PDA

View Full Version : Момичета, да ви питам нещо...



kaka0155
09-30-2006, 19:23
Значи ситуацията е леко неловка. От 2 месеца пия противозачатъчни, секса е страхотен, харесва ми Обичта да свършва вътре, до тук добре обаче, когато свърши и всичко започва да се стича надолу и естествено в банята освежаващ душ, обаче днес не бяхме вкъщи, нито у тях и варианта с банята отпадна. Имах под ръка инт.кърпички, обаче не вършат работа в случая... слузестата течност продължава да се стича и освен това мирише неприятно. Та как се справяте с това, момичета или всички го правите само с презерватив?

sherry
09-30-2006, 19:27
Дам, неприятно звучи.
Хубаво е обаче, че използваш противозачатъчни, все пак малко хора се грижат за предпазването си в днешно време :)
Проблема със стичането, можеш да го решиш...Просто го карай да си го извади от теб малко по - рано или го правете с презерватив...

kaka0155
09-30-2006, 19:37
Дам, неприятно звучи.
Хубаво е обаче, че използваш противозачатъчни, все пак малко хора се грижат за предпазването си в днешно време :)
Проблема със стичането, можеш да го решиш...Просто го карай да си го извади от теб малко по - рано или го правете с презерватив...

Благодаря! Все пак презерватива отпада, понеже той има някаква неопределена нетърпимост кам тях. За това сме обсъдили ситуацията и сме намерили друго решение. Знаем че сме здрави, имаме си доверие и се предпазваме само от бременност.Колкото до другото да правили сме го, просто ще го моля за това в зависимост от ситуацията, въпреки че намаляме удоволствието.

09-30-2006, 19:38
ami kogato ne nqma6 vuzmojnost da se izkupe6 sled tova,toi moje da svur6va navunka i taka nqma da ima problemi. :wink:

No_LiMiTe^f
09-30-2006, 20:30
ami kogato ne nqma6 vuzmojnost da se izkupe6 sled tova,toi moje da svur6va navunka i taka nqma da ima problemi. :wink:

Съгласна съм!Или веднага се прибери и се изкъпи!:)

pi4a
09-30-2006, 21:40
охлюв

09-30-2006, 21:57
Значи ситуацията е леко неловка. От 2 месеца пия противозачатъчни, секса е страхотен, харесва ми Обичта да свършва вътре, до тук добре обаче, когато свърши и всичко започва да се стича надолу и естествено в банята освежаващ душ, обаче днес не бяхме вкъщи, нито у тях и варианта с банята отпадна. Имах под ръка инт.кърпички, обаче не вършат работа в случая... слузестата течност продължава да се стича и освен това мирише неприятно. Та как се справяте с това, момичета или всички го правите само с презерватив?

Ми събирай си я в кофичка.После я върни на авера си и му кажи "мисля че си си забравил нещо в мене" :P :P :P Хората ти каат ползвай ПР ма ниееет тря ти свършва.Тря си мно глупаво пишлеме за да оставяш да свършва в теб.

briana
09-30-2006, 22:13
Щом ти е кофти използвай презерватив.