PDA

View Full Version : Кой е най-хубавият подарък,който си подарявал(а) или получав



fifi_friend
11-03-2006, 22:38
получавал(а) ? не стигна мястото :oops: може да не е купен ( жест, направен, нестандартен и т.н.)

GLeZoRanA
11-03-2006, 22:47
За такъв който съм подарявала незнам... Но подаръка който съм получавала и който най - много си харесвам е една голямааааа мечка (плюшена!)

CraZy_CveTo
11-03-2006, 22:59
ЕпА Не Получавам мноу подараци :)) А най хубавия който съм подарявал 1 1 голям мечок който дурйи сърце и пише I love you на ена бивша :Д

АТАКАБГ
11-03-2006, 23:25
секс :mrgreen:

CraZy_CveTo
11-03-2006, 23:29
хаха тф аподарък ли е бе :))

АТАКАБГ
11-03-2006, 23:32
епа според мене си е подарък :lol:

аз предпочитам да ми дава секс,отколкото плюшено мече или сърчице 8)

GLeZoRanA
11-03-2006, 23:36
епа според мене си е подарък :lol:

аз предпочитам да ми дава секс,отколкото плюшено мече или сърчице 8) Че какво му е на плюшеното много си е хубавко :lol:

CraZy_CveTo
11-03-2006, 23:37
е бате секса си е на дневен ред :) а доакто в подаръка требва има нещу по спец :) поне аз така си мисля :Д

АТАКАБГ
11-03-2006, 23:38
еми минал съм тая възраст явно,на която да се кефя на подаръчета... Предполагам Mercedes SLR не може да ми подари мацката,така че ще се задоволя и с тялото и :mrgreen:
Ако обичаш някой не ти трябват подаръчета (пръстенчета,плюшени играчки и т.н.),а вниманието му и любовта му.

GLeZoRanA
11-03-2006, 23:49
Ако обичаш някой не ти трябват подаръчета (пръстенчета,плюшени играчки и т.н.),а вниманието му и любовта му. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

CraZy_CveTo
11-03-2006, 23:52
еми минал съм тая възраст явно,на която да се кефя на подаръчета... Предполагам Mercedes SLR не може да ми подари мацката,така че ще се задоволя и с тялото и :mrgreen:
Ако обичаш някой не ти трябват подаръчета (пръстенчета,плюшени играчки и т.н.),а вниманието му и любовта му.
брей брей :)) Мъдро казано бе :))

I_ve7o
11-04-2006, 06:16
АТАКАБГ написа:

Ако обичаш някой не ти трябват подаръчета (пръстенчета,плюшени играчки и т.н.),а вниманието му и любовта му.

:)))

mimkata_kaulitz
11-04-2006, 06:35
Най-хубавия подарък който сам правила е GSM nokia N91 на най-добрата ми приятелка.А най-хубавия подарък който сам получавала е почивка в Мармарис с гаджето ми

HopeLesss
11-04-2006, 09:57
Всичките ми подаръци имат някаква стойност за мен и не мога да кажа кой е по-добър от останалите.

VeSna
11-04-2006, 12:29
Подарявали са ми много подаръци, но най-скъпия ми е любовта на мойто Мило ! :smt008

He3HauKa
11-04-2006, 12:33
Много обичам да подарявам картички :mrgreen: А най-хубавия подарък ,който съм получавала е мойту сладку зайче (декоративно уж,ама стана голям гигант ),но е много готинко :mrgreen: И до ден днешен благодаря на човека ,който ми го подари защотото това е едно от малкото хубави неща ,които е правил за мен :mrgreen:

Kitana
11-04-2006, 12:43
подаръци БОЛЛ :) имам мн хубави ,но те са за разли4ни за различните моменти немога да ги степенувам... ще кажа този който беше последен и най -много ме зарадва :)
както си бяхме в 4ас по ТЕ приятеля ми ми намина излезнахме уж до тоалетна .. и така и не се върнахме .... това бяха най-сладките целувки и *** които съм полу4авала..може би от това 4е от една страна щяха да ни хванат (а в университета последно имаше подобни накзания) от др страна 4е имахме празник то4но в този ден :) .. не е кой знае какво но на мен си ми хареса .... самия факт 4е съм желана по всяко време на всяко място :oops: :P :-# \:D/

gorskata_feja
11-04-2006, 13:56
Незнам кой е най-хубавия подарък, който съм получавала, защото всеки има някакво спец. значение. Даже сега като се оглеждам, в стаята ми има много подаръци, които ми носят само хубави спомени, така че всички са важни... А аз съм подарявала много готинки работи и чесно казано повечето са някви сувенирчета... :P

