PDA

View Full Version : kakvo trqbva da napravq spored vas,za da ubedq sebe si?



Sweet`Dreams`
12-03-2006, 16:42
Zdraveite,hodq s priqtelq si malko pove4e ot godina i 6 meseca.naposleduk imame problem,koito spored nego se sustoi v tova,4e neprestanno iskam da sum s nego i da se vijdame.pri4inata,poradi,koqto men me e strah,kogato ne sme zaedno e,4e vednuj na edno sabirane,na koeto e bil se e celuval s drugo momi4e,jiveem v malak grad i men me e strah,4e toi bi mogul da mi izneveri otnovo.naistina mi e dokazal lubovta si,no vapreki tova az ne moga da preodoleq fakta,4e trqbva da ne mi puka,kogato e s drugi hora-negovi priqteli...i ako mislite,4e ima na4in,koito bihte mogli da mi predlojite da ubedq sebe si i da sum spokoina,molq vi-spodelete go! :(

gerinceto
12-03-2006, 16:45
spored men triqbva da mu ima6 malko pove4e doverie.v edna vrazka doverieto e mn vajno ne6to.dai mu 6ans da ti dokaje 4e naistina moje6 da mu vqrva6.nedei 4ak tolkova mn da revnuva6.ako toi naistina mn te obi4a nqma da ti izneveri,a pak i 1 godina i 6 mesece ne e malak period ot vreme.doveri mu se

sexmaniak
12-03-2006, 16:58
не те карам да скъсаш с него ... но не те и карам да продължиш връзката си с него ... просто ще кажа моето лично мнение за нас момчетата ... съдейко по себе си ... ти сама прецени дали той е като мен или не е ... обича те - ти го обичаш ... вярва ти ти му вярваш ... той ти има доверие - в момента ти му нямаш доверие ... според мен ние момчетата е сме хора ... ние търсим единствено облага за себеси ... гледаме как да се възползваме от вас момичетата ... не мислим за вбъдеще ... не си правим планове ... докато вие момичетата постоянно говорите как "ще сме заедно след 5 след 10 години ... каде ще живеем ... как ще живеем ... колко деца ще имаме ... какви ще са децата ... как ще плетете плитки на момиченцата ... и така на татък ... " така че ти сама си прецени дали той те заслужава и най-вече дали ти заслужаваш момче като него ... ако се притесняваш дали той може да ти изневери отново ... щом го е направил веднъж бъди почти 100 % сигурна че ще го направи пак ... така че ти си прецени дали искаш да си с него и да се тормозиш когато не е с теб, а е с приятели, дали няма да ти изневери или искаш да си спокойна че няма да ти изневери ... според мен единствения начин да не се притесняваш че приятеля ти ще ти изневери е като нямаш такъв ... ( само един пример ... най-сигурния начин да не забремене едно момиче е като не прави секс !!! ) според мен и във живота е така за да си 100 % сигурна че нещо няма да стане по-добре не го прави !!! ... така че ти си прецени ... това беше от мен ... неискам да разбивам ничей връзки просто казвам какво мисля за нас момчетата !!!

~sweet~[loverka]
12-03-2006, 17:10
Mi az mislq 4e e po-dobre da go zareje6 pone za izvestno vreme i ako toi iska da ste pak zaedno zna4i ima 4uvstva kam tebe.A nai-dobre e da si pogovorite o4i v o4i i nasame,za da obsadite ne6tata m/u vas i da go nakara6 da si priznae za iznevqrata i nqkvi takiva ne6ta.Prosto da si pogovorite seriozno za vrazkata vi,vse pak ste hodili dosta vreme!No tova e moeto mnenie,ti sama si re6ava6!

Sweet`Dreams`
12-03-2006, 17:18
dosta si prav,oba4e sexmaniak ... v kraina smetka az ne pravq smetka ,4e 6te se jenim ili 6te sme zaedno zavinagi.znam samo,4e dokato mi e hubavo s nego ,ne iskam da go gubq,neka vremeto samo si pokaje dokoga 6te ni e dobre da sme 2mata,za6toto az sama ,nito puk toi ne bihme mogli da kajem.men ne me e strah tolkova ,4e bi mi izneveril pak,za6toto otkude da znam,4e ne go e pravil 2ri put,vajnoto e da ne se razbira,nali,taka nqma da ima naraneni,na men mi e qsno 4e v mujkata priroda e zalojeno da se dokazvat...mojebi trqbva da se uspokoq i da si gledam jivoteca s moite priqtelki,a ne da se vmania4avam po glupavi ne6ta :} blagodarq ti.

sexmaniak
12-03-2006, 17:22
сега вече ми харесва как мислиш ... а това което каза че не е нужно да се разбира ... не мисля че е много лесно все пак каза че живеете в малък град ... според мен в малкия град не е много лесно да се скрие нещо !!! ... но виж сега ти си знаеш преце ни се ... успех !!!

koalka
12-03-2006, 17:28
Ами щом се притесняваш,говори с него и му сподели своите притеснения...Иначе постоянно ще се карате.Питай го и го накарай да ти обещае,че няма да ти изневерява.

Sweet`Dreams`
12-03-2006, 18:24
nqma kak da nakara6 nasila edin 4ovek da ne ti izneveri,ako toi ne 4uvstva tazi neobhodimost,to togava nqma i da go napravi ... pone taka e za men,a o6te po-malko nqma kak da nakara6 muj da ne ti izneverqva ... a za tazi iznevqra nie sme govorili i toi mnogokratno mi se e izvinqval ,no az ne moga da q zabravq,poneje kakto spomenah maluk grad i post vijdam "momi4enceto".smqtam,4e ako sum po-silna 6te uspeq ... v kraina smetka 6te e za moe dobro :)

iiirish
12-03-2006, 18:29
колкото и да се опитваш да вървиш подир задника му ако той реши винаги би могъл да ти изневери с друго момиче. не си мислете, че като непрекъснато светите на един човек непременно ще успеете да го опазите! важно е взаимното доверие и най-вече любовта между вас!