PDA

View Full Version : neznam kakvo da mu kaja



mechtaq_za_teb
09-04-2006, 18:15
naposledak se razbiram s edno mom4e mnogo dobre.si4ko e okay.4atim po4ti seki den...no neznam kakvo da mu kaja!za p1rvi p1t mi se slu4va.s vsi4ki drugi poznati govorq svobodno,no ne i s nego.sqkash neshto me shokira... #-o
neznam!moje bi po4vam da si padam po nego.i tam e problema!neznam kakvo da mu kaja kato go vidq ili kato 4atim!prosto gubq uma i duma.po princip si govorim za lubov i takiva raboti.pls daite nqkakvi idei za kakvo da si govorim? [-o< [-o<

Elektra_x
09-04-2006, 18:23
naposledak se razbiram s edno mom4e mnogo dobre.si4ko e okay.4atim po4ti seki den...no neznam kakvo da mu kaja!za p1rvi p1t mi se slu4va.s vsi4ki drugi poznati govorq svobodno,no ne i s nego.sqkash neshto me shokira... #-o
neznam!moje bi po4vam da si padam po nego.i tam e problema!neznam kakvo da mu kaja kato go vidq ili kato 4atim!prosto gubq uma i duma.po princip si govorim za lubov i takiva raboti.pls daite nqkakvi idei za kakvo da si govorim? [-o< [-o<
И аз съм така в чата си говоря със всичко абсолютно свободно,но със момчето което ме кефи някак си...и аз незнам,защо така се получава...другите ги питам сякви глупости,а него...сякаш ме е страх да не го засегна с нещо или някъде да не згафя...незнам говорете за общите си интереси филми музика....

teardrop
09-04-2006, 18:26
Хм, май много го харесваш, а :) и като го видиш просто губиш "ума и дума"... Споко, не се плаши, винаги е така, като свикнете един с друг ще можеш да говориш с него за всичко. А сега, на тоя етап можете да си говорите за толкова много неща-питай го ква музика слуша, къде учи и какъв му е класът (ако не сте от е дно даскало или поне от един клас), кой е любимият му филм.. тия нормалните, леко тривиалните неща, от които обаче се врътват хубави разговори :wink: просто ти трябва някаква опорна точка, оттам всичко ще си тръгне нормално :roll: Айде успех :-D

vladi_addict
09-04-2006, 18:47
Хм, май много го харесваш, а :) и като го видиш просто губиш "ума и дума"... Споко, не се плаши, винаги е така, като свикнете един с друг ще можеш да говориш с него за всичко. А сега, на тоя етап можете да си говорите за толкова много неща-питай го ква музика слуша, къде учи и какъв му е класът (ако не сте от е дно даскало или поне от един клас), кой е любимият му филм.. тия нормалните, леко тривиалните неща, от които обаче се врътват хубави разговори :wink: просто ти трябва някаква опорна точка, оттам всичко ще си тръгне нормално :roll: Айде успех :-D
още малко ще кажеш да го пита "asl pls"...

"чатим почети всеки ден" - това да ти говори нещо, например, че вече са изчерпали темата за филми, музика и кукли...

по темата: щом го харесваш толкова много, че губиш ума и дума - кажи му го. моя съвет е да му го кажеш очи в очи, защото така е най-приятно и може да последва целувка, ако ти отвърне на чувствата де. може и в чата да му го кажеш (което според мен е малко тъпо и детско, излиза, че едва ли не те е страх да се видите..) което е по-лесния варянт.

CrazyWitch
09-04-2006, 18:52
Ем .. леко тъпичка тема. Какво да му кажеш? Ми .. Та така де. За Бога ние от къде да знаем. ;-)

alkobalko
09-04-2006, 18:52
Нормално е да регираш така, щом го харесваш. Говорете за ежедневни проблеми, за музика, филми и т.н. Но ти го познаваш най-добре и знаеш какво ще му хареса.

`Death`Whore`
09-04-2006, 19:02
Най-добре не мисли за какво да си говорите, защото ще започнеш да го питаш и той да отговаря с по една дума. Истинският разговор се получава, когато минавате от тема на тема...не можеш да изчакаш другия да свърши. Успокой се просто.

luda`flirtajika
09-04-2006, 19:11
Нормално е да регираш така, щом го харесваш. Говорете за ежедневни проблеми, за музика, филми и т.н. Но ти го познаваш най-добре и знаеш какво ще му хареса.