iiirish
11-04-2006, 14:03
най-хубавия подарък, който съм получавала това е любовта на човека до мен и нито един от материалните подаръци (колкото и скъпи да са те) не могат да се сравнят с обичта му

jeditte
11-04-2006, 14:26
Моят човек ми подарява винаги оригинални и готини неща. За първата ни годишнина ми подари кофа течен шоколад(5 кила) и романтична вечеря на....покрива на блока( всичко точно- маса, столове, музикално оформление, доста труд му е коствало)За рождения ми ден ми подари морско свинче...Също ми е подарявал музикална кутия с наша снимка отгоре. Всяко нещо е било свързано с нас двамата. Дори като ми подари парфюм, не само беше хубав, ами беше и под формата на обувка флакончето(казва се "Пепеляшка"), понеже аз си имах вечерен час и всяка вечер "побягвах" към къщи...Знам че всичко което получа от него, е избрано с много любов и е много лично. Аз за съжаление не правя хубави подаръци...Само практични.

b0rn2makeuhappy
11-04-2006, 16:19
мм най-хубавите подаръци,които съм получавала това са розовите ми слончета :)) луда съм на тема плюшковци и обожавам розово! А правенето на изненади и оригинални подаръци е моята страст!!! самата подготовка,ентусиазма,усми вките след това.. за това живея !! :) наи-хубавият подарък,който съм правила според мен.. е едно тефтер4е.. то си има историйка.. подарих го на момчето.с което ходих тогава.. бяхме малко разделени защото аз бях цяло лято на морето а той си беше тук и така.. в това тефтерче му пишех всеки ден.. каквото се сетите.. какви мисли ми се въртят в главата докато той е далече.. колко ми липсва и други нещица които са си само наши.. :)

simemel
11-04-2006, 16:24
Ne e vajno kakvo polu4ava6 i kakvo podarqva6,vajno e dali e ot SARCE !!!
O:) O:) O:)

assd
11-04-2006, 18:23
аз подарих на едно момиче сърцето си, ама тя ми го върна на парченца (демек ми разби сърцето) затова вече само мечки и рози :D

Reich_06
11-04-2006, 18:48
според мен няма значение какво е а от кого е!ако е от човека когото обичаш и дъвка да е пак ще е най-хубавия за теб!

assd
11-04-2006, 18:49
според мен няма значение какво е а от кого е!ако е от човека когото обичаш и дъвка да е пак ще е най-хубавия за теб!
освен ако не е с косъм и втора употреба :lol:

Reich_06
11-04-2006, 18:53
според мен няма значение какво е а от кого е!ако е от човека когото обичаш и дъвка да е пак ще е най-хубавия за теб!
освен ако не е с косъм и втора употреба :lol:
ако е втора добре ама ако е нагоре.... :lol: [/b]

Krem4eto
11-04-2006, 19:57
Подарък, който съм получавала е букет цветя, както и пръстен!ААА...да и също едно момче си издълба името ми на ръката си с пергел... :-s (после го зарязах,затова че кой знае какво може да направи...например да се самоубие ако бяхме продължили)...

malkoto_baby
11-07-2006, 12:07
Dve papagalchetaa...sinichkuu s chernichku i jylto s zelenoo....koito v momenta si shtykat okolu menee \:D/ :roll:

LO6IQ
11-08-2006, 06:56
Подарък, който съм получавала е букет цветя, както и пръстен!ААА...да и също едно момче си издълба името ми на ръката си с пергел... :-s (после го зарязах,затова че кой знае какво може да направи...например да се самоубие ако бяхме продължили)...
Мхмм... да не е пил ? Защото от моя клас едно момиче написа на раката си М ( от масари ) и въобще не я болеше , може би заради алкохола :mrgreen:

Krem4eto
11-09-2006, 13:41
Подарък, който съм получавала е букет цветя, както и пръстен!ААА...да и също едно момче си издълба името ми на ръката си с пергел... :-s (после го зарязах,затова че кой знае какво може да направи...например да се самоубие ако бяхме продължили)...
Мхмм... да не е пил ? Защото от моя клас едно момиче написа на раката си М ( от масари ) и въобще не я болеше , може би заради алкохола :mrgreen:
Не не беше пил бяхме в час и той засмян ми го показва... :-#

LO6IQ
11-11-2006, 20:39
Хм.. уау .. ами какво да кажа .. един от най-хубавите подаръци които съм полу4авал е една плюшена маймунка , цяката и муцунка е в целувки :mrgreen: също така е на батерии и има екстри да реагира при движения ,звуци със крясаци .. също така като се угаси лаМпата :-D :-D

sladka_kuchka
11-12-2006, 19:41
az kato se zamislq hubav podarak ne sam poluchavala ama spored men nai hubaviq e lubovta :smt007 \:D/