PDA

View Full Version : Крайната точка на нервно кипене?



mercedes_bentz
10-10-2006, 19:37
Такам значи имам следните проблеми:
1 - Налага ми се да ставам супер рано и да си лягам супер късно
2 - Да работя кат вол над няколко мрежи и да се занимавам с идиоти, които си нямат друга работя освен да ми се пречкат.
3 - Имам гадже, което супер много го обичам, но покрай работата си немога да намеря време за него.
4 - Имам също така приятел, които все се мъчи да ми прави мръсно с гаджето (явно го е хванала някаква болест и него)
5 - Налага ми се да вися пред 6 компютъра на едно бюро с 6 клавиатури и 6 мишки от 6 до 16 часа на ден, а през останалото време клекнал над някоя машина - какво може да ми стане и ако може да ми стане колко време ще ми става Razz

MrAsNiKa
10-10-2006, 19:44
1 - Съня е важен. Определено трябва някак си да намериш минимално 6 часа за сън (нормалното е 8)
2 - Случва се. Работата винаги е свързана с проблеми, но и със радости
3 - Намери време за момичето което обичаш. Макар и малко. Старай се да и показваш, че постоянно мислиш за нея.
4 - Приятел не трябваше ли да е "приятел" . Тегли му един бой едни нерви по малко. Е ако разбира от дума поговорете си и му дай да разбере, че повече не трябва да се навърта около мацката ти.
5 - Ако работата не ти харесва я смени.Ако не желаеш Намери начин да подреждаш времето си пълноценно

Успех :)

miloto_girl_4e
10-10-2006, 20:22
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=59081