:!: smisul...tq si go poznava nai dobre..ot nas... se 1 de.
Ta...ima mn za kfo da si govorite...az naprimer sedq po 8 chasa kisna na edna peika..i gledam sk8urite v ndk...i govorq tam..i s momicheta i s momcheta..vse ima za kfo da si lafite. !

asinka
09-04-2006, 20:43
Em malko nesmislena tema ama butai. Za ko moji da si govorite li ? Emi zapochnete temata uchlishte naprimer....pirfectnu :!: :lol: Ot tam natatyka si ti :!: :lol: :lol: :lol: :idea:

iiirish
09-04-2006, 20:47
Най-добре не мисли за какво да си говорите, защото ще започнеш да го питаш и той да отговаря с по една дума. Истинският разговор се получава, когато минавате от тема на тема...не можеш да изчакаш другия да свърши. Успокой се просто.

yo-ma-nigga
09-04-2006, 23:35
off tei nqkoi kat kaje "chatim" ot mnoo vreme i nqkvi takia mi basi toq chat za nishto go nqate.razbiram razvlechenie ma chak i vrazki da vartish banalno e. zabii kam realnostttttta :twisted:

IdiOtKa
09-05-2006, 09:09
ами ...глеи ся ...зимаш удряш 3-4 бири (или там каквото пиеш) и ставаш супер разговорлива .. :) алкохола праи чудеса !

09-05-2006, 18:20
naposledak se razbiram s edno mom4e mnogo dobre.si4ko e okay.4atim po4ti seki den...no neznam kakvo da mu kaja!za p1rvi p1t mi se slu4va.s vsi4ki drugi poznati govorq svobodno,no ne i s nego.sqkash neshto me shokira... #-o
neznam!moje bi po4vam da si padam po nego.i tam e problema!neznam kakvo da mu kaja kato go vidq ili kato 4atim!prosto gubq uma i duma.po princip si govorim za lubov i takiva raboti.pls daite nqkakvi idei za kakvo da si govorim? [-o< [-o<
uauu imam sy6tiq problem,a ve4e sme si kazali mai m raboti-kakvi filmi,knigi,muzika tova go znaem ot 4atovete.....a na jivo-ni6to nz

Nightmare
09-05-2006, 18:24
Когато мислиш какво да му кажеш повярвай ми няма да измислиш нищо.. Трябва просто да се отпуснеш без да се притесняваш какво ще си помисли за теб от разговора ви..

ТУМБУРАКИ
09-06-2006, 01:17
Еми то е ясно за какво.Първо знай,че той никога няма да хареса грозната ти пъпчива мутра и дебелия ти свински задник.Явно си чати с тебе от съжаление,защото ако не чатиш ще хукнеш в кухнята да нагъваш мекици от мъка.Предложи му следното "Трудно ми е да говоря с тебе,защото искам патката ти да ми рови в задника.Принципно вземам по 10 лева,ама тъй като те харесвам,а и съм грозна свиня и долнопробна пачавра ще ти дам без пари".Хайде,успех,но знай едно ГРОЗНА СИ,ТЪПА СИ,ТОЙ НЕ ТЕ ХАРЕСВА И С УДОВОЛСТВИЕ БИ ТЕ НАЕБАЛ,А ПОСЛЕ ЩЕ ТИ СЕ ИЗПЛЮЕ В МАЙНОПОДОБНОТО ЛИЦЕ КРАНТО ТАКАВА!!!

09-06-2006, 01:22
naposledak se razbiram s edno mom4e mnogo dobre.si4ko e okay.4atim po4ti seki den...no neznam kakvo da mu kaja!za p1rvi p1t mi se slu4va.s vsi4ki drugi poznati govorq svobodno,no ne i s nego.sqkash neshto me shokira... #-o
neznam!moje bi po4vam da si padam po nego.i tam e problema!neznam kakvo da mu kaja kato go vidq ili kato 4atim!prosto gubq uma i duma.po princip si govorim za lubov i takiva raboti.pls daite nqkakvi idei za kakvo da si govorim? [-o< [-o<
Аз знам какво ти трябва !! Да прочетеш поне една книга, за да разбереш поне малко от граматика.

09-07-2006, 10:59
а бе не си само ти с тоя проблем....нз...нека той започне разговора,ако не-ти направи първата крачка и му кажи каквото мислиш за него...и така...

koalka
09-07-2006, 11:03
Ами излизайте,говорете си,опознайте се и така,ако нещо стане.Не знам дали си шокирана,но май започваш да си падаш по него.Признай чувствата си.Така ще е най-добре.

09-07-2006, 13:03
:wink:
страх,не страх-срам,не срам-покани го на среща и си кажете всичко,което трябва ;-)