PDA

View Full Version : kosata



momi4eto_M_!_S_T
10-01-2006, 10:41
Zdr all.
4udno mi e kolko 4esto e normalno da se kupe kosata ?!kajete pls ?!

not_the_same^
10-01-2006, 10:57
az moita q miq 2 pyti sedmi4no ina4e se izsto6tava :)

fresh_@
10-01-2006, 11:06
Аз я мия през 3 дена. :)

Kaliq
10-01-2006, 11:16
Аз я мия през ден,не че ми се омазнява просто така съм си свикнала. Но не е хубаво толкова често да се мие :wink:

jivei-miga
10-01-2006, 11:18
ami mila , zavisi ot kosata ti .
ako e izto6tena - vednaj sedmi4no
ako ne e - 2 pyti sedmi4no .
preceni si sama . prepory4vam ti johnson 6ampoan za6toto pravi kosata meka i 6tadi da ne se izto6ti . sy6to taka i se razresva i miri6e mn hybavko . :D 4a0

ice^girl
10-01-2006, 11:26
Попринцип, колкото по-често си миеш косата, толкова по-бързо започва да ти се омазнява. Преди една година, бях започнала да я мия през 1-2 дена и беше станала ужасна. Имах чувството че дори като изляза от банята и тя пак е мазна.
Сега я мия 2 пъти седмично.

moonbeam
10-01-2006, 11:36
ami gorte-dolu prez 3 dena si q miq

HopeLesss
10-01-2006, 11:37
Попринцип, колкото по-често си миеш косата, толкова по-бързо започва да ти се омазнява. Преди една година, бях започнала да я мия през 1-2 дена и беше станала ужасна. Имах чувството че дори като изляза от банята и тя пак е мазна.
Сега я мия 2 пъти седмично.

Това изобщо не е вярно. Говорила съм с много фризьори и всички казват, че е пълна глупост. Всичко зависи от косата на човек и е много важно да се сменяш шампоаните на 2 седмици. Аз моята я мия през ден-два...

black_rose_f
10-01-2006, 11:51
аз я мия 2 пъти в седмицата

marina star
10-01-2006, 12:04
az moita q miq 2 pyti sedmi4no ina4e se izsto6tava :)

i az taka :wink:

macka123
10-01-2006, 12:10
аз мойта я мия по 2-3-4 пъти седмично,но го правя защото ми се омазнява и не мога да я трая.но я подхранвам с безцветна кана и маски.

10-01-2006, 12:14
аз мойта я мия по 2-3-4 пъти седмично,но го правя защото ми се омазнява и не мога да я трая.но я подхранвам с безцветна кана и маски.
q kaji ne6to pove4e za taq bezcvetna kana,za6toto dosega ne sum 4uvala za takava. :)

10-01-2006, 12:30
зависи от косата...
даже и времето може да повлиае

Joey Tempest
10-01-2006, 12:51
Моята я мия през ден (дълга е). Не е вярно това, че от честото миене се омазнява. Ако я миеш с шампоан за мазна коса повече от два-три месеца, ясно, че ще привикне към него и няма да има ефект. Затова:
1. Използвайте от време на време шампоани за нормална коса
2. Сменяйте шампоана на два месеца

Успех!
:mrgreen:

strange__
10-01-2006, 14:44
Не спазвам такива глупости...като една от моя клас-само сряда и неделя,това че в петък вече и е мазна до средата няма никакво значение,тя не може да си нарушава графика :-s Моята я чипам,когато като стана сутринта и я среша ми се види поомазнена...горе долу по 3 пъти седмично,но се е случвало и само два или пък 4,зависи както казах...няма да ходя по улиците с няква прилепнала,гадна,мазна коса.... :lol:

ProstoAz
10-01-2006, 14:47
По принцип е добре само 2 пъти на седмица да се мие косата.
Ама аз мойта не я понасям и я мия по 3-4 пъти на седмица, понякога и по 7 (като много ме нерви). :lol:

NiKOLAN
10-01-2006, 14:47
опитвам с евсе по млако щото ч къпя за момента поне много често

anna_nalisiq
10-01-2006, 15:45
WoW 2 пъти на седмица,през 3 дни :shock: .Аз моята я мия всеки ден.Говорила съм със специалисти,които казват,че косата трябва да се мие абсолютно всеки ден.И това,че косата се омазнява бързо,не е от прекаленото и миене-зависи от самия тип на косата и кожата на главата.

