PDA

View Full Version : Kakva e prichinata?



08-24-2006, 15:08
Zdraveite!Imam nujda ot mneniqta vi... zashtoto ne znam kakvo stana... Znachi snoshti s gadjeto mi pravihme seks... i vsichko beshe normalno... dokato ne zabelqzahme che ima kruv... Az si pomislih che mi e doshlo (trqbvashe na 22 da mi doide)... Tazi sutrin kato stanah nqmashe nishto... Ne sam usetila bolka... Kruvta qvno ne e ot cikala mi.. Ot kakvo moje da e? ](*,)

piFka_LP
08-24-2006, 15:23
олеееее ами нали сте правили секс за първи път ли ти е било нормално е да потече кръв ако ти е първи втори или трети път на мен ми тече няколко пъти

maybelline
08-24-2006, 15:25
Сигурно във влагалището ти девствената ципа се е доразкъсала(ако сексът не ти е бил за пръв път).

krem4et0
08-24-2006, 15:34
и аз на 2 пъти кървях.Единият път беше доста.Питах гинеколога си и той каза,че подобни кървения през първата година на половия живот са нормални,стига да не са повече от 24 часа!Споко нищо ти няма!

GothicGirl
08-24-2006, 18:08
и аз на 2 пъти кървях.Единият път беше доста.Питах гинеколога си и той каза,че подобни кървения през първата година на половия живот са нормални,стига да не са повече от 24 часа!Споко нищо ти няма!

абе как разбра, че нищо й няма
може да е всичко да му се не види, не да е свързано само със секса.

Zlat4eto
08-24-2006, 18:22
Ima nqkolko vuzmojnosti :arrow: moje da ti e do6tlo ili puk moje ne6to da si se razranila na men mi se e slu4valo ako prezervativa e syx :roll:

GothicGirl
08-24-2006, 18:24
виж, може да е това, което казват, а може да са сериозни неща като киста. ако сега не идеш на лекар, иди задължително ако пак стане така! но по-добре иди сега! не е важно да успокояваме съвестта си с най-добрите варианти, а е важно да чуем лекарско мнение, това не е шега работа!

cskamoni4ka
08-24-2006, 20:24
За първи път ли ти е било?

Nadelina
08-24-2006, 20:33
Kato prochetoh temata zabelqzah che e sashtia vapros koito raziskvah dnes s edna priatelka.. Ta moje i tq da go e pisala..
1.Ne i e za pryf pyt..
2.I sega kato prochetoh vsichki mneniq mi se struva che moje bi shtom ginekolog e kazal che e normalno v pyrvata godina ot polovia ti jivot znachi e taka! I drugo.. Moje da e ot tfa che ne si bila mnogo navlajnena..

gangbang
08-24-2006, 20:35
На оная работа има една вена и може да я е спукал от силно блъскане и триене и да е текнало малко кръв. Нема страшно 8)