PDA

View Full Version : Прекалено много ли се вживявам?



doky
09-22-2006, 07:14
Ами какво да ви кажа,става въпрос за мен и мойта приятелка,с която страшно мн се обичаме.Обаче сега аз съм 12 клас,и уча страшно много за медицина,и единственото което правя е учене,а в другото време излизам с нея,за друго не ми остава време,всеки ден в училище се виждаме за половин час някъде,и остава само съботата така да се видим по дълго.Обаче имам чувството,че тя не го оценява,защото аз си съдирам задника от учене,за да излзиам с нея,а тя вчера ме попита дали може да отиде събота вечер на някво тъпо женско събиране на нейни приятелки,ами нз на мен ми стана малко кофти от тоя въпрос,аз си преценям всяка секунда за да съм до нея,а от другата страна даже не го забелязват,или прекалено много се вманиачавам аз? :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

alkobalko
09-22-2006, 07:16
Явно наистина я обичаш много, но не ми се вярва тя да не го оценява. Това със събирането не е толкова показателно, защото все пак тя има нужда от нещо такова. Но все пак, ако мислиш, че наистина тя не оценява това, което правиш за нея, най-добре е да поговориш с нея и да и кажеш всичко това, което мислиш.

koalka
09-22-2006, 07:18
Ами поговори с нея по този въпрос и и боясни всички тези неща.Важното е че се обичате и сте заедно.Кажи и,ако толкова иска да отиде на това събиране да отиде,но да се видите преди това.Много учиш и това е важно за бъдещетоти и тя трябва даго разебере.

doky
09-22-2006, 07:40
Ами аз се опитах да поговоря с нея за това,но тя ми казва,че не е вярно,че и тя го оценява,просто не съм и давал мъничко свобода.Ами аз цепя секундата на две,правя си сметки за уроците ми,опитвам се да се освободя от последните ми часове за да се видя с нея,защото тази година ще е мн трудно,ами нз дали греша,просто искам да съм си с нея повече време,никой друг не ме интересува.

Blackie
09-22-2006, 07:59
Ами щом толкова се обичате, не трябва да имате такива проблеми. Сигурно ти е трудно, за да се справяш и с ученето и да бъдеш възможно повече време с нея, но наистина трябва да и даваш отвреме навреме малко почивка, в смисъл да може и тя да прави каквото поиска, освен виждането с теб. Знам какво е да си ограничен и да не можеш да излизаш с други хора, понеже гаджето ти се сърди. Затова наистина опитай да не и се сърдиш, това може да я отблъсне! Дано успеете да се разберете.

Jody
09-22-2006, 08:15
Батка, не знам как ще ти прозвучи, но замислял ли си се да скъсате или поне да си дадете по-дългичка почивка. Щом тази година ще кандидатсваш тя е решаваща за теб и в главата ти няма място за разни пикли. Ако наистина те обича ще направи всичко възможно да те спре, но не направи ли нищо.. забрави я!

iiirish
09-22-2006, 08:19
явно наистина правиш всичко за нея и тя не може да не го оценява. но помисли! понякога тя иска да направи нещо различно. тя няма вина, че събирането е в събота или че иска да отиде. просто направи един жест, които със сигурност ще я накара да ти се доверява още повече. защото тя естествено можеше и да излъже, че ще е някъде с техните например, но тя ти е казала истината. а това е достатъчен довод за да й имаш доверие и да я подкрепиш

sladoled
09-22-2006, 08:34
Поздравявам те за целта, която си си поставил.Ако приятелката ти сега не може да прояви разбиране, как ще е по-нататък за по-незначителни неща?

krem4et0
09-22-2006, 08:54
И 1 моя приятелка ще кандидатства медицина,но намира време след 8-9 вечерта да се види с гаджето си!

teen_girl4e
09-22-2006, 10:25
dam zvu4i mi poznato e vse pak trqbva da prekarvate vreme i s priqteli nali taka izpolzvai slu4aq i si vdignetes tvoite priqteli edno mujko parti i gotovo ili prosto se vij s priqteli poznati raznoobrazi

