PDA

View Full Version : kakvo da napravim kogato ...



moq_milost
11-22-2006, 13:30
interesno mi e koi kakvi saveti 6te dade po tazi tema .... ta misulta mi e kogato edno momi4e se zapoznae s edno mom4e,s nadejdata,4e sled kato se poznavat ne6tata 6te stanat po lesno .... kakvo stava kogato mom4eto oba4e ne reagira(ilipone ne pokazva ni6to)
eto kakuv e moq problem(silno kazano) zapoznah se v4era s edno mom4e,koeto haresvam otdavna ...e ne 4ak otdavna,no ... i nakraq sabrah sili otidoh i se zapoznah s nego ....i vsi4ko be6e kato po pora4ka .... (da pod4ertaq 4e momaka e s 1 godina po-malak ot men,no ne mu li4i)i tui .... vikam si "ee dnes sled kato se poznavame ve4e 6te mu mahna,6te se usmihna i taka postepenno 6te po4ne vsi4ko d ase narejda" da be .... razminavame se i az tamun ve4e sum gotova d ase uzmihna i na6iq zabiva pogled v zemqta ... huu stana mi gadno ma vikam si "ne se sduhvai be,are sa" ...sledva6toto m/u4asiq pak minava pokrai men i dokato predi vreme minava6e i gleda6e se kum men(nas) sega taka i ne pogledna,pak zabi pogled nadolu .... eee prosot ve4e nz kvo da pravq ...parvo kvo d amislq ... i kak moga d apostapq v takuv moment,v kraina smetka az napravih parvata kra4ka i se zapoznah,ami sega???

iiirish
11-22-2006, 13:33
след като той не проявява желание да продължите започнатото от теб, няма смисъл да продължаваш да си блъскаш главата с него! когато едно момче харесва някое момиче не забива поглед в земята когато я види, а напротив! - гледа я и не може да откъсне поглед от нея!

Mikohito
11-22-2006, 18:17
Бъди по настоятелна момчето може да е по срамежливо пък и щом си с една година по голяма предполагам че си и по горен клас и може това да го притеснява още повече и затова да прави така.

vvs_go
11-22-2006, 18:50
Абе Я СТИГА! Момчето просто го е срам И тоЧНО ФАКТА ЧЕ ГО Е СРАМ показва че ИМА интерес към теб

koalka
11-22-2006, 18:53
Ами аз мисля,че трябва да бъдеш по-настоятелна.То не става само с една усмивка.Говори с него,усмихвай му се и дано нещата станат... :wink:

Angel_eyes
11-22-2006, 19:01
От това което чета,си правя изводи,че го е срам..А както споменаха горе това е признак,че не е безразличен.А ти щом го харесваш не се предавай,бъди настоятелна говори си с него предразполагай го да се отпуска пред теб и ако ви е писано..Ще се получи :wink:

ODB36
11-22-2006, 21:15
ми ако се чудиш по какъв начин да се запознаеш с него - избазикай го нещо!

za3k^dFsG
11-22-2006, 21:31
Абе не можем да сме сигорни че го е срам.Неможе винаги да се отвръща на любовта.Но преполагам че го е срам.Предста ви си варвя в коридо и нема да гледам момичетата(тебе)ми ще блия в страни.

xsmilex
11-23-2006, 14:51
Абе не можем да сме сигорни че го е срам.Неможе винаги да се отвръща на любовта.Но преполагам че го е срам.Предста ви си варвя в коридо и нема да гледам момичетата(тебе)ми ще блия в страни.

и ще си търсиш правописните грешки по тавана ли ..... човече,я първо си оправи поста,че е срамота да има толкова правописни грешки и после давай акъл .... иначе по темата напъно съгласна съм с Angel_eyes .... нормално е да го е срам,особено като си и по-голяма от него .... но може би някой ден и той ще се пречупи и няма да издържи само да се скатава и или ще се изпусне или ще направи нещо,което да те зарадва .... пожелевам ти успех

teardrop
11-23-2006, 15:07
иначе по темата напъно съгласна съм с Angel_eyes .... нормално е да го е срам,особено като си и по-голяма от него .... но може би някой ден и той ще се пречупи и няма да издържи само да се скатава и или ще се изпусне или ще направи нещо,което да те зарадва .... пожелевам ти успех

maldini
11-24-2006, 09:57
Очевидно и той те харесва,но доста се притеснява.Това,че ти си с 1 година по-голяма от него още повече го комплексирва и така не може да се изяви.Срам го е това е основния проблем,но пък и ти от твоя страна ,ако го харесваш се опитай да промениш характера му,ако това държиш на него.Мисля,че би му помогнало да го укоражаваш и така постепенно той ще се почуства по-добре и няма да се срамува от теб.Всичко е въпрос на време. :wink:

muni4kata
11-25-2006, 12:26
moje i taka da e ...koi znae?mom4eto moje da e naisitna sramejlivo i sa6to da obmislq kakvo d anapravi ... iz4akai izvestno vreme da vidi6 kakvo 6te napravi toi,dali 6te po4ne da mqta pogledi ili da se sramuva pove4e i t.n. .....