче 3 години по-малко от мен,което е заможно и просто не знам дали съм момче за нея като не съм толкова заможен(в днешно време както гледам жените гледат да си осигурен но не знам дали тя е такъв тип).Но проблема е там,че не знам дали и тя ме харесва, защото имаше един предишен приятел за който не знам дали още ходят или там каквото правят, но ме дразни страшно много.И другият проблем е, че ние излизаме момчета в компанията, а в дискотеката се събираме с компанията на това момиче което харесвам и сме доста близки мога да кажа.Ходил съм да я изпращам неведнъж, но просто не намирам смелост да я заговоря за нас,защото винаги е с още поне 1 приятелка.Какво мога да направя?Помогнете!

ht_7j
05-06-2006, 03:06
Ясно е какво трябва да направиш: когато сте заедно на диско или където и да е, дори и да сте заедно с приятели, просто започни разговор с нея...ако е сама, по-лесно ще се отпусне да говори лични неща. Първо я питай дали още е с гадже и тогава и сподели (ако си струва) чувствата си. А сигурен ли си, че тя не се досеща, че я харесваш?

babi_girl
05-06-2006, 08:36
6tom ste bilizki o6te po -dobre. az mislq 4e trqbva da q zagovori6, da i kaje6 kakvo izpitva6 kym neq (pyrvo q pitaj dali o6te hodi snejnoto gadje).

POLA^_^
05-06-2006, 08:54
Така е!Поговорете си..Друг начин няма!И все пак...не си ли обърнал внимание на държанието й с теб?!Някакви погледи...нещо което да ти подскаже,че те харесва?! :wink:

05-06-2006, 09:14
Здравейте всички!Ето какво ми е мойта мъка.Направо не издържам и искам да я споделя с вас.Аз съм не много скромен,но не и с прекалено самочувствие и харесвам едно момиче 3 години по-малко от мен,което е заможно и просто не знам дали съм момче за нея като не съм толкова заможен(в днешно време както гледам жените гледат да си осигурен но не знам дали тя е такъв тип).Но проблема е там,че не знам дали и тя ме харесва, защото имаше един предишен приятел за който не знам дали още ходят или там каквото правят, но ме дразни страшно много.И другият проблем е, че ние излизаме момчета в компанията, а в дискотеката се събираме с компанията на това момиче което харесвам и сме доста близки мога да кажа.Ходил съм да я изпращам неведнъж, но просто не намирам смелост да я заговоря за нас,защото винаги е с още поне 1 приятелка.Какво мога да направя?Помогнете!


k0gat0 ste v disk0teka ili nqkade drugade..izvikai q nastrani i si p0g0v0rete.Pitai q za predishniq i priqtel kak st0qt neshtata m/u tqh...i kat0 ti kaje si preceni dali da i sp0delish chuvstvata si ili ne! :) k0gat0 q izprashtash vzemi da q cunkash pyk m0je da stane nesht0... mn uspeh ti jelaq :}{}

05-06-2006, 11:27
Ами понякога се държи все едно иска да ми каже нещо и дори като играем заедно пак ме поглежда особено или поне на мен така ми се струва.Според мен и тя ми дава знаци, но явно и аз трябва да се реша да я питам за нещо относно нас.

Oris
05-06-2006, 11:29
Ами понякога се държи все едно иска да ми каже нещо и дори като играем заедно пак ме поглежда особено или поне на мен така ми се струва.Според мен и тя ми дава знаци, но явно и аз трябва да се реша да я питам за нещо относно нас.
Така де това беше моя пост ама забравих да се логна:)

teenkopele
05-06-2006, 12:06
Ясно е какво трябва да направиш: когато сте заедно на диско или където и да е, дори и да сте заедно с приятели, просто започни разговор с нея...ако е сама, по-лесно ще се отпусне да говори лични неща. Първо я питай дали още е с гадже и тогава и сподели (ако си струва) чувствата си. А сигурен ли си, че тя не се досеща, че я харесваш?

Напълно съм съгласен с това мнение. :wink:

Krem4eto
05-06-2006, 14:19
6tom ste bilizki o6te po -dobre. az mislq 4e trqbva da q zagovori6, da i kaje6 kakvo izpitva6 kym neq (pyrvo q pitaj dali o6te hodi snejnoto gadje).
:smt023

jadna_za_lubov
05-07-2006, 19:02
6tom ste blizki trqbva da razbere6 dali za neq ima zna4enie finansovoto sastoqnie! moje6 da i kaje6: Mislq 4e 4uvstvata mi prerastvat v pove4e ot priqtelski! slu6ai sarceto si nai ve4e ...to nikoga nqma da te predade!

YSPEH!

....i ne zabravqi jivota e samo edin izjivei go pulnocenno:) \:D/

Oris
11-20-2008, 20:15
Да подновя една стара тема, която така и не я разреших когато му беше времето.

Минаха няколко години, малко от малко се променихме.

