PDA

View Full Version : Problem?



DjeiDjeI
05-10-2006, 21:00
Zdraveite na vsichki. Iskam da spodelq i moq problem... Neznam zashto pribqgnax do tuk..za purvi put mi e... :shock:
Taka ... Xodq s edno momche ot 6 meseca. Obichame se...Ne sme se razdelqli dori i za edin den...prez tezi 6 meseca...i vseki den e kato purvi sreshta...Okaza se che trqbva da xoda da rabota za 3 meseca na moreto...pri nashte.Obesnix mu kak sedqt neshtata...No toi ne moje da go prieme..kazva mi che za tezi tri meseca shte se promenqt mnogo neshta...i t.n.Che vinagi sum mojela da ne idq da rabota tam...che zaradi "moq prishtqvka" sum shtqla da go zagybq i t.n. Ne iskam da se razdelqm s nego ...No nqma i kak da obesnq na nashte...Zamislqm se ...Che ako nqkakvi si 2-3 meseca shte okajat vliqnie...se obesmislq vsichkoto vreme koeto sum bila s nego...Neznam...Bukvalno sum postavena na kantar...Iskam da vi pomolq za suvet...Shte sum vi mnogo blagodarna...!!! :smt010

[UN]HappY
05-10-2006, 21:17
:-k Az mislq, che prez tezi tri meseca nqma da se sluchi nishto neredno. [-X Vie mojete da se vijdate kogato pojelaete.. toi ne moje li da idva na moreto? A i vse pak sme v1v veka na tehnologiite- ima mnogo nachini za korespondenciq. :!: Ako naistina se obichate ne mislq che neshto ili nqkoi moje da vi razdeli. :!: :!: Prez tezi tri meseca nujdata da se vijdate shte b1de po-golqma i taka liubovta vi shte se usili.. No tova shte stane samo ako naistina se obichate istinski!!! YspeX! :smt008

DjeiDjei
05-10-2006, 21:42
:? Znaesh li blagodarq ti mnogo... Imax nujda ...nqkoi da mi vduhne nadejda... O:)

black_dimond
05-11-2006, 06:48
ako 4uvstvata i na dvama vi sa istinski nito 3 nito pove4e ot 3 meseca 6e okajat vlianie na otno6eniata vi taka 4e toi bi trqbvalo da ne priema tva kato okon4atalna razdqla i da ne te spira da zamine6 za6oto v kraina smetka naistna moje da idva kogato pojelae

Barbie
05-11-2006, 07:24
Ne smqtam 4e e redno da ti postavq takuv yltimatym...idi da si raboti6...i ako sled 3 meseca ne6tata sa razli4ni, zna4i vruzkata ne e bila stabilna. V interes na istinata...kakto vikat horata "nevijdani o4i, lesno se zabravqt" ...tui 4e mladeja ima pravo da se pritesnqva 4e kat ne se vijdate tolkoz vreme malko 6te se porazliubite....ama sega...ako naistina dyrjite edin na dryg bi trqbvalo da se spravite :) i da, toi ne moje li da fane avtobus4eto i da doide po nqkoe vreme pri teb? :) tukmo 6te si izkarate super na morenceto ;)

LuDaTa_14{P}
05-11-2006, 07:54
Da i az sum na tova menie :) toi moje bi se strahuva da ne te zagubi i zatova e kazal 4e mn ne6ta 6te se promenqt znam li 6tom vsqka sre6ta vi e kato purva ne bi trqbvalo putuvaneto ti da popre4i na vruzkata vi :) kusmet :P

`Death`Whore`
05-11-2006, 07:57
Трудно ще е, но ако изпитва истински чувства към теб, ще умира за теб всеки от 90-те дни и после всичко ще е по-невероятно от преди. Не е рпищявка, все пак, работа е.

mai4eto
05-11-2006, 08:06
vij ako toi darji naistina na tebe nqma6e da ima nikav problem qvno oba4e ne darji na teb ili puk tolkova te obi4a 4e nemoje da te pusne i za mig da se otdeli6 ot nego moqt savet e ili da pogovori6 s nego i da mu obqsni6 tezi ne6tica 4e ako mn te obi4a ili pone durji na tebe nqma da ima problem ako li ne govori s va6te i im obqsni za nego i 4e nqma da zamine6 s tqh 4e moje6 da se opravq6 ot teb zavisi vsi4ko v kraina smetka :smt006

priti_kiti
05-11-2006, 08:12
Трудно ще е, но ако изпитва истински чувства към теб, ще умира за теб всеки от 90-те дни и после всичко ще е по-невероятно от преди. Не е рпищявка, все пак, работа е.

DeSsY`
05-11-2006, 11:39
"Очи, който не се виждат, се забравят.." са казали хората. Него го е страх, че може да си намериш някой друг или пък че той няма да издържи без теб и ще тръгне по други жени. Три месеца са си доста време, в което чувствата ви един към друг могат да отслабнат. Така че, ако наистина се обичате, намерете начин или ти да си останеш или той да дойде при теб ...

DjeiDjei
05-11-2006, 13:31
Za nego e "prishtqvka", zashtoto otivam da pomagam na nashte... Obeshtala sum... No kak da kaja izvinqvaite mamo i tatko... nqma da vi pomaga zashtoto si imam gadje i t.n...Tova e moeto semeistvo...Edin vid az precakvam tqx...Ot dryga strana govorix s nego...Znam che mogat da otslabnat chyvstvata mejdo nas... No nemoje vechno da se otbqgva razdqla za poveche ot edi kolko si vreme ..?! Neznam prosto sum postavena na kantar...Znam che go e strax da ne me zagybi... :smt011 ...No vse pak ako jivota beshe lesen nqmase da zapochva s plach... Blagodarq na vsichki vi za suvetite .. :smt006

ashly besnata
05-11-2006, 14:01
ми да то от една страна е така

DjeiDjei
05-11-2006, 14:14
Еми в крайна сметка...каквото е писано ще стане... :-k

doctordre
05-11-2006, 14:31
Еми в крайна сметка...каквото е писано ще стане... :-k
и аз съм привърженик на тази теория :)

Krem4eto
05-11-2006, 16:43
Ne smqtam 4e e redno da ti postavq takuv yltimatym...idi da si raboti6...i ako sled 3 meseca ne6tata sa razli4ni, zna4i vruzkata ne e bila stabilna. V interes na istinata...kakto vikat horata "nevijdani o4i, lesno se zabravqt" ...tui 4e mladeja ima pravo da se pritesnqva 4e kat ne se vijdate tolkoz vreme malko 6te se porazliubite....ama sega...ako naistina dyrjite edin na dryg bi trqbvalo da se spravite :) i da, toi ne moje li da fane avtobus4eto i da doide po nqkoe vreme pri teb? :) tukmo 6te si izkarate super na morenceto ;)
Права си!

^sladyranka`
05-11-2006, 16:51
"...Zamislqm se ...Che ako nqkakvi si 2-3 meseca shte okajat vliqnie...se obesmislq vsichkoto vreme koeto sum bila s nego..."
Taka si e !Ne bi trqbvalo da te spira.6tom ne moje da go razbere,zna4i ne darji tolkova mn na teb.Vse pak ako te obi4a 4ak tolkova ,6te iztarpi trite meseca!

SeXyTo_f
05-11-2006, 16:54
Zdraveite na vsichki. Iskam da spodelq i moq problem... Neznam zashto pribqgnax do tuk..za purvi put mi e... :shock:
Taka ... Xodq s edno momche ot 6 meseca. Obichame se...Ne sme se razdelqli dori i za edin den...prez tezi 6 meseca...i vseki den e kato purvi sreshta...Okaza se che trqbva da xoda da rabota za 3 meseca na moreto...pri nashte.Obesnix mu kak sedqt neshtata...No toi ne moje da go prieme..kazva mi che za tezi tri meseca shte se promenqt mnogo neshta...i t.n.Che vinagi sum mojela da ne idq da rabota tam...che zaradi "moq prishtqvka" sum shtqla da go zagybq i t.n. Ne iskam da se razdelqm s nego ...No nqma i kak da obesnq na nashte...Zamislqm se ...Che ako nqkakvi si 2-3 meseca shte okajat vliqnie...se obesmislq vsichkoto vreme koeto sum bila s nego...Neznam...Bukvalno sum postavena na kantar...Iskam da vi pomolq za suvet...Shte sum vi mnogo blagodarna...!!! :smt010
така, поговори отново с него! и бъди малко...поо....сериозна и по убедителна! каци му че ако те обича истински...ще те изкчака...(и ако е така...не мисля че ще ти изневери!)така и ще видиш що за човек е! любовта може да съществува и на разтояния...и ако е лятото...и той отиде на море...кво ще отиде на море там дето ще работиш ти..или там какво ще правиш! ако искате и двамата да сте заедно...винаги ще намерите начин!

DjeiDjei
05-11-2006, 19:41
така, поговори отново с него! и бъди малко...поо....сериозна и по убедителна! каци му че ако те обича истински...ще те изкчака...(и ако е така...не мисля че ще ти изневери!)така и ще видиш що за човек е! любовта може да съществува и на разтояния...и ако е лятото...и той отиде на море...кво ще отиде на море там дето ще работиш ти..или там какво ще правиш! ако искате и двамата да сте заедно...винаги ще намерите начин!

