PDA

View Full Version : Ne sym siguren



08-22-2006, 12:06
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!

ckeuT4eTo_f
08-22-2006, 12:09
Ами има вероятност да.

unfaithful
08-22-2006, 12:13
Ne mislq, che sym chak tolkova kompetentna, obache moga da ti kaja kakvo znam po vyprosa.
Ima momicheta, na koito devstvnata cipa ne se razkysva pyrviq pyt (zaradi psihicheskata nastroika - kogato ne sa gotovi, ne sa sigurni, che go iskat i t.n.) Pochakaite da mine malko vreme i prbvaite pak.

Chiana
08-22-2006, 12:25
Девствената ципа е на входа на влагалището. Така че сигурно се е разкъсала. Но не напълно. Тя се разкъсва напълно при раждане. При много момичета няма кръв 1-вия път и не ги боли почти. Това е нормално. Но това не означава, че не са девствени. Просто хименът (девствената ципа) е по-разтеглив и еластичен. Има момичета, които се раждат без химен, но това са много редки случаи.
А и не виждам къде е проблемът? Цялостта на девствената ципа не е от никакво значение. При някои момичета се налага дефлориране поради гинекологични проблеми, но това също не означава, че не са девствени. Както казах девствената ципа не е от значение. Момичето е девствено до 1вия полов контакт с момче. Та това е - всичко е ок. Продължавайте с опитите. И не забравяй - бъди възможно най-нежен и мил с нея. Показвай й обичта си, за да се чувства тя сигурна и да се отпусне напълно, и да не я боли.

GothicGirl
08-22-2006, 12:29
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!

Така, здравей
виж, първо щом е имало болка при нея значи неизменно си засегнал девствената ципа, нали така? Кръвта не е задължителна при късането на тази ципа. Вероятностите са дае непокътната, макар и съвсем малка. Може да е разкъсана и частично, а не изключваме и да си я отворил достатъчно, че да можеш да влезеш. Зная, че това не е отговора, който очакваш, понеже има много вероятности, но винаги е така - не може да се даде еднозначен отговор на този етап и с тази информация, която даваш. няма как да знаем. но пък има вероятности :wink: приятелката ти може да вземе едно огледалце и да погледне дали е разширена дупчицата отдолу, дали има нещо разкъсано. друг съвет . за да не я боли толкова следващия път увери се, че е достатъчно навлажнена, говори й, гали я още повече..удвои всичко мило и страстно, което правиш.

08-22-2006, 12:29
И не забравяй - бъди възможно най-нежен и мил с нея. Показвай й обичта си, за да се чувства тя сигурна и да се отпусне напълно, и да не я боли.

za tova ne se pritesnqvai! Mnogo se obichame ot po4ti godina sme zaedno i 2mata go iskame fakta 4e tolkova kysno doide 1viq pyt se dylji na tova 4e sme ot razl gradove i vse nqmashe mqsto...ta tozi 1vi pyt nqkak si beshe neshto kato "kolkoto da mine" vypreki 4e i 2mata sme si govorili kolko e specialno za nas i kak vsi4ko trqbva da e izpipano... a vsyshtnost kvo stana to se i smqhme i ebavahme...bei bei beshe si napravo gavra :D ama kvo da prais da mine i 2riq i 3ti pyt i ve4e mislq 4e nqma da ima nikakvi bolki i tem podobni :)
nali ?

08-22-2006, 12:35
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!

Така, здравей
виж, първо щом е имало болка при нея значи неизменно си засегнал девствената ципа, нали така? Кръвта не е задължителна при късането на тази ципа. Вероятностите са дае непокътната, макар и съвсем малка. Може да е разкъсана и частично, а не изключваме и да си я отворил достатъчно, че да можеш да влезеш. Зная, че това не е отговора, който очакваш, понеже има много вероятности, но винаги е така - не може да се даде еднозначен отговор на този етап и с тази информация, която даваш. няма как да знаем. но пък има вероятности :wink: приятелката ти може да вземе едно огледалце и да погледне дали е разширена дупчицата отдолу, дали има нещо разкъсано. друг съвет . за да не я боли толкова следващия път увери се, че е достатъчно навлажнена, говори й, гали я още повече..удвои всичко мило и страстно, което правиш.

m i az tova i kazah 4e ot tova moje da q boli,zashtoto sym iz4el tolko literatura specialno za tova 4e moje da se kaje 4e vsi4ko znam.ta to stana nabyrzo liubovnata igra beshe dosta malka...a az tova i 4akah da se vyzbudi do krai i da se ovlajni taka kakto sym q useshtal (1 pyt napravo se o4udih kato vidqh kolko e vlajna...) no pri 1viq ptr tq mi kaza 4e e gotova i da davam... az se osymnih malko zashtoto beshe minalo malko vreme ( a pyk imashe vyzmojnost i tehnite da se priberat) ta taka stanaha neshtata...

Chiana
08-22-2006, 12:38
Да ти кажа сигурно ще има болки. Винаги се случва да го заболи човек. Ако е по-суха, може да се протрие... Ние от 1 година правим секс с приятеля ми и пак ми се случва понякога да ме боли. Зависи от мн неща. Но такава болка, като при 1вите няколко пъти на дали ще има, освен ако не хване вагинална инфекция или не се протрие. Това е. Надявам се всичко да е ок при вас занапред.

GothicGirl
08-22-2006, 12:38
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!