2006 Да започна докъде стиганаха нещата. Имаше един по скромен разговор относно това...за приятеля и. Дали е още с него и т.н. Тя ми разказа и като цяло не исках повече да задълбочавам, защото те си се криеха и малко хора знаеха. Споделяше ми страшно много неща и продължаваше да го прави. 2007 година заминах на бригада за около 5 месеца и продължихме да държим връзка. След като се прибрах тя нямаше търпение да се видим. Беше се видяла, в деня когато се прибирах с най-добрия ми приятел и го беше питала кога точно ще се прибирам и дори след като се видяхме тя ми каза, че ми звъняла на българския номер, но той не беше в мен. Малко след това се раздели с приятеля си. Станахме пак много близки и доста неща отново си разкрихме, за проблемите ни и всичко останало. Ходихме няколко пъти на кафе всичко беше 6+, но трябваше да отивам студент... Така малко се отдалечихме и отново не стигнахме до този разговор за чувствата ни между нас. От тази година поддържахме връзка по скайп, тя ми споделяше почти всичко и аз бях така към нея. В дискотеката редовно играехме заедно и в нея все още имаше този поглед, който разпознавам, че иска да ми каже нещо или беше просто погледа който ме лъжеше. В крайна сметка след няколко такива излизания един заможен "приятел" (такъв го мислех, но едвали ще ми подаде ръка в нужда...) ми наговори едни неща с които да ми каже, едвали не, "Тя не е за теб". Тя беше на другия край на масата и го чу, аз не разбрах. Това така и го казах, но тя го знаеше. След това тя като, че ли се дръпна от мен. Това беше към края на 2007. След това станаха и разни странни неща. В едно кафе получих странно писмо в кое ми се разкриваха доста неща относно тези пропуснати несподелени неща. А тя беше там през една маса поздравихме се в началото и после получих това писмо. После се видяхме и питах за това писмо, но тя отрече да е правила такова нещо. Четох го няколко пъти и всичко се навързваше все едно е от нея. Не можах да разбера какво стана. Жалко, че след 1 седмица се ядосах просто и го изхвърлих... Така и не разбрах дали някои просто не си направи шега. След това буквално повече от 7-8 месеца не си бяхме писали...
Мина и това лято тя се движеше с един познат също, но не разбрах дали имат нещо повече или просто бяха в една компания. Наскоро не знам как се случи, но тя реши да ми се обади по време на дискотеката и искаше да се видим. Беше с една приятелка, но така и не разбрах защо беше това. На другата седмица отново след дискотека отново се видяхме и този път трябваше да приказваме. Тя ми каза някои неща за преди как е подлудявала тези които били по-големи от нея и искали да им бъде приятелка. Не знам защо го сподели, дали искаше да ми каже, че за нея съм както всички останали? Сподели и за този разговор които е чула от приятеля ми, аз и разказах защо и каква точно е причината за тези думи.В крайна сметка сега като искам да приказвам с нея по скайп или да се видим, тя като, че ли нарочно се прави на недостъпна и не ме допуска до нея. Не знам защо но имам чувството, че този път ниастина съм (inlove).
Как е устроена женската психика? Как да преудолея тази стена? Директно ли да разкрия чувствата или да изчакам? 8-[

Oris
11-21-2008, 13:35
Някой да има мнение?

sexa_na_kompleksa
11-21-2008, 13:43
Уоу, човек, кофти работа... Трябвало е да станат нещата още през 2006.. Опитай се да я обедиш да излезнете. Ако успееш, като се видите започни да флиртуваш с нея, покажи й, че не ти е безразлична. Ако ти отвърне, сподели й, че още навремето си имал чувства към нея и сега искаш да опитате, ако не е твърде късно... Но недей да й признаваш каквото и да е било, преди да се обедиш, че и тя изпитва нещо към теб.
Успех!

curka87
11-21-2008, 13:45
Божеееее, ама това си е цял роман , бе човек.
Както и да е.
Прочетох го и се чудя какво още чакаш!!!! След акто явно имате някакви близки отношения (или сте имали) толкова време, значи можеш да й кажеш.
Просто отиваш при нея, обаждаш й се по телефона да се видите , или там каквото искаш..... и й казваш, че вече е крайно време да й кажеш всичко.И тогава й казваш за това, което чувстваш и мислиш.От там нататък вече нещата ще са в нейните ръце.
Айде успех.

Oris
11-21-2008, 19:37
Малко наистина стана като сапунките по телевизията :) но какво да се прави. 2006 просто наистина отървах момента и след това съжелявах, но сега си мисля, че имам някакъв шанс, до седмица, две, най-много месец смятам, че ще ни се избистрят отношенията. Въпроса
е, че в момента или ме отблъсква или иска да ме накара да вървя след нея с цел да почна да изпитвам все по-силни чувства и да ме накара да си призная какво чувствам. Все още не съм сигурен как да постъпя. След като не ви вдига и не ми пише има нещо което ще разбера...

xpici
11-21-2008, 19:39
ми излезте сами :smt017