PDA

View Full Version : първия или втория според вас



11-14-2006, 18:28
Преди една година спах със момче,днес отново го направих,разбира се със друго но ми тече кръв..та въпроса ми е,дали първия ме е отворил или второто момче ? Вие как мислите ?

ateto
11-14-2006, 18:33
Prez tazi godina (ot ediniq do drugiq) pravila li si sex ? Shtoto moje 1viq da ne tee dotvoril 8-[ Ne mi se vqrva ama moje vtoria moje da e dovyrshil deloto na pyrvia :) ....

pinky_f
11-14-2006, 18:45
purviq, vtoriq e dovur6il ne6tata. Tq ne ot raz vinagi se razkusva cqlata cipa

11-14-2006, 19:21
Prez tazi godina (ot ediniq do drugiq) pravila li si sex ? Shtoto moje 1viq da ne tee dotvoril 8-[ Ne mi se vqrva ama moje vtoria moje da e dovyrshil deloto na pyrvia :) ....

През тази година не сам правила секс,чак сега..и имаше кръв тоя втория път [/b]

krem4et0
11-14-2006, 19:26
А,толкова ли е важно това? Правила си преди година секс-от тогава не си девствена!

m1rka6t0_k0ti
11-14-2006, 19:39
слъчва се да на мен мис е случи така сао че ме отвориха с пръсти хихи :0 :oops: :oops: :oops: :-D :-D :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No|Problem
11-14-2006, 21:00
vtoriq

theworldleader
11-15-2006, 06:01
Може да не те е отворил първият път.
Първия път тече ли кръв ?

kAdrOkoSkA
11-15-2006, 06:09
Хмм... според мен зависи как е минал втория ти полов контакт - ако и 2-ия път те е боляло както 1-вия и ако се е повторило в общи линии 1-вия ти път, е много вазможно 1-вото ти момче да не те е разпечатало напълно... При някои момичета девствената ципа е по-еластична, от което следва, че за да се разпечата са нужни повече усилия и упоритост. Възможно е да е това, а може просто причината да е факта ,че не си повторила след 1-вия си път в продължение на 1 година... Знам ли :-k

Chiana
11-15-2006, 08:06
Да бе знаеш ли тука преди няколко дена правихме секс с приятеля ми и после имах кръв по бельото си. Явно тогава съм си изгубила девствеността, нищо че от една година правим секс :lol:
Така... Спа ли с 1-вото момче? - Спа.
За 1 път ли прави секс ? - за първи!
Следователно ТОЙ ТИ Е 1-вият мъж, тоест "той те е отворил" (боже как го мразя този израз)
Какво е значението до колко ти е бил разкъсан хименът? Нормално е да не се разкъса добре още при първия път. И при все, че сте го правили само веднъж преди 1 година... Всъщност хименът се разкъсва напълно чак при първото раждане. Но това не значи, че до тогава ти си девствена. Спиш ли с момче, значи не си девствена. Ти си девствена, докато за пръв път не спиш с момче. А ти си спала, значи той ти е първият. Иначе излиза, че с него не сте правили секс, ако вторият те е "отворил".
Добре де за вас нямат ли други неща по-голямо значение, например любовта, подкрепата, интимната близост, до колко го чувстваш тоя човек близък. Какво е значението каква е била целостта на химена ти и до колко е разкъсан и от кого е по-разкъсан? Че той може да се разкъса от гинеколигичен преглед, бе! Това не значи, че гинекологът ти е първият!
Разберете, тия неща нямат значение. Какъв ти е хименът, как е разкъсан и т.н. И изобщо с кого какво си правила преди. Важното е да се обичаш с човека, с когото си сега, да имате пълноценна и хубава връзка. Оставете ги тия неща настрана с химена и т.н.

TikiraYang
11-15-2006, 11:43
spored men e tretiqt ;]

Svirka```
11-15-2006, 18:07
spored men e tretiqt ;]

Напълно те подкрепям :mrgreen:

IlLuSi0nS`
11-15-2006, 18:48
не бееееееее затворила си се наново през тая година хаха и за да не се чудиш после 'абе третия май беше' проверявай че да не се затвори пак и да те отварят трети път хахахахахххаа бахти и малоумните теми..

let_me_go
11-15-2006, 18:59
Xax...dosta shegoviti komentarcheta ima , koito opredeleno me razveseliha , nooo eto za men kak stoqt neshtata ...
Niiiiishto , che si spala s momche - tova ne oznachava che purviqt si e svyrshil rabotata kakto trqbva ... Cipata ti e razkusana ot vtoroto momche , osven ako ne ti teche kryv zaradi neshto drygo , no yvi - na men ne mi idva na uma ot kakvo drugo moje da byde :) Ta kakto i da e - za men ti si otvorena ot vtoroto momche ...

gori
11-15-2006, 19:45
Pri nqkoi momicheta teche kryv i vtoriq pat! Spoks :-D