PDA

View Full Version : NQKOI IMA LI IDEQ ZA IZPITA ???



***Sladi4kata***
06-18-2006, 13:41
Zdraveite na vsi4ki iskam da vi popitam nqkoi ima li ideq koq tema shte se padne utre na izpiota ili pne da ima nqkakvi svedeniq za ne6to podobno ako nqkoi mi kajke shte sym mu mnogo blagodarna i molq vi bez maitapi za6toto tova e naistina mnogo vajno!!!

`Death`Whore`
06-18-2006, 13:44
Имат идея тези, които са дали хиляди левове за уроци. Мислиш, че ще кажат във форум? Много си наивна.

WILD__BOY
06-18-2006, 13:45
Ох майко. Абе я се застреляй бе - 22 теми в 22 плика. ветирима човека ги знаят - вдама съставили, един редактор и министъра. А ние простодушните ще ги разберем утре към 9:00 сутринта.
В пликовете има теми по всички произведения, като изтеглената е на лотариен принцип - разбъркват се и някой (най-често журналист) истегля една.

Korleone
06-18-2006, 14:50
Ami az 3-4 godini podred poznavam temata tas godina mislq 4e shtee ili v/y nemili nedragi ili na proshtavane

06-18-2006, 14:51
az sum dala hilqdi leva za uroci i nz
i mn seriozno 6te se izloja utre puk dr nz
a i kuv vi e problema
kato nz za6to ne si traete a zqete taka na momi4eto
i az sum kato neq i mi e adski pritesneno
samo tva mi lipsva

06-18-2006, 14:55
nai-veroqtno 6e se padne opyl4encite na 6ipka

`Death`Whore`
06-18-2006, 15:01
Аз пък имам устен изпит по литература след 1 седмица. Обаче занимавам ли хората с неща, които няма как да знаят?

06-18-2006, 15:10
mislq 4e 6te e stihotvorenie.nz mn mi e gadno :(

06-18-2006, 15:17
ima veroqtnost da se padnat po jicata ili balgarskiqt ezik,no ima veroqtnost da e niagara ili nemili nedragi

marina star
06-18-2006, 15:45
kvo ozna4ava"az mislq"???vie tuka da ne ste se sabrali vra4ki i gadateli!!!!!!!!!!!i kvo tolkova gi sajalqvate tiq 7moklasnici???ne stiga 4e u4at super interesni i elementarni ne6ta ami i broq na kandidatstva6tite e po4ti kolkoto tozi na mestata v gimnaziite taka 4e...mn molq ne mi se pravete na golemi ma4enici,skapi sedmoklasnici!!!apak kato ne ste napravili i minimalni usiliq da nau4ite ne6to sq 6te treperite mi k'vo dugo vi ostava :evil: :evil: :evil:

Nask0`
06-18-2006, 15:48
Да ве толкова интересни неща от сорта на изложението в чикаго :?

06-18-2006, 15:59
off i az sm na izpit utre ama prosto nikoi ne moje da znae osven ako nqkoi ot tezi koito izpirat ne vliza vav foruma a pak i da vi kaja za men molq se samo da ne e nqkvo stihotvorenie na drugoto smqtam 4e shte se spravq no za balgarskiq ezik na proshtavane ili opal4encite ne gi znam mn dobre...i az davah pari za uroci ama na urocite se u4i ne ti kazvat kakvo shte se pada!!!

SeXyTo_f
06-18-2006, 16:05
za sega sa izbrani 5 temi!
ima sluhove 4e nqma da e nemili nedragi...i 4e 6e e po jicata! (kolko e verno....nz)

crazy_mouse
06-18-2006, 16:45
Ох майко. Абе я се застреляй бе - 22 теми в 22 плика. ветирима човека ги знаят - вдама съставили, един редактор и министъра. А ние простодушните ще ги разберем утре към 9:00 сутринта.
В пликовете има теми по всички произведения, като изтеглената е на лотариен принцип - разбъркват се и някой (най-често журналист) истегля една.


