PDA

View Full Version : dali go obi4am?!



karamelka69
07-25-2006, 13:22
nqmam luboven opit ...i mislq 4e ne sam obi4ala no dnes mi stana ne6to mn stranno...izlqzax s edna fr po centara na sofiq i izvednaj vidqx edno mom4e ot moq kvartal s koeto imaxme svalka i redovno si pi6em v skype no problema e 4e ne be6e sam a s edno momi4e koeto sa6to poznavam iz vednaj ne6to sqka6 me probode i mom4eto mi se stori adski krasivo i naistina me vpe4atli a kam momi4eto izpitax zloba 4e e s nego...revnuvax !!! danebi da se vlubvam?!

LP_girl_14
07-25-2006, 13:31
Само ти знаеш какво става с теб.Няма как хора,които не те познават да преценят.Но щом не ти е все едно с кое момиче е момчето с което си пишеш и щом си почнала да ревнуваш-значи определено не ти е безразличен.Може би чак сега,когато си видяла че той излиза с друга,си осъзнала какво си имала около теб.Със времето ще се изясниш какво изпитваш.Но ако имаш симпатии към момчето,почни да общуваш по-често с него,сближете се и разбери дали има нещо по-сериозно между него и момичето с което си го видяла

maybelline
07-25-2006, 14:35
Започнала си да ревнуваш,значи момчето наистина ти харесва,не само като приятел.Но имаш късмет - общувате в Skype.Говори си с него на такива теми,питай го уж случайно дали има гадже,започни уж да го бъзикаш за онова момиче(но не прекалявай,момчетата не си падат много по такива бъзици,ако продължат по-дълго),така ще разбереш дали тя му е сериозно гадже или не.

lost_girl
07-25-2006, 14:44
мила според мен наистина го ревнуваш и имаш някви чуствва към това момче,но дали си влюбена незнам

Krem4eto
07-27-2006, 11:49
nqmam luboven opit ...i mislq 4e ne sam obi4ala no dnes mi stana ne6to mn stranno...izlqzax s edna fr po centara na sofiq i izvednaj vidqx edno mom4e ot moq kvartal s koeto imaxme svalka i redovno si pi6em v skype no problema e 4e ne be6e sam a s edno momi4e koeto sa6to poznavam iz vednaj ne6to sqka6 me probode i mom4eto mi se stori adski krasivo i naistina me vpe4atli a kam momi4eto izpitax zloba 4e e s nego...revnuvax !!! danebi da se vlubvam?!

Щом си имала свалка,възможно е да са ти се възвърнали чувствата.

ANGEL4E
07-27-2006, 12:31
hlatnala si no 6tom zapo4va6 da revnuva6 zna4i go haresva6 no ne znam dali go obi4a6 tova samo ti moje6 da kaje6 :roll:

did1ls
07-28-2006, 16:48
Мила,само ти можеш да кажеш.Ревността е начало на LOVE :smt007

koalka
07-28-2006, 19:10
Не мисля,че си влюбена.Просто ревност,но ти знаеш най-добре.Щом питаш не си сигурна,а като си влюбен си УБЕДЕН в чувствата си и любовта си.

ni6to_ob6to
07-28-2006, 21:32
може да е някакво привличане .. не съм сигурна, че може да е любов .. но ти си знаеш най-добре .. ами гледай да се посближиш с него .. излезте .. и така ще се убедиш в чувствата си! Успех :)

ANGEL4E
07-28-2006, 21:38
може да е някакво привличане .. не съм сигурна, че може да е любов .. но ти си знаеш най-добре .. ами гледай да се посближиш с него .. излезте .. и така ще се убедиш в чувствата си! Успех :)

SAGLASNA SAM

iiirish
07-28-2006, 21:54
не можеш да съдиш за появяването на подобни чувства само от едно изревнуване. вярно, че това е това е симптом на особена симпатия към момчето, но има и друго...
не мислиш ли, че е възможно да си изревнувала от това, че той прекарва с теб в скайп толкова време, говорите, споделяте предполагам, приятели сте... и изведнъж го виждаш с друг човек, на когото може би също споделя. не искаш ли приятелството му само за себе си?! помисли :-k

freaky_FK
07-28-2006, 22:06
ami moje bi si vlubena v nego ot dosta vreme!!! mnogo e gadno samo che vinagi za tva nauchavame v krajno nepodhodqshti momenti :(

ani88
07-28-2006, 22:13
Nikoi nemoje da kaje dali si vlubena ili ne tova se chyvstva ot vutre s sarceto.Spored men i opita kade imam v tiq neshta mislq che opredeleno imash neshto mnogo silno kum tova momche shtom taka ti e stanalo,a nali znaesh revnyva tozi koito obicha ili e vluben.Moq savet e da izlezesh s tova momche kato priqteli da si pogovorite da vidish ko shte pochyvstvash i ako q ima taq trupka pak pomisli kak da si s nego( a m/y priqtelstvoto i lubovta ima edna krachka napred) zatova smelo napred ako sa ti silni chyvstvata sled sreshtata:)uspex