Познавам го като човек. Знам и че няма да ми изневери...Същност съм убедена... Въпроса е там че той не ми поставя ултиматум .. просто мн драматизира... Все едно му казвам че отивам в чужбина и няма да се върна една година... :smt012 Говорих с него ... Аз му обеснявам нещо той си знае неговата... Като дървен философ е ... Няма къде да иде ...Ще се разберем надявам се... :-k

black_dimond
05-11-2006, 21:31
ne e vuprosa v iznevqrata a v tova 4e nqma zna4eni kude si toi trqbva da priema i uvajava tvoite re6eniq i 6om trqbva da zamine6 ne da te spira a da te podkrepi

SeXyTo_f
05-12-2006, 07:42
така, поговори отново с него! и бъди малко...поо....сериозна и по убедителна! каци му че ако те обича истински...ще те изкчака...(и ако е така...не мисля че ще ти изневери!)така и ще видиш що за човек е! любовта може да съществува и на разтояния...и ако е лятото...и той отиде на море...кво ще отиде на море там дето ще работиш ти..или там какво ще правиш! ако искате и двамата да сте заедно...винаги ще намерите начин!

Познавам го като човек. Знам и че няма да ми изневери...Същност съм убедена... Въпроса е там че той не ми поставя ултиматум .. просто мн драматизира... Все едно му казвам че отивам в чужбина и няма да се върна една година... :smt012 Говорих с него ... Аз му обеснявам нещо той си знае неговата... Като дървен философ е ... Няма къде да иде ...Ще се разберем надявам се... :-k
ми...просто..обясни му го...колкото можеш..по така миличко...и ако пак ти се опълчи...или как да се изразя..му кажи..."нали ме обиш..подкрепи ме тогава!" трябва да те подкрепя..и да преоделеете това...в живота има мн. пречки...и му кажи че това е една от най-малките!или нещо такова!успех!и кво..през някоя ваканция...ще хване влака..и ще дойде да те види! квартирата ще му е безплатна нали при тебе ще спи ;) винаги има начин!
(компромиси!)

Vuprosniq chovek
06-12-2006, 11:13
Znachi tuka lubimata mi priqtelka e propusnala nqkoi interesni facta otnosno tova zaminavane .. ne vqrvam che te moje da promenqt na vsichki mnenieto no vse pak ...
Tuka ne stava vupros tochno za pomagane na tqhnite v smisal obqsnenieto beshe che ne mojela da otkaje na tqhnite zashtoto e bila obeshtala ... kazvam proshtqvka da i e taka zashtoto stava duma za nqkvo si obeshtanie na neina bratovchedka i priqtelka napraveno mnogo vreme predi da se sluchi tova mejdu nas ... i sega idva edin moment ne smqtam che shte se razvali vsichko mejdu nas verno ako se obichame nema da poprechat tiq 2 ili 3 meseca no vuprosa e drug savsem spokoino moje da se otkaje ot tova tui narecheno obveshtanie zashtoto tuka ima neshto uj vajno za neq .. a tiq deto gi govorqt nqkoi hvashtal reisa i aidee da be to taka stava hvashtash reisa i zaminavash i ostavash vsichkite si zaduljeniq tuka .. nema nachin pochti da se vidim tiq 2 ili 3 meseca ... e za tova me e malko qd zashtoto savsem spokoino mojeshe da pogovori ne s men a s priqtelkata si da obqsni za kakvo stava vupors i vsichko da e nared ... no kakto i da e veche e resheno zaminava kaktovo trqbva da se sluchi shte se sluchi ...

NeSTa_86
06-12-2006, 11:23
priqtelqt ti e mn tup...mn qsno,che 6te ididsh da rabotish.....zaradi nego ako iska da ne izlizash ot vas...

Da_Bitch
07-10-2006, 01:55
Ne smqtam 4e e redno da ti postavq takuv yltimatym...idi da si raboti6...i ako sled 3 meseca ne6tata sa razli4ni, zna4i vruzkata ne e bila stabilna. V interes na istinata...kakto vikat horata "nevijdani o4i, lesno se zabravqt" ...tui 4e mladeja ima pravo da se pritesnqva 4e kat ne se vijdate tolkoz vreme malko 6te se porazliubite....ama sega...ako naistina dyrjite edin na dryg bi trqbvalo da se spravite :) i da, toi ne moje li da fane avtobus4eto i da doide po nqkoe vreme pri teb? :) tukmo 6te si izkarate super na morenceto ;)

koalka
07-10-2006, 05:48
Моя съвет е да направиш всичко възможно до не заминаваш.От 3 месеца може да се промени нещо-напълно възможно,още по-малко щом той ти го казва.Незнам колко са силни чувствата ти,но ако са и аз бях на твое място щях за остана.

NaughtyGirl
07-10-2006, 07:16
Ако се обичате истински тези 3 месеца няма да ви разделят и след това пак ще сте заедно!!!

ReconnEcT
07-10-2006, 08:47
ако неможете да си уважите взаимно ре6енията и да правите компромиси, ако неможете да искарате 2-3 месеца 6том се налага ,да сте по отдале4ени, то тогава връзката ви хи4 не е стабилна и от една страна е безсмислена..вие няма ве4но да сте заедно по цял ден 6тото тогава тва няма да е то4но лубов пове4е 6те е привързване кам 4овека..а разликата не е малка