_Imaginary_girl_
10-01-2006, 16:33
Аз моята я мия 2 - 3 пъти седмично :roll:
И изглежда добре :D

sweet_lina
10-05-2006, 15:09
Mi i az moqta q miq prez dva tri dni ne mi se omaznqva,daje si e mn dobre. \:D/

Lola^6emeta
10-05-2006, 16:40
ми значи...аз чойта коса си я мия през 1 но според мен това не е много хубаво но иначе косата ми мнооого изсъхва----не знам защо вместо да се омазнява изсъхва....мнооого странно

priti_kiti
10-05-2006, 17:26
ми през два-три дена.. зависи :]

NiKOLAN
10-05-2006, 19:34
опитвам с евсе по млако щото ч къпя за момента поне много честоеми неуспявам, шест дни седмично, от пон до петък всяка вечер тренировки и се потя като животно и на некст дей е туу мазна и хлъзгава така че няма начин трябва да се къпе. + неделя

Theoatguy
10-05-2006, 19:59
Естествено, че всеки ден ! Не мога да рискувам появата на пърхут и други простотии по косата ми... Все пак не живеем в планината на чист въздух, ами в изпълнен със смок и вредни газове град ;). Външните фактори влияят доста зле на косъма !!!

Blackie
10-06-2006, 06:11
Попринцип, колкото по-често си миеш косата, толкова по-бързо започва да ти се омазнява. Преди една година, бях започнала да я мия през 1-2 дена и беше станала ужасна. Имах чувството че дори като изляза от банята и тя пак е мазна.
Сега я мия 2 пъти седмично.

Това изобщо не е вярно. Говорила съм с много фризьори и всички казват, че е пълна глупост. Всичко зависи от косата на човек и е много важно да се сменяш шампоаните на 2 седмици. Аз моята я мия през ден-два...
и как предлагаш да се сменя шшампоана през 2 седмици? ти и всеки ден да си миеш косата, пак няма да можеш да изхабиш опаковката..или да си направиш 1 колекцийка от наполовина пълни шампоани, които после да хвърлиш... :?
и косата не трябва да се мие толкова често, защото адски много се изтощава от химикалите, които съдържат тия шампоани... не случайно когато се върна от море, където си мия косата всеки ден, започва да ми пада повече... ](*,)

rPo3HoTo
10-06-2006, 12:12
злета такива. никой не може да даде генерални инструкции за грижи за косата. всяка коса е строго индивидуална. моята я мия през ден с бебешки шампоан, но на мои познати тази комбинация се отразява пагубно. и обратното-ако моята я измивам 2 пъти седмично с 'Пантен' например-става на нищо. всеки сам трябва да намери баланса за косата си според това как я чувства най-добре, а и как тя изглежда най-добре. и още нещо-ужасно е момиче с мазна коса. направо нямам думи. никакъв лак за коса, пяна или гел не заместват шампоана.

neusan88
10-06-2006, 12:54
mili4ka zavisi si ot kosata...no e nai dobre dva pati sedmi4no...a nai dobre e i da i pravi6 maska s qica i ocet(naprimer).

sweet_lina
10-08-2006, 08:40
злета такива. никой не може да даде генерални инструкции за грижи за косата. всяка коса е строго индивидуална. моята я мия през ден с бебешки шампоан, но на мои познати тази комбинация се отразява пагубно. и обратното-ако моята я измивам 2 пъти седмично с 'Пантен' например-става на нищо. всеки сам трябва да намери баланса за косата си според това как я чувства най-добре, а и как тя изглежда най-добре. и още нещо-ужасно е момиче с мазна коса. направо нямам думи. никакъв лак за коса, пяна или гел не заместват шампоана.
Аха точно така е ! =D>

scion_of_Storm
10-08-2006, 09:00
Аз моята я мия през 2 до 3 дни и си е доста добре :)

kukli4kata_anastasia
10-21-2006, 18:14
Аз моята лятото я мия всеки ден,а през останалите сезони-през ден!
Важно е да се използват качествени продукти,за да не баде косата изтощена,суха или мазна!Това че я мия често означава само че е чиста,а за да не се уврежда......просто полагам грижи за нея!!!!

AliceSw
10-21-2006, 18:37
WoW 2 пъти на седмица,през 3 дни :shock: .Аз моята я мия всеки ден.Говорила съм със специалисти,които казват,че косата трябва да се мие абсолютно всеки ден.И това,че косата се омазнява бързо,не е от прекаленото и миене-зависи от самия тип на косата и кожата на главата.
луда ли си всеки ден тва е възможно само ако си с мн къса или с изключително мазна коса, иначе почва да пада и се изтощава - мен лично фризьорката ми ми беше забранила да си мия косата пове4е от 2 пъти в седмицата, защото се изтощава и не расте, а аз я пускам мн дълга ина4е я мия 2 пъти в седмицата, а шампоана не си го сменям по4ти - на 3-4 месеца, защото като го ползвам 2 седмици не му се вижда ефекта :mrgreen: