PDA

View Full Version : Парадокс....



АТАКАБГ
08-13-2006, 00:14
Забелязвате ли как в почти всяка тема посветена на прекалено ранното започване на правене на секс (11-15год),момичетата казват колко е гадно това,че тези,които почват рано не са възпитани както трябва от родителите си,че са курви и така нататък...
И същевременно в теми,посветени на секса,същите тези 14-15-годишни момичета разказват своите секс истории и се хвалят коя къде и как се е ебала.
Е,как хем плюете по ранно започващите полов живот момичета и отричате поведението им,хем показвате,че и вие сте такива?
Парадокс. :roll:

ProstoAz
08-13-2006, 00:25
Има нещо такова... :-k
Аз обаче никой не осъждам за взетите му решения, всеки си има глава на раменете, с която по предназначение трябва да мисли. И аз го направих много рано, така че не прибързвам със заключенията.

08-13-2006, 00:52
Нека перефразирам - идеята е, че не мерят с един и същ кантар.

Angel_Girl
08-13-2006, 00:57
Има нещо такова наистина. Но от една страна ако момичето се е чувствало готово да го направи какво лошо има?Но тука идва другата дилема, че има момичета, които го правят на 11-13 години.

АТАКАБГ
08-13-2006, 00:59
Проблемът в случая не е в това дали правят или не рано секс,а че са ПОЗЬОРКИ. Където им изнася да са се ебали рано - пишат едно,където не им изнася - пишат друго. Хем с едните,хем с другите. Хем така,хем иначе...
Човек трябва да има позиция и да я отстоява. А не през 5мин. да я сменя като к*рва...

ProstoAz
08-13-2006, 01:02
АТАКАБГ, така е! Обаче това е форум - всеки си говори/пише, каквото си иска и каквото му изнася. :? Важното е как седят нещата в действителност...

alkobalko
08-13-2006, 07:57
Искам да кажа, че лично аз говоря за децата на по 11-12год., които са започнали полов живот толкова рано. И не за нещо друго, ами защото както повече виждат те нямат и минимални познания от сексуална култура, а са тръгнали да правят секс. Аз го направих малко преди да навърша 17г. и не смятам, че съм била толкова голяма, но поне знаех как да се пазя и последствията от неразумни действия.

08-13-2006, 10:10
az sum na 13 i ne sum pravila sex.onzi den otkrih toq sait i zapo4nah da 4eta foruma - nai-ve4e takiva temi.dosta 4etoh i o6te 6te 4eta.dosega dori ne se bqh zamislqla 4e momi4eta kolkoto men i PO-MALKI ve4e pravqt sex-tova me tresna v zemqta i nai-ve4e pri4ite po koito go pravqt.az ot malka se interesyvam ot sexa prosto iskam vsi4ko da znam i mislq 4e mn znam no tva ne ozna4ava 4e moga da go praktikuvam.mn e
vajno na ukul kolko e golqm 4ovek.az nikoga ne bih pravila sex za da vpe4atlq "nqkoi batko" mislq 4e taka se be6e izrazil nqkoi.nz koga 6te pravq no kogato stane to 6te samo za6toto az iskam,za moe udovolstvie.ima ve4e dostatu4no kurvi nqma i az da buda takava. kolkoto do paradoksa mn puti mi se e slu4valo da si promenqm mnenieto burzo,no po tozi vupros 4ovek trqbva da ima postoqnno mnenie.

Tempestjuji
08-13-2006, 10:15
Но от една страна ако момичето се е чувствало готово да го направи какво лошо има?

Едно е да "имаш чувството, че си готов" , а съвсем друго е да си наистина готов :!:
повечето 13/16 год момичета май ще си останат с едното чувство :wink:

Ice_Queen
08-13-2006, 10:18
Но от една страна ако момичето се е чувствало готово да го направи какво лошо има?

Едно е да "имаш чувството, че си готов" , а съвсем друго е да си наистина готов :!:
повечето 13/16 год момичета май ще си останат с едното чувство :wink:

=D> а така а и + тва - секса няма да избяга!нищо няма да ти стане ако изчакаш - човек мисли по 1 начин ан 13 и по (може и малко) различен на 15-16-17!а и ти може да се чувстваш готова и на 11, хах , но не мисля че организма ти ще е на тази възраст!