Лотариен принцип ама друг път.Толкова хора знаеха темата предварително.Аз лично-не щото нямам никакво намерение да давам хиляди за да знам темата като и без това си изкарах прилични оценки за да вляза в елитно даскало обаче в 1 немска колко са знаели темата точно преди изпита не е истина просто.Не е никакъв лотариен принцип. #-o #-o

fresh4e
06-18-2006, 17:43
ami mislq si che shte e "na proshtavane","nemili-nedragi" ili "maminoto detence" no vse pak tva sa si prosto predpolojeniq.che i az sam ot tezi deto utre im e izpita.aide uspeh na vsichki

white_chik
06-18-2006, 21:45
По принцип винаги може да изтече няква информаця.Миналата година една от моя клас изкара 5.943,защото съвсем случайно вечерта преди изпита преговорила " Ангелинка ",защото на майка й й се било присънило,че това ще се падне. ](*,)

Loshotia
06-18-2006, 21:54
Абе айде лягайте сега да спите, утре с бодър акъл като ви кажат темата ще се сетите и ще си напишете всичко. Знам какво ви е, не сте първите нито сте последните седмокласничи, които правят изпит. Айде пийс и успех утре

mani4eto
06-19-2006, 07:21
Aide, eto q temata-> http://dnes.dir.bg/2006/06/19/news308799.html

honey_7o
06-19-2006, 07:27
Лелеллеел ужас изобщо не им завиждам :cry: :cry: :cry: Въпреки,че като се замисля тая тема я знаех перфектно :mrgreen:

Loshotia
06-19-2006, 07:28
темата не е гадна, не иска нещо особено. Ако сте я научили, би следвало да сте си написали както трябва. Айде чакаме коментари :D

mani4eto
06-19-2006, 08:06
o6te malko info +matematikata
Изпитната тема за кандидат-гимназистите беше изтеглена

19 Юни 2006

“Речта на Странджата - слово за страданието и родолюбието”. Съчинение-разсъждение върху трета глава на повестта "Немили-недраги" от Иван Вазов. Това е темата на днешния изпит по български език и литература.

По нея ще пишат почти 27 000 седмокласници, които кандидатстват в гимназия. Изпитната тема беше изтеглена точно в 9 часа от журналист, избран чрез жребий, в Министерството на образованието и науката. Вариантите на теми бяха формулирани час преди изпита.

Седмокласниците ще пишат съчинение-разсъждение. Темата беше изтеглена между 20 варианта. Децата ще имат три часа на разположение, за да съставят своя текст.

Тази година има и промяна в процедурата на изпита по математика. Ще бъдат създадени голям брой варианти. Министърът ще е този, който ще избере и утвърди три от тях. Това ще стане в деня преди изпита. Вариантите ще бъдат запечатани в специални защитни пликове и разпространени до регионалните инспекторати по образованието.

Отново жребий ще определи кои задачи ще решават децата. Всеки ученик ще получи ксерокопие на изтеглените варианти. Те няма да бъдат изписвани на дъските, за да не се допускат грешки. И на двата изпита децата трябва да пишат със син химикал.
BTV

WILD__BOY
06-19-2006, 08:09
Ох майко. Абе я се застреляй бе - 22 теми в 22 плика. ветирима човека ги знаят - вдама съставили, един редактор и министъра. А ние простодушните ще ги разберем утре към 9:00 сутринта.
В пликовете има теми по всички произведения, като изтеглената е на лотариен принцип - разбъркват се и някой (най-често журналист) истегля една.


Лотариен принцип ама друг път.Толкова хора знаеха темата предварително.Аз лично-не щото нямам никакво намерение да давам хиляди за да знам темата като и без това си изкарах прилични оценки за да вляза в елитно даскало обаче в 1 немска колко са знаели темата точно преди изпита не е истина просто.Не е никакъв лотариен принцип. #-o #-o

Не е ли по-добре да си платиш след това за да влезнеш?

strange__
06-19-2006, 08:15
az sum dala hilqdi leva za uroci i nz
i mn seriozno 6te se izloja utre puk dr nz
a i kuv vi e problema
kato nz za6to ne si traete a zqete taka na momi4eto
i az sum kato neq i mi e adski pritesneno
samo tva mi lipsva
Ми като не си седнала да учиш колкото и пари да дадеш ще се изложиш много ясно :!: То не е лесно да искаш,а пък само как и къде да излезеш да мислиш....е*ати и мързелите.Само ми кажи след всички пари,които вашите са дали и ти не си си седнала на задника и изкараш някоя 3,кажи ми как ще ги погледнеш в очите?! Айде успех ви желая,че ми писна и от вашите изпити заради тях съм втора смяна тая седмица :evil: