PDA

View Full Version : Napravo mi se pla4e...:(



:(
10-22-2006, 20:23
Ujasno e ne izdurjam ve4e,iskah da spodelq s nqkoi za tova koeto mi se slu4vatui kato,priqtelite mi ne vuzpriemat na seriozno tova koeto im spodelqm!
Hodq s priqtelq si ve4e ot godina,vsi4ko si vurve6e superr,ujasno go obi4am i znam,4e i pri nego e su6toto ,no naposleduk mnogo se oburkvam i ne mi go pokazva!Ia novi anganjimenti naposleduk,6te smenq rabotata sii mu e napregnato,oba4e gadnoto vuv vsi4ko e,4e si izkarva ne6tata v/u men!Naposleduk ne mi kazva "obi4am te" ili "lipsva6 mi",pravi go kogato az go obviq,4e ne se se6ta!Vse e zaet i vse e nazupen i sqka6 use6tam,4e mu e vse taq dali 6te me 4ue prez denq,pravi go po zaduljenie ,a predi ne be6e taka!Ot blizo sedmiza se e promenil ujasno!
Predi nqkolko dni mi kaza,4e trqbvalo da se promenqt nqkoi ne6ta!Ne mu stigali intimnite ni momenti!
Da znam,4e ne mu obru6tam dostatu4no vnimanie v tova otno6enie,no prosto na6te sa protiv da ostavam 4esto v tqh i suotvetno tova ne stavaosven tova mi e slojno i za prez denq,za6toto trqbva da u4a,no vinagi kogato moga ostavam nasame v tqh!Ne e dostatu4no!Kaza mi,4e si vtulpqvam teq ne6ta,ne zaradi drugo,a zaradi tova ,4e ne sme pravili 4esto sex i za tova si islq samo za tova 4e edva li ne e v sustoqnie da mi izneveri!Napravo vseki moment 6te zapl4a!4astno kazano ne mi haresva da se molq na nqkoi da se se6ta za men ili da se durji dobre!Na mnenie sum,4e ako nqkoi me obi4a trqbva sam da se se6ta!Molq vi kajete mi ne6to,spodelete za va6iq opit v takova otno6enie!Prosto sega mi e mnogo tejko!Mersi predvaritelno za turpenieto i vremeto otdelenoda pro4etete tova,i 2puti pove4e blagodarq na horata,koito mi dadut suvet ili mnenie!Predvaritelno molq bez gadni buzizi,za6toto i bez tova se 4uvstvam mnogo gadno!

10-22-2006, 20:30
Znam,4e temata e dulga,no naistina imam nujda ot suvet! :cry:

blood_dodo
10-22-2006, 20:32
Какво очакваш да прочетеш? Малко /да не кажа много/ трудно е някой да ти изнамери решение на въпроса.
Ама аз ще се пробвам:
Иди ти при него и когато пак се оплаче, вместо да мълчиш или да се съгласиш - вземи и му кажи как то чувстваш нещата. Защото това неговото си е 100%-ов егоизъм.
Успех

{sweet4e}
10-22-2006, 20:49
Аз мисля,че трябва да си дадете малко време.Да видите как ще е ако си дадете малко пробен период-да не се виждате често или да правите секс-просто да видите и двамата дали можете един без друг.Е, не знам дали ще ти хареса това,но аз бих постъпила така.УСПЕХ!!!

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 20:58
emi gledai sega...tova sa mnogo 4esto sre6tani vuprosi! po otno6enie na tova 4e ne ti kazva obi4am te i lipsva6 mi qvno e dosta zaet..sled kato smenq rabotata si..razberi go i se opitvai da mu pomogne6!! a po otno6enie ne sexualniq vi jivot ...napravi ne6to divo za da go zaradva6 i da go nakara6 da se otpusne i da se otdrupne zamalko ot problemite si ... :smt008 Neznam na kolko si godini no moje6 da kaje6 na va6ite 4e 6te hodi6 nqkude s priqtelka (neinoto selo ili drug grad kudeto sus sigurnost 6te te pusnat) i ostani s nego vsi4kite tezi dni..vuzbujdai go postoqnno! ne go ostavqi da si po4ine ot sex i romantika..ne spirai da mu kazva6 4e go obi4a6!!! uspeh mili4ka :smt006

iiirish
10-22-2006, 21:10
смятам, че една връзка не е пълноценна без секса. от друга страна обаче той не е движещата сила между двама души, които се очаква, че се обичат.
щом приятеля ти е споделил, че именно липсата на интимност по между ви го изнервя и дразни, значи той просто вижда в теб първо възможност за секс, а вече на заден план остават моралните оношения. такъв човек не ти трябва до теб!

lo6a_ako
10-22-2006, 21:19
ami zna4i...prosto ne go moli za ni6to toi sam 6te si pokaje!moeto mnenie e, 4e trqbva purvo da pogovorite.ako ni6to ne stane sled razgovora se razdeli s nego, a na nego ako mu puka za teb 6te te potursi...uspex!

koalka
10-23-2006, 07:02
Ами говори пак с него.Все пак и на двамата нещо ви липсва.Не си втълпяваш,а просто го чувстваш.Виждайте се колкото се може повече време и отделяйте от времето си за интимните моменти.Ваште не е задължително да знаят,че си била у тях.Кажи,че искаш повече да ги чуваш,но не му се карай,а нежно.Подхода е много важен.

tX
10-23-2006, 07:42
Какво очакваш да прочетеш? Малко /да не кажа много/ трудно е някой да ти изнамери решение на въпроса.
Ама аз ще се пробвам:
Иди ти при него и когато пак се оплаче, вместо да мълчиш или да се съгласиш - вземи и му кажи как то чувстваш нещата. Защото това неговото си е 100%-ов егоизъм.
Успех
Всъщност е нейн егоизъм.
Като си има проблеми в момента човека тя кво иска ? Да си заебе живота заради нея ли ?
Не мисля, че има човек който би го направил.

Излиза, че когато тои е зает тя е недоволна а когато тя е заета тои трябва да го приеме. Което си е егоистично от нейна страна.

Изобщо, що жените като видите, че мъжа си има проблеми в момента започвате да се вманиачавате на тема 'той не ми обръща внимание' ?! :-s