PDA

View Full Version : Защоо пак на мен :((



The`G_i_r_l
09-30-2006, 04:09
В момента съм в Америка и живея при леля си...даже се записах да уча,но сега възникнаха едни проблеми и май ще трябва да се пребирам в България,колкото и да не искам :(
Проблема е там,че скоро се запознах с едно момче,което адски мн харесвам а и тои мен също..просто не мога да спра да мисля за него..а толкова мн неща ни делят и най-вече това,че трябва да си заминавам за БГ и може би никога вече няма да го видя :smt010 Всеки път когато трябва да се видим винаги нещо възниква и разваля плановете ни...ама ВИНАГИ! Най-лошото е,че аз го харесах още от първата ни среща и едва ли скоро ще спра да го харесвам...До сега това ми се беше случвало само веднъж след което харесвах момчето 2 години а пък той ми казваше,че съм малка..А пък сега като знам,че и той ме харесва ще ми е още по-трудно :smt089 моля ви,дайте ми някакъв съвет..какво да правя :cry: Ще се побъркам...а дните минават.... :smt010

PocuTy
09-30-2006, 07:18
ehh,mila,mnogo ti e tejko qvno na teb!Predi neiska6eda zaminava6,a sega neiska6 da se vra6ta6!tova ejivota-sladak i gor4iv!Vqrno,4e ako se varne6 nqma da moje6 da vidi6 pak tova mom4e,nopak kakvo vi pre4i da se obi4ate,makar iot razstoqnie!Vqrno sa6to ,4e toponqkoga mnogopre4i,ama pak i nemoje6 da zapovqdva6 na sarceto si koga da obi4a,koga da se radva ili koga da strada! :smt018 Kakto sepee v ednapesen telefon ni sabira,telefon ni deli!Vqrno e i tova!MOje da se4uvate!A pak za6to simisli6,4e pove4e ne 6te se vidite!Tovamoje i da nee to4no taka kakto gomisli6!Vinagi ima skrita nadejda edna,kogatoponqkoga stavai realnost!Ako liubovta vi e silna ,istinska i iskrena trqbva da se borite za neq,za da ste 6tastlivi zanapred! :smt017 Naistina mnogo sajelqvam za tova,koeto ti se slu4va!Lo6o e!Tajno e,no jivota ponqkoga e mnogo surov!Ala ponqkoga tova ni pravi po-silni! :smt016 Dano vsi4ko se optavi pri teb!Govori s mom4eto imu kajikak stoqt ne6tata! aide i pi6i kakvo e stanalo,ako ne e mnogo nahalno ot moq strana de!

Mike-Jones
09-30-2006, 07:19
q xodi da sa .............

_Imaginary_girl_
09-30-2006, 13:20
Много кофти :cry:
Ми разменете си кординатите(ако не сте го напрайли де) и
потдържайте връзка!Пък като си разрешиш проблема може
да се върнеш в САЩ и нещата да потръгнат... ако си готова на това
за него :wink:

Nightmare
09-30-2006, 13:22
Ами какво да ти кажа. Чела си темата, която пуснах аз. Ако стане така да се върнеш нямаш голям избор освен да се примириш.. Понякога се налага колкото и да не искаме.[/i]

{sweet4e}
09-30-2006, 15:31
Еми ако е толкова неизбежно връщането ти-няма какво да направиш.Но никога не трябва да свеждаш глава.Животът е пред теб!!!Те първа ще се вклюбваш и т.н.Може пък да е само увлечение-но това ще покаже само времето.Но не се отчайвай.Щом така става значи е за добро!!!

AngelOfDarkness
09-30-2006, 16:01
Здравей,
аз имам подобен проблем: харесах едно момче,когато знаех, че след месеци заминавам в чужбина за неопределено време. Излизах с него...оказах се адски влюбена, както никога досега...Той също. Заедно сме от година. Още тогава заедно обсъдихме проблема и той ме чака. А аз, когато имам време, се прибирам да го видя. Обещахме си, като завършим да сме си заедно. Е,тази година остана.
Ако ти е възможно...бъди с това момче, поддържайте връзка (ние си чатим примерно, колкото и банално да звучи). Не знам колко сте големи, но можете да завършите и да сте си заедно, или не знам. НО съветът ми е да не се предаваш! Бори се да сте си заедно и дано любовта ви да е силна...дано не е само харесване.
Успех,с теб съм! :-D

Iliqn4eto
09-30-2006, 16:08
както казаха по горе разменете данните си и разменяйте писма .. така няма да се забравите ,а и колкото гадно да звучи -в крайна сметка явно не сте били един за друг..и в БГ ще се запознаеш с по-готини момчета ,но ако наистина мн го харесваш не се отчайвай -зав секи проблем си има решение..

vladi_addict
09-30-2006, 16:12
както казаха по горе разменете данните си и разменяйте писма .. така няма да се забравите ,а и колкото гадно да звучи -в крайна сметка явно не сте били един за друг..и в БГ ще се запознаеш с по-готини момчета ,но ако наистина мн го харесваш не се отчайвай -зав секи проблем си има решение..
дам, не се отчайвай, през уикенда ще си ходиш до Америка.. пхах
по-добре го забрави, ако не успееш пиши едно ЛС, да провам аз да те откажа от него :twisted:

The`G_i_r_l
10-01-2006, 04:53
Да...лесно е то да се каже "ще си пишете,ще се чувате по телефона .." ама има ли някакъв смисал? :( след като вече може би няма да го видя никога :cry: просто нз как ще го забравя :( Ако се наложи тази седмица да се пребирам в България утре може би ще го видя за последно и то май ще е само за 10-15 мин... :smt090

The`G_i_r_l
10-03-2006, 08:24
porednata provalena sreshta :smt010 :smt010 :smt010

detelina
10-03-2006, 08:34
ако има някаква по голяма възможност да се върнеш в америка поддържайте връзка но ако мислиш че такава възможност няма по добре колкото и да ти е трудно се опитай да го забравиш

The`G_i_r_l
10-03-2006, 09:03
има някаква малка възможност за лятото..ама като си помисля до тогава може много неща да се променят а пък и дали той ще има същите чувства към мене .. :cry:

BeBencEto
10-03-2006, 11:45
trudno e...no kakto vijdash dori sudbata e protiv tova da ste zaedno...pone az ne razbiram,zashto vinagi sreshtite vi se provalqt...

Nadelina
10-03-2006, 11:54
Gledahte li predavane "More ot lubov" kydeto edni dvama.. toi v chujbina.. tq tuk.. i se zaribili.. i Natalia gi sybra.. sreshna gi za pryf pyt.. zashtoto lubovta im e uspqla da preodolee vsichki peripetii i e ostanala jiva i plamtqshta.. V prodyljenie na 3 godini samo si bqha pisali horata.. i kato gi davaha sega bqha tooolkova sladki i vlubeni.. i mnogo shtastlivi..

Predpolagam razbra kakvo iskah da kaja :P

10-03-2006, 12:05
вместо да се тревожиш и притесняваш, че няма да можете да се виждате, да се чувате по телефона и т.н., просто се откажи от това момче. в крайна сметка той нито е първия на земята, нито е последния! тук също ще намериш момче, което ще ти допадне и което бързо-бързо ще го замести в сърчицето ти. друг начин няма!

iiirish
10-03-2006, 12:08
вместо да се тревожиш и притесняваш, че няма да можете да се виждате, да се чувате по телефона и т.н., просто се откажи от това момче. в крайна сметка той нито е първия на земята, нито е последния! тук също ще намериш момче, което ще ти допадне и което бързо-бързо ще го замести в сърчицето ти. друг начин няма!

това бях аз ;)

The`G_i_r_l
10-03-2006, 12:37
Мерси мн на всички за съветите ..малко се съмнявам да го забравя лесно ама ще се постарая.. :---)
Nedelina този брои на Море от любов не е ли стар? Аз преди доста време гледах нещо такова... :-k