Така, здравей
виж, първо щом е имало болка при нея значи неизменно си засегнал девствената ципа, нали така? Кръвта не е задължителна при късането на тази ципа. Вероятностите са дае непокътната, макар и съвсем малка. Може да е разкъсана и частично, а не изключваме и да си я отворил достатъчно, че да можеш да влезеш. Зная, че това не е отговора, който очакваш, понеже има много вероятности, но винаги е така - не може да се даде еднозначен отговор на този етап и с тази информация, която даваш. няма как да знаем. но пък има вероятности :wink: приятелката ти може да вземе едно огледалце и да погледне дали е разширена дупчицата отдолу, дали има нещо разкъсано. друг съвет . за да не я боли толкова следващия път увери се, че е достатъчно навлажнена, говори й, гали я още повече..удвои всичко мило и страстно, което правиш.

m i az tova i kazah 4e ot tova moje da q boli,zashtoto sym iz4el tolko literatura specialno za tova 4e moje da se kaje 4e vsi4ko znam.ta to stana nabyrzo liubovnata igra beshe dosta malka...a az tova i 4akah da se vyzbudi do krai i da se ovlajni taka kakto sym q useshtal (1 pyt napravo se o4udih kato vidqh kolko e vlajna...) no pri 1viq ptr tq mi kaza 4e e gotova i da davam... az se osymnih malko zashtoto beshe minalo malko vreme ( a pyk imashe vyzmojnost i tehnite da se priberat) ta taka stanaha neshtata...

Разбирам. Предлагам ти да направите така нещата, че тя да е напълно спокойна следващия път. Тоест да го няма фактора всеки момент може да влезне родител. Гали я отдолу, целувай я през цялото време, накарай я да се чувства обичана. Сигурна съм, че ще се справиш. И ако адски много я боли, пъхни един-два пръста за да я разшириш леко и да намалиш бъдеща болка.

08-22-2006, 12:42
shte stanat neshtata ;) mersi

GothicGirl
08-22-2006, 12:44
shte stanat neshtata ;) mersi

за нищо приятел.

`Death`Whore`
08-22-2006, 13:08
Това ли те интересува? Можеше да попиташ как приятелката ти да не я боли, как да И доставиш удоволствие...а ти питаш дали ципата И се е разкъсала или не. Толкова ли си безчувствен?

GothicGirl
08-22-2006, 13:39
Това ли те интересува? Можеше да попиташ как приятелката ти да не я боли, как да И доставиш удоволствие...а ти питаш дали ципата И се е разкъсала или не. Толкова ли си безчувствен?

може би се дължи на неопитност и човека се е шашнал, знае ли някой. :wink:

08-22-2006, 14:46
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!
ne e zaduljitelno da ima kruv-pri vseki e rali4no. tova e nqma pove4e kakvo da ti kaja:)

08-22-2006, 14:51
И не забравяй - бъди възможно най-нежен и мил с нея. Показвай й обичта си, за да се чувства тя сигурна и да се отпусне напълно, и да не я боли.

za tova ne se pritesnqvai! Mnogo se obichame ot po4ti godina sme zaedno i 2mata go iskame fakta 4e tolkova kysno doide 1viq pyt se dylji na tova 4e sme ot razl gradove i vse nqmashe mqsto...ta tozi 1vi pyt nqkak si beshe neshto kato "kolkoto da mine" vypreki 4e i 2mata sme si govorili kolko e specialno za nas i kak vsi4ko trqbva da e izpipano... a vsyshtnost kvo stana to se i smqhme i ebavahme...bei bei beshe si napravo gavra :D ama kvo da prais da mine i 2riq i 3ti pyt i ve4e mislq 4e nqma da ima nikakvi bolki i tem podobni :)
nali ?
i nie s moq sme ot razli4ni gradove:( mnogo e kofti ama se svikva. sorry 4e ne e po temata ama ve4e pisah po gore po neq :wink:

08-22-2006, 14:53
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!

ne sum 4ak tolkova kompetentna po vuprosa, no znam, 4e 98% detstvenata cipa se e razkusala ili prosto e potgotfena. no zaradi bolkite ne ste dovur6ili tova koeto ste zapo4nali, pri sledva6tiq put 6te ima veroqtnos otnovo da boli, no po dobre da izturpi, za6toto ne sa bolki za umirane i taka 100 puti 6te zapo4vate i spirate!

08-23-2006, 17:06
Това ли те интересува? Можеше да попиташ как приятелката ти да не я боли, как да И доставиш удоволствие...а ти питаш дали ципата И се е разкъсала или не. Толкова ли си безчувствен?

abe ti li bash se nameri da mi kazvash kolko sym bez4uvstven? Az za neq si davam vsi4ki i vsi4ko i davam a ti ot 1 post me predceni kyv sym...za tfa ne se pritesnqvai! Popital sym za tova koeto ne sym znael... qvno drugata 4ast mi e qsna ;)

undead
08-24-2006, 07:54
5-6 santimetra sa dosta gaze...ako celiq e tolkoz e perfektno tamun nea da mn zor

sexy_tigar4e_MM
08-24-2006, 13:27
S priqtelkata mi go napravihme za 1vi pyt...oba4e neq mnogo q boleshe i vlqzoh v neq samo s 5-6 sm i sled malko sprqhme.Oba4e nqmashe i kapka kryv a 5-6 sm si e dosta, ta se 4udq ima li vyzmojnost vse oshte da e devstvena i cipata da ne se e razkysala ili nqma takava ?

P.S. ne iskam kakto vinagi stava vseki da se prai na razbira4 i da pishe!
molq samo tezi koito sa po kompetentni da si davat mnenieto!
1-vo:ne e zaduljitelno da ima kruv. i 2-ro nqma zba4enie dali cipata se e razkusala-ne devstvena (psihi4eski) 6tom e imala polov kontakt :wink: