PDA

View Full Version : Pak problem s prezervativi i spermi i t.n.:))



blqblq
05-14-2006, 20:42
Takam... moje bi edin poreden typ vypros vyv foruma ama me razberete molq vi:) taka kak stoqt ne6tata, s gadjeto pravihme sex s prezervativ estestveno ne se e kusal! no spermata prelq i izleze otgore imashe i po men po dupeto i se e stekla nanqkude navytre posle kato se chistih mislq che nqmashe po klitora mi no vse pak se pritesnqvam i ne znam dali da si kupuvam postinor
a otnosno vikula toi ne mi e mn redoven bi trqbvalo kum 25,26 mai da mi doide taka che moje i sega da sum v ovulaciq makar 4e ne mi se vqrva za6toto mislq che po princip use6tam koga sum
ako mojete da me posyvetvate ne6to 6te sum vi mn blagodarna:)

[UN]HappY
05-14-2006, 20:50
"mislq che nqmashe po klitora mi no vse pak se pritesnqvam " :roll: ami ne si sigurna.. ako e popadnala? Nai-dobre si kupi xapchetata. Taka s1s sigyrnost nqma da ima neochakvani iznenadi...

girlka
05-14-2006, 20:51
За да забременееш трябва спермата за навлезе във влагалището не да "имаш по клитора" ](*,) #-o И как така ще прелее ... значи не е бил поставен като хората. То си има РЕЗЕРВОАРЧЕ ... където се събира спермата и после като си го вади момчето трябва да придържа презерватива ... #-o

blqblq
05-14-2006, 20:53
i to ako e popadnalo 6te e suvsem malko.. uf ne znam ne znam ve4e tova stana predi 2-3 chasa

[UN]HappY
05-14-2006, 20:58
i to ako e popadnalo 6te e suvsem malko..
Ponqkoga e nujno s1vsem malko... Nai-dobre si kupi xapchetata. Taka shte si sigyrna ;-)

nekaduren
05-14-2006, 21:00
пий хапчета че докато ти дойде ....

blqblq
05-14-2006, 21:01
i drug put mi se e sluchvalo da izpadam v nqkvi paranoi da se priestqnavam
no togava vyprosyt be6e za edin test i si go kupuvah
no sega da dam 15-20 lv mai struva zaradi nqkva paranoq ne znam

girlka
05-14-2006, 21:01
Престанете с тва КУПИ СИ ХАПЧЕТА ... разберете че са много вредни и трябва да се пият наистина при сериозни случаи. Това са сперматозоиди ни терминатори ... се едно кво ... като ти се изпразнят на корема примерно и те ще прелетят и ще те оплодят ... бе мислете бе хора ... =;

П.П. Кви 15-20 лева бе :shock: 10 лева 11 е най-много Постинора =;

Chiana
05-14-2006, 21:04
Мила, така като ти смятах цикъла, днес ти е 16-ти ден и по всяка вероятност овулацията ти е минала. А и така описвайки ситуацията на дали е попаднало нещичко. Наистина вероятността е мн малка да е станало нещо, но ти си помисли де. Прецени си. Ако досега не си пила постинор, може. Но ако наскоро си пила, по-добре се въздържи, защото случаят не е особено наложителен. Нз не ми се вярва нещо да е станало... :-k

blqblq
05-14-2006, 21:04
ami taka ni be6e kazala edna koqto ni chete lekciq v daskalo qvno ne e bila mn naqsno s rabotite:)

blqblq
05-14-2006, 21:07
e tq nali e po sredata nqkude
na men kato mi idva na okolo 35 dni ne e li sega nqkude po golemite smetki:)))

SuN4o_F
05-14-2006, 21:13
Мила, така като ти смятах цикъла, днес ти е 16-ти ден и по всяка вероятност овулацията ти е минала. А и така описвайки ситуацията на дали е попаднало нещичко. Наистина вероятността е мн малка да е станало нещо, но ти си помисли де. Прецени си. Ако досега не си пила постинор, може. Но ако наскоро си пила, по-добре се въздържи, защото случаят не е особено наложителен. Нз не ми се вярва нещо да е станало... :-k
i az sam na sa6toto mnenie Chiana e 1 ot malkoto posetiteli na tozi forum koito ne se nahvarlqt a obqsnqvat 4ove6ki :) pozdravqvam te :)

blqblq
05-14-2006, 21:16
mn blagodarq za vsi4ki koito mi otgovoriha, ne sum pila skoro postinor ama tochno tova che to vseki put kato stane ne6to taka 6te pochna da go piq za6toto vinagi mn se pritesnqvam
i moje i za 6tqlo i ne6tqlo da go vzemam
i az mislq che sega ne e nalojitelno vse pak ako e stanalo ne6to nedai si Boje trqbva da sum egati plodorodnata macka hah

Chiana
05-14-2006, 21:20
e tq nali e po sredata nqkude
na men kato mi idva na okolo 35 dni ne e li sega nqkude po golemite smetki:)))

Ммм, при такова положение, (защото аз ти го смятах при 28-дневен цикъл), излиза друго. Но аз знам, че овулацията е 14 дни преди началото на следващата менструация. Така пишеше май в учебника, но дали е така - незнам. Мога да греша...

{{{SuN4o}}}`F, мерси, миличка. :) Ти също даваш много свестни мнения.

blqblq
05-14-2006, 21:21
koeto znachi... sega... male mai shte si vzema postinor

Chiana
05-14-2006, 21:31
Мм не, минала е. Тя овулацията е супер кратка. Спокойно, нищо не е станало, мила.

bulgarche
05-14-2006, 22:57
Няма какво да те съветвам. Ако мислиш, че има опастност да забременееш...а да гълташ хапчета просто ей така не го одобрявам...

NeSTa_86
05-15-2006, 04:48
един "sure test" е 2-3 клв...купи си

blqblq
05-15-2006, 07:22
az izob6to ne moga da si obqsnq kakvo shte e stanalo, sled kato ne se e kysal prezervativa
to nali e vakuum kak shte izleze ot gore ne6to ne moga da si obqsnq ni6to:)

ZaRiBeN
05-15-2006, 07:38
и как точно преля тоя презерватив, че не мога си го представя?

blqblq
05-15-2006, 07:43
ami i az ne moga da si go predstavq
prosto dokato svur6vashe osetih se ne6to me izpryska li polq li
i si mislq che sperma be6e 6toto be6e dosta
toi kaza che ne bil skusan prezervativa
otkude drugade 6i doide tazi technost

ZaRiBeN
05-15-2006, 08:00
значи да ти го обесня нагледно :wink: : резервоарчето на кондома е на върха и няма абсолютно никакъв начин той да "прелее" освен ако не се скъса :)
надявам се, че съм ти бил от полза

fasta4eto
05-15-2006, 08:02
значи да ти го обесня нагледно :wink: : резервоарчето на кондома е на върха и няма абсолютно никакъв начин той да "прелее" освен ако не се скъса :)
надявам се, че съм ти бил от полза

napalno e prav a ponqkoga po men ostava ne6to kato sperma koeto e samiq ovlajnitel na prezervativa prosto nqma na4in da prelee da se izhluzi DA ako ne e postaven pravilno no neznam kak moje da prelee

blqblq
05-15-2006, 08:04
a moje li da e bil tolkova mnogo tozi ovlajnitel che i po men i legloto da ima mokro petno??? po princip i az si slagam malko ovlajnitel no e mn malko ne moje da e ot nego

fasta4eto
05-15-2006, 08:06
a moje li da e bil tolkova mnogo tozi ovlajnitel che i po men i legloto da ima mokro petno??? po princip i az si slagam malko ovlajnitel no e mn malko ne moje da e ot nego

4ak i petno po leglototo e samnitelno da e ot ovlajnitelqpak toi si miri6e na nqkakav tam aromat poprincip kato go pomiri6i6 moje da razbere6 kakvo e

ZaRiBeN
05-15-2006, 08:09
спермата има специфична миризма би трябвало да я познаваш :)

fasta4eto
05-15-2006, 08:10
спермата има специфична миризма би трябвало да я познаваш :)

dam i az tva imah v predvid O:)

Chiana
05-15-2006, 08:18
Може това да са собствените ти вагинални сокове. Случва се когато е възбудена жената да има чувството, че се излива от нея. На мен ми се е случвало. И после има петна по леглото. И по краката му, и по мене. А не използваме презервативи, нито допълнителни лубриканти. А презерватива няма как да прелее, мила. Освен ако няма дупчица на резервоарчето. Но така когато той го връзва и всичко щеше да изтече. :-k

blqblq
05-15-2006, 08:24
tova za vyzbudata i az si go pomislih ama mi e po4ti absurdno 6toto chak sega pochna da me boli po malko po4ti nikak i ne mi e gadno ama chak puk da se vyzbudq osven na umstveno nivo na fizi4esko mi izglejda nevyzmojno;)

fasta4eto
05-15-2006, 08:24
Може това да са собствените ти вагинални сокове. Случва се когато е възбудена жената да има чувството, че се излива от нея. На мен ми се е случвало. И после има петна по леглото. И по краката му, и по мене. А не използваме презервативи, нито допълнителни лубриканти. А презерватива няма как да прелее, мила. Освен ако няма дупчица на резервоарчето. Но така когато той го връзва и всичко щеше да изтече. :-k

dam napalno e vazmojno i na men mi se e slu4valo napalno e vazmojno da sa tvoite "sokove"

ZaRiBeN
05-15-2006, 09:00
може да ...примерно като лижа приятелката си има сокове по вътрешната част на бедрата си и се стича чак до ануса по време на секс не обръщам внимание :)