HeHoPMaJLa
08-13-2006, 10:38
az sum na 13 i ne sum pravila sex.onzi den otkrih toq sait i zapo4nah da 4eta foruma - nai-ve4e takiva temi.dosta 4etoh i o6te 6te 4eta.dosega dori ne se bqh zamislqla 4e momi4eta kolkoto men i PO-MALKI ve4e pravqt sex-tova me tresna v zemqta i nai-ve4e pri4ite po koito go pravqt.az ot malka se interesyvam ot sexa prosto iskam vsi4ko da znam i mislq 4e mn znam no tva ne ozna4ava 4e moga da go praktikuvam.mn e
vajno na ukul kolko e golqm 4ovek.az nikoga ne bih pravila sex za da vpe4atlq "nqkoi batko" mislq 4e taka se be6e izrazil nqkoi.nz koga 6te pravq no kogato stane to 6te samo za6toto az iskam,za moe udovolstvie.ima ve4e dostatu4no kurvi nqma i az da buda takava. kolkoto do paradoksa mn puti mi se e slu4valo da si promenqm mnenieto burzo,no po tozi vupros 4ovek trqbva da ima postoqnno mnenie.

не се стряскай толко, повечето са пуснали без да искат някой канал след 12 часа и се праят на печени тука че праили секс на 11. тва е смешно. ако има 1 на 10 000 момичета българки което е правила секс на 11-12 години ПО СВОЕ ЖЕЛАНИЕ пак ще е много просто защото на тази възраст тва е най най далечната тема за размисъл на тези деца

miloto_girl_4e
08-13-2006, 10:38
Но от една страна ако момичето се е чувствало готово да го направи какво лошо има?

Едно е да "имаш чувството, че си готов" , а съвсем друго е да си наистина готов :!:
повечето 13/16 год момичета май ще си останат с едното чувство :wink:

=D> а така а и + тва - секса няма да избяга!нищо няма да ти стане ако изчакаш - човек мисли по 1 начин ан 13 и по (може и малко) различен на 15-16-17!а и ти може да се чувстваш готова и на 11, хах , но не мисля че организма ти ще е на тази възраст!



Стига бе, та кой ще е готов на 11-12-13 годинки?
Това е невъзможно ... нека детето си мисли, че е готово, но съм сигурна, че организма му е на съвсем противоположно мнение...
А относно това, че в тази форум има много Позьори - така е, не само относно тези теми, а относно всички теми и всичко ...
Не само тук, но и в живота ...
Всеки говори и прави това, което му изнася, а не това, което мисли и чувства....

Ice_Queen
08-13-2006, 10:41
Но от една страна ако момичето се е чувствало готово да го направи какво лошо има?

Едно е да "имаш чувството, че си готов" , а съвсем друго е да си наистина готов :!:
повечето 13/16 год момичета май ще си останат с едното чувство :wink:

=D> а така а и + тва - секса няма да избяга!нищо няма да ти стане ако изчакаш - човек мисли по 1 начин ан 13 и по (може и малко) различен на 15-16-17!а и ти може да се чувстваш готова и на 11, хах , но не мисля че организма ти ще е на тази възраст!



Стига бе, та кой ще е готов на 11-12-13 годинки?
Това е невъзможно ... нека детето си мисли, че е готово, но съм сигурна, че организма му е на съвсем противоположно мнение...
А относно това, че в тази форум има много Позьори - така е, не само относно тези теми, а относно всички теми и всичко ...
Не само тук, но и в живота ...
Всеки говори и прави това, което му изнася, а не това, което мисли и чувства....

за жалост все повече момичета го правят на 13-14....... а за позьорите.. ест. тук никой не може да разкрие истинското лице на другия,можеш да бъдеш такъв какъвто искаш.

ragingbull
08-13-2006, 11:39
da ne buda grub i da ne izleze 4e sum nqkoi ot onezi idioti ama imashe edna malka frazi4ka: uj gi 4e6alo 4e im se pravi sex, a puk to im se pi6kalo!.....naistina na 12-13-14 moje da se 4uvstva6 gotov no, tqloto edva li e gotovo.....nai-ve4e lo6oto e 4e tezi momi4enca i mom4enca na tazi vuzrast nqmat pone nqkakva elemntarna kultura...mislqt si vi4ko e tam rugai, bluskai 6ibai...no ne e taka....ne e dostatu4no da znae6 samo da ruga6...trqbva da znae6 i kakvi otgovornosti poema6....a edno teen-4e edva li znae ili puk e gotovo da ponese takiva otgovornosti!!! :smt006 :smt006 :smt006 :-k :-k :-k

Snoopy_
08-13-2006, 12:34
Атака а защо не? Аз съм доста по склонен да приема съвет от човек който е направил грешка и си е взел поука отколкото от човек който говори на изуст. Много малко са тея за който ти говориш. И не се хвалят. Тея които се хвалят пишат само в темата за секса а в темата в която пише колко е кофти да се почва рано не пишат.

