PDA

View Full Version : След раздяла



дилема....
06-02-2006, 21:11
Здравейте на всички ще карам по накратко доколкото е възможно.
Имах едно дълго приятелство с едно момиче и после чувствата към нея ми се промениха уж тръгнахме,според мене всичко си беше идеално до един момент в който тя ми каза че ме чувства повече като приятел.Вече минаха 2 седмици от както скасахме и просто не спирам да мисля за нея.Не мога да я забравя,просто много съм хлътнал и това е.Имах и предчувствие че и това момиче е просто идеално защото много добре се разбирахме.Още по гадно е че сме от едно училище и се виждаме всеки ден.
Искам да ви попитам дали като се видим някаде на кафенце да и призная какво ми е,че просто постоянно мисля за нея и т.н. едва ли ще има полза според мене но поне ще ми олекне,или да не падам толкова ниско...

GHz
06-02-2006, 21:25
Виж сега ако не само сте от 1 даскало но и от 1 клас то тогава не бих действал защото при полужение че тя ми откаже няма как да я погледна в очите но ако сте от 1 даскало само пробваи хората са го казали:"АКО НЕ ПОЧУКАШ НА ВРАТА НЯМА КОЙ ДА ТИ ОТВОРИ"
Успех

ElinoR
06-02-2006, 21:39
Виж...според мен няма нужда да опитваш...
Именно защото те чувства само като приятел е скъсала с теб-за 2 седмици не вярвам да е променила мнението си-а пък евентуално ако я питаш и тя ти отвърне с "Да"...то ще е някак си испросено и само ще се мъчите взаимно.
Трудно е,но ще трябва да свикнеш с това отново да сте си просто приятели.
Аде УспеХ :wink:

дилема...
06-02-2006, 21:40
виж сега ние едва ли ще тръгнем отново ама поне според мене ще разбере какво ми е и поне малко ще ми олекне,но се чудя дали да падам толкова ниско...от едно даскало , не сме от един клас.

GHz
06-02-2006, 21:48
Няма значение от къде е но ако искаш наистина да ти обарне по друг начин внимание по скоро спри да и обращаш внимание толкова и се по одрапни не ходи там където тя каже и т.н.!Това е Успех

дилема....
06-02-2006, 21:53
от една страна може да се каже че съм и много ядосан че просто аз така се отдадох на тази връзка както никога до сега...толкова много я харесвах....а тя така постъпи...простооооооооооо ооооооо но от друга страна като я видя се разпатям никога не сме се карали с нея и нямам такова намерение и занапред!!!Виж добре си я познавам и гледам че сега толкова не тъжи за мене...така че от една страна си казвам еби му мамата да не е последната...от друга знаете какво е след раздяла няма отърване братче....Искам просто да си намеря някое гадже простоо и да мога да я забравя...............

GHz
06-02-2006, 21:56
Значи отиди на дискотека и го караи разкрепостено прави повече флиртове и това ще те разсее и се оправиш споко ;)!

ElinoR
06-02-2006, 22:00
мМм...не падаш ниско,напротив тъкмо обратното.
Ти искаш да и кажеш,че ти е гадно и еди ко си...и естествено да разбереш как би реагирала тя.Ами логично е...щом се познавате от дълго време да не е безразлична и да ти обърне внимание,но по този начин ще растроиш и нея.
Премисли струва ли си...помисли си добре.
Спред мен не бива да и казваш или ако го направиш я обеди,че все пак ще продължаваш да държиш на нея така както преди.Защото мисля,че и на нея няма да и е много розово.
Аде Успех :wink:

дилема.....
06-02-2006, 22:16
Елинор права си виж сега това ще го помисля още малко и ще видя а иначе толкова много работи искам да и кажа че колко ми е кофти , но като гледам тя не го прекарва толкова тежко и дали има смисъл да се затормозявам още...да ми е кофти...Според вас какъв би бил ефекта ако тя има само приятелски чувства и аз и излея душата...така да предположим....оф и аз незнам само се измачвам...като се сетя за преживяното заедно мн ми става хубаво а като се сетя че например може да е имала само приятелски чувства и да е тръгнала с мене просто ей така 'дай да тръгнем може пък да го заобичам....'

ElinoR
06-02-2006, 22:29
Ти че ще се тормозиш,ще се тормозиш...след време ще мине и това.
А това дали е тръгнала с теб просто от приятелски чувства-повярвай ми означава много повече...Най-вече,че не е искала да те наранява,което в случая е нямало как да не стане.
Бъди просто най-добрият приятел,който ще го преодолее или просто ще се отдалечи,за да не го боли.