PDA

View Full Version : Moderated: Как мога да разбера дали едно момиче ме харесва?



SS
06-25-2006, 21:05
Здравейте! Искам да попитам как може едно момче да разбере дали едно момиче го харесва или не!- без да я пита директно. Изпаднал сам в една такава ситуация- луд сам по едно момиче с което се познавам от години но през последните 3 месеца не мога да погелдна друга просто по цял ден и нощ мисля само за нея, но нямам достатачно смелсост да я попитам така директно защото ме е страх да не ме отреже и да не я загубя и като приятел, защото ако това стане за мен живота губи смисал и 6те трябва да се метна от некаде! Та искам да знам това как да разбера дали иска не6то пове4е от приятелство или не, че ако оговарат е не да подтисна чуствата си и те да преминат изцяло в приятелски(макар и да не знам дали 6те мога!) за това ви моля за помощ!
П.С.: благодаря предварително за отделеното време и оказаната помо6т!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

lost_girl
06-25-2006, 21:09
mi ako edno momi4e te haresva po4va da pita za teb da te zagovarq i da te ebava po gsm.,da flirtuva s teb ei takiva raboti

brain_stew
06-25-2006, 21:11
Що не вземеш да се информираш малко?Попитай някоя нейна приятелка или приятел от компанията (ако има такава), ама така да попита по-дискретно!Но лично при мен е действало безотказно когато се е налагало да сватосвам някой, почвам с връзки или да навивам момчето/момичето да обърне внимание на този който се е притекъл на помощ!
Но зависи и от момичето!Ако сте приятели от много години е възможно тя да не изпитва същото към теб или поне не толкова силно, щото пич ти май си влюбен!А е възможно тя просто да те мисли за различен от другите момчета, не да е хлътнала и тя.Но не се притеснявай според мен трябва да действаш и да попиташ някой неин приятел който й е по-близък и тя може да му сподели.Хем ще разбереш дали тя те харесва или не, хем няма да си развалите отношенията!

koalka
06-26-2006, 07:35
Колкото и едно момиче да прикрива,че те харесва винаги си личи.Имам лични наблюдения върху това.Просто ще се промени държанието и към теб.Дори и да не го иска-подсъзнателно.

IKisseDAGirL
06-26-2006, 08:22
няма начин да разбереш със сигурност, без да говориш с нея
всеки човек си изразява чувствата по различен начин, не можеш 100% да си убеден, че тя те харесва :roll: просто се престраши и я попитай :idea: :D