PDA

View Full Version : mom4eta kefi li vi nqkoe momi4e da vi napravi smu4ka?



crazyyyyy
12-10-2006, 19:14
ei mom4eta kajete e kefite li se ako nqkoe momi4e vi napravi smu4ka ili e tapo?

RoyTheReaper
12-10-2006, 19:16
тъпо е.

skate_warrior
12-10-2006, 19:21
тъпо е. + :?


после седи кофти...

vvs_go
12-10-2006, 19:34
kefi me samo da ne e nqkva sinina s diametyr 2 km

shizzle
12-10-2006, 19:38
!?! Вие добре ли сте?! Смучката е едно от най-най-най-най-най-най-яките неща, които са ми правили. И не ми е проблем да си я "нося" после. Първо, че самото "правене" на смучка направо ме побърква (ахх, сладка болка, толкова прекрасна), ситуациите, в които ми правят случки е ужасно възбуждаща. Второ, друго си е целият ти врат, гърби и гръд да са в мораво-синьо (или съответстващ цвят, никога не съм го дефинирал) - винаги съм го възприемал като нещо елитно. Не знам.

Накратко - много обичам да ми оставят смучки! (освен, ако нямам важно интервю на следващия ден.. трябва да нося поло :))

shalis
12-10-2006, 20:37
xaxaxa, az ne sym mom4e, ama me kefi kak sedi, nqkvo mn mi e gotino, a priqtelq mi ne se syprotivlqva kato mu pravq, taka 4e predpolagam ne mu e gadno.

ABSOLUTme
12-10-2006, 20:45
momiche sum,ama shte otgovorq - ne se kefq osobeno da me 'markirat' po tozi nachin.predpochitam drug vid proqvi na intimnost :-D

deidiy
12-10-2006, 20:50
не съм момче обаче седи сладко :D ,а и наистина ситуацията,в която се прави смучка е много възбуждаща,както за момчето(предполагам :lol: )така и за момичето :-D

Komshiikata
12-10-2006, 21:00
тъпо е.

hahavteen
12-11-2006, 14:16
Priateliat mi adski mn se kefi ama ba6ta my go gleda nakrivo kato se pribere sus smy4ka i za tva gi pravia malko po-nadoly ot vrata :lol:

12-11-2006, 14:20
!?! Вие добре ли сте?! Смучката е едно от най-най-най-най-най-най-яките неща, които са ми правили. И не ми е проблем да си я "нося" после. Първо, че самото "правене" на смучка направо ме побърква (ахх, сладка болка, толкова прекрасна), ситуациите, в които ми правят случки е ужасно възбуждаща. Второ, друго си е целият ти врат, гърби и гръд да са в мораво-синьо (или съответстващ цвят, никога не съм го дефинирал) - винаги съм го възприемал като нещо елитно. Не знам.

Накратко - много обичам да ми оставят смучки! (освен, ако нямам важно интервю на следващия ден.. трябва да нося поло :))

и аз съм с теб

bulgarche
12-11-2006, 14:46
Това според мен е глупаво...какво толквоа е една смучка, че да й се радваш толкова много. Вярно че...да, има си различни глдни точни, но... Мисля че има други неща е по-хубаво да ти се направят, откоко една смучка.

shizzle
12-11-2006, 18:15
Това според мен е глупаво...какво толквоа е една смучка, че да й се радваш толкова много. Вярно че...да, има си различни глдни точни, но... Мисля че има други неща е по-хубаво да ти се направят, откоко една смучка.

Як аватар :D

Естествено, че има много по-хубави неща. Например, да ми подарят цветя ^_^ Но въпросът е не какво ви кефи най-много, а дали харесваме да ни оставят смучки. Аз харесвам. Не съм тръгнал да ти правя на теб ^^ Ти не харесваш. Май сме 50 на 50 тук, а?

Excess
12-11-2006, 18:55
!?! Вие добре ли сте?! Смучката е едно от най-най-най-най-най-най-яките неща, които са ми правили. И не ми е проблем да си я "нося" после. Първо, че самото "правене" на смучка направо ме побърква (ахх, сладка болка, толкова прекрасна), ситуациите, в които ми правят случки е ужасно възбуждаща. Второ, друго си е целият ти врат, гърби и гръд да са в мораво-синьо (или съответстващ цвят, никога не съм го дефинирал) - винаги съм го възприемал като нещо елитно. Не знам.

Накратко - много обичам да ми оставят смучки! (освен, ако нямам важно интервю на следващия ден.. трябва да нося поло :))

и аз съм с теб


и аз съм с вас.много ме кефят смучките и с радост си ги нося и не ги крия :)

ThugLove
12-11-2006, 18:57
Ако е в момент на страст и на възбуда да прай колкото ще,ама ако е само ей така за да ме маркира...гррррр нема да стане :)

OtherDimension
12-11-2006, 19:15
sux

shizzle
12-11-2006, 20:46
sux

С извинение, ама не ми изглеждаш най-чувственият тип, който съм виждал. Някак си се чудя човек, чиито аватар и подпис са питбули (надявам се не бъркам породата ^_^), дали изобщо е способен да бъде чувствен любовник.

12-11-2006, 22:37
Priateliat mi adski mn se kefi ama ba6ta my go gleda nakrivo kato se pribere sus smy4ka i za tva gi pravia malko po-nadoly ot vrata :lol:

някъде към таза ли? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: или там му правиш смучки по принцип

hahavteen
12-12-2006, 04:08
Priateliat mi adski mn se kefi ama ba6ta my go gleda nakrivo kato se pribere sus smy4ka i za tva gi pravia malko po-nadoly ot vrata :lol:

някъде към таза ли? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: или там му правиш смучки по принцип

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ti puk kakuv si! Kazah MALKO po-nadoly! Demek tam kudeto sa kliy4icite ili po gurdite... 8)

overlap
12-12-2006, 05:14
Не харесвам как седи на врата ми... не благодаря !

bulgarche
12-12-2006, 07:03
Това според мен е глупаво...какво толквоа е една смучка, че да й се радваш толкова много. Вярно че...да, има си различни глдни точни, но... Мисля че има други неща е по-хубаво да ти се направят, откоко една смучка.

Як аватар :D

Естествено, че има много по-хубави неща. Например, да ми подарят цветя ^_^ Но въпросът е не какво ви кефи най-много, а дали харесваме да ни оставят смучки. Аз харесвам. Не съм тръгнал да ти правя на теб ^^ Ти не харесваш. Май сме 50 на 50 тук, а?
Благодаря

Пък това че не си тръгнала да правиш на мен...губя ли? :lol:

shizzle
12-12-2006, 08:39
Пък това че не си тръгнала да правиш на мен...губя ли? [/color] :lol:

Язе съм мъжко, май не губиш много ;)

gotinam
12-12-2006, 08:47
Пък това че не си тръгнала да правиш на мен...губя ли? [/color] :lol:

Язе съм мъжко, май не губиш много ;)

двама мъже да си правя смучка и аз да ги гледам и да се докосвам :oops:

вдъхновихте ме :mrgreen:

shizzle
12-12-2006, 09:20
:shock: Чак и аз се .. вдъхнових. Поначало съм хетеро, ама женските фантазии (каквито и да са) са ми слабост!

PRD
12-12-2006, 13:59
tupo e ! tva edva li ne e se edno si nein trofei za pred drugite ... bla bla tapnq [-(