OPEL
09-22-2006, 10:33
Напълно те разбирам... Но трябва да е оставиш една събота поне да има почивка. На теб щом ти е скучно отиди или си направи ти и приятелите ти ваше парти. Разпусни малко от биологията и другите глупости. Все пак не си робот, всеки ден да си имаш точна програма. А и да не забравиш: ако разпускаш, пийни едно и за нас. Не не по добре по едно за всеки нас.

gery_to
09-22-2006, 10:47
Според мене оценява това което правиш за нея щом е с теб дори и да се виждате само по половин час на ден и повече в неделя!явно наистина се обичате много!но в случая наистина тя няма никаква еина че купона е точно в субота вечер,нека да отиде,ще го преживееш една вечер!имате нужда да се срещате и с приятели!излез и ти!

Krem4eto
09-22-2006, 17:30
Ами виж ако продължава да ходи с приятелки си поговорете добре!Но засега остани ПАС!

miloto_girl_4e
09-22-2006, 17:33
Евала, че правиш всичко, за да си с нея ...
Тъпо е, че единственият ден, в който можете повечко време да сте заедно тя иска да ходи на някакво си събиране ..
Остави я този път да отиде, но ако това почне да се повтаря често, поговори с нея сериозно, кажи и, че единственият ден, в който можете повече време да сте заедно е съботата, такаче да се съобразява с това, ако наистина държи на теб :!:

Lorraine
09-22-2006, 17:35
подкрепям горните мнения ;-)

sherry
09-22-2006, 17:37
Ами от една страна наистина не трябва да се сърдиш за това, но пък тя не намери ли друг ден да излезе с приятелките си... При условие, че само тогава може да сте по - дълго заедно, тя би трябвало да го оцени и да е с теб. Но остави я тоя път да излезе с тях, дано скоро да не направи същото.

Nightmare
09-22-2006, 18:12
Разбери я, че и тя има собствен живот както ти си имаш ученето. Разбирам, че правиш всичко за нея и те уважавам за това, но я остави са бъде с приятелките си, а ако наистина се повтаря често просто поговори с нея и я помоли ако наистина иска да е с теб да остави тази сабота свободна. Но не я притискай.

Lost_Kiss
09-22-2006, 18:17
Ами щом толкова се обичате, не трябва да имате такива проблеми. Сигурно ти е трудно, за да се справяш и с ученето и да бъдеш възможно повече време с нея, но наистина трябва да и даваш отвреме навреме малко почивка, в смисъл да може и тя да прави каквото поиска, освен виждането с теб. Знам какво е да си ограничен и да не можеш да излизаш с други хора, понеже гаджето ти се сърди. Затова наистина опитай да не и се сърдиш, това може да я отблъсне! Дано успеете да се разберете.

Napalno sam saglasna s tebe...Minaloto mi gaje be6e sa6toto..Mnogo me zady6ava6e

doky
09-22-2006, 19:07
Ами какво да ви кажа,вече си пускам компютъра само вечер.Вече по цял ден уча,по 6 часа някъде,прибера се от училище,не ям не пия,сядам да уча,щото знам,че тя е втора смяна и вечерта ще се видя с нея,просто правя всичко по силите си,боли ем главата от учене,очите също,за гласните струни да не говорим от това повтаряне на уроци,само и само да бъда с нея вечерта,щото иначе не мога да смогна,и то не всеки делничен ден сем заедно вечерта,а максимум 2 дена от делничните.Тя рядко се събира вечер с приятелки,даже мн рядко,но просто от цялото напрежение ми стана мн кофти,плаче ми се даже,аз се измъчвам и се трудя като вол,не мога да спя,щото сънувам уравнения и определения,а тя да ми каже събота вечер,че може да отиде на някво женско парти,незнам дали защото съм преуморен,но ми повлия зле,може и да преувеличавам,но така се чувствам :?