hristina^
08-13-2006, 13:37
az sum na 13 i ne sum pravila sex.onzi den otkrih toq sait i zapo4nah da 4eta foruma - nai-ve4e takiva temi.dosta 4etoh i o6te 6te 4eta.dosega dori ne se bqh zamislqla 4e momi4eta kolkoto men i PO-MALKI ve4e pravqt sex-tova me tresna v zemqta i nai-ve4e pri4ite po koito go pravqt.az ot malka se interesyvam ot sexa prosto iskam vsi4ko da znam i mislq 4e mn znam no tva ne ozna4ava 4e moga da go praktikuvam.mn e
vajno na ukul kolko e golqm 4ovek.az nikoga ne bih pravila sex za da vpe4atlq "nqkoi batko" mislq 4e taka se be6e izrazil nqkoi.nz koga 6te pravq no kogato stane to 6te samo za6toto az iskam,za moe udovolstvie.ima ve4e dostatu4no kurvi nqma i az da buda takava. kolkoto do paradoksa mn puti mi se e slu4valo da si promenqm mnenieto burzo,no po tozi vupros 4ovek trqbva da ima postoqnno mnenie.
поздравления =D>

Rookie
08-13-2006, 15:09
az sum na 13 i ne sum pravila sex.onzi den otkrih toq sait i zapo4nah da 4eta foruma - nai-ve4e takiva temi.dosta 4etoh i o6te 6te 4eta.dosega dori ne se bqh zamislqla 4e momi4eta kolkoto men i PO-MALKI ve4e pravqt sex-tova me tresna v zemqta i nai-ve4e pri4ite po koito go pravqt.az ot malka se interesyvam ot sexa prosto iskam vsi4ko da znam i mislq 4e mn znam no tva ne ozna4ava 4e moga da go praktikuvam.mn e
vajno na ukul kolko e golqm 4ovek.az nikoga ne bih pravila sex za da vpe4atlq "nqkoi batko" mislq 4e taka se be6e izrazil nqkoi.nz koga 6te pravq no kogato stane to 6te samo za6toto az iskam,za moe udovolstvie.ima ve4e dostatu4no kurvi nqma i az da buda takava. kolkoto do paradoksa mn puti mi se e slu4valo da si promenqm mnenieto burzo,no po tozi vupros 4ovek trqbva da ima postoqnno mnenie.
поздравления =D>
и от мен :!: :D

08-13-2006, 15:45
az sum na 13 i ne sum pravila sex.onzi den otkrih toq sait i zapo4nah da 4eta foruma - nai-ve4e takiva temi.dosta 4etoh i o6te 6te 4eta.dosega dori ne se bqh zamislqla 4e momi4eta kolkoto men i PO-MALKI ve4e pravqt sex-tova me tresna v zemqta i nai-ve4e pri4ite po koito go pravqt.az ot malka se interesyvam ot sexa prosto iskam vsi4ko da znam i mislq 4e mn znam no tva ne ozna4ava 4e moga da go praktikuvam.mn e
vajno na ukul kolko e golqm 4ovek.az nikoga ne bih pravila sex za da vpe4atlq "nqkoi batko" mislq 4e taka se be6e izrazil nqkoi.nz koga 6te pravq no kogato stane to 6te samo za6toto az iskam,za moe udovolstvie.ima ve4e dostatu4no kurvi nqma i az da buda takava. kolkoto do paradoksa mn puti mi se e slu4valo da si promenqm mnenieto burzo,no po tozi vupros 4ovek trqbva da ima postoqnno mnenie.
поздравления =D>
и от мен :!: :D
blagodarq

strange__
08-13-2006, 22:03
Глупави са децата....и стават все по-глупави със всяко следващо поколение :!: Веднъж в една тема доста писах по този въпрос и не смятам да задълбавам отново,но с една дума да си блъскат главите...от нас какво зависи?!Нищо...и ние не сме кой знае колко по-големи и по-опитни,те не слушат родителите си,защото за тях те са дъртаци със старомодно мислене,а какво остава да се вслушат в съвета на някой непознат?!Привърженичка съм на мнението,че никой не се поучава от грешките,които е допуснал някой друг!Не го ли изпиташ на гърба си,едва ли ще разбереш какво е!Особено,когато в тебе бушуват толкова много страсти...блаа пубертет :wink: А що се отнася до секса....да той не е за деца,защото секса отдавна не е само начин да продължиш рода или да задоволиш физическите си нужди...в голяма степен е и отговорност,но ходи им го обяснявай на прое*алите се пикли дето много им знаят устите...... :roll:

krem4et0
08-14-2006, 08:10
Аз ги опреквам и не разказвам своите любовни похождения,когато съм била на 14,защото тогава не знаех какво е секс.Аз правя секс от 20 годишна и за това не спадам към тази категория,за която говориш.За останалите съфорумци не мога да отговарям!

08-14-2006, 08:48
Атака а защо не? Аз съм доста по склонен да приема съвет от човек който е направил грешка и си е взел поука отколкото от човек който говори на изуст. Много малко са тея за който ти говориш. И не се хвалят. Тея които се хвалят пишат само в темата за секса а в темата в която пише колко е кофти да се почва рано не пишат.


Nali znaesh ne slushai starilo, slushai patilo

acidburn
08-14-2006, 11:15
ROFL...