PDA

View Full Version : Kak da mu "smachkam" goliamoto samochuvstvie?



12-12-2006, 01:19
Privet na vsicki,
ima edno moche, s koeto rabotia i e s 2 godini po-goliamo ot men i ima strashno goliamo samochuvstvie. Ne go haresvam, no pochti vseki put kogato rabotia s nego mi lazi po nervite. Pravi se na mnogo znaesht, abe ogromno samochuvstvie i nadutust. Ne ponasiam hora kato nego, mnogo me drazniat kato se misliat za poveche ot drugite. Ta vuprosa kum vas mi e, predstavete si che vie rabotite s takuv tip, kakvo shte napravite? Kak da mu "smachkam" pone malko samochuvstvieto?

Crafter
12-12-2006, 01:26
На мен повече ми се струва, че неговото самочувствие е добре оправдано , а ти му завиждаш. Напипвам ли Г-точката? Казвам го, защото и аз съм го изпитвал. Винаги има по-голяма и по-умна риба.

crazy_sexy_cool`f
12-12-2006, 07:39
смятам че завиждаш, но ако не е така. И ти се прави че знаеш много, ама повече от него. Трябва да му намеиш слабото мястио!!! Намери темата, :smt014 по която той нищичко незнае и постоянно му говори за нея. Ще го смачкаш

krz
12-12-2006, 08:35
az na tvoe mqsto ne bih si gubil energqta da se zanimavam s takiva misli

malkata_
12-12-2006, 08:39
и аз много мразя такива надувки...по цял ден съм заобиколена от няколко такива(е някои с оправдано самочувствие но не и всичките)...няма за какво да им завиждам просто...нито пък смятам че ТИ завиждаш на тоя...най добре не му обръщай внимание нека си говори...но ако пък толкова те дразни...просто му намери слабото място,както каза някой преди мен..темата по която просто ще го затапиш и тва е :mrgreen:

koalka
12-12-2006, 10:04
Аз не бих се занимавала с такъв човек,просто не бих му обръщала внимание.И аз естествено не ги харесвам този тип хора с огромно самочувствие,то кой ги харесва?

BeBencEto
12-12-2006, 12:18
ще отговарям с контра на думите му и ще излагам по-силни аргументи от тези,които използва той

MoHuTo
12-12-2006, 12:41
ще отговарям с контра на думите му и ще излагам по-силни аргументи от тези,които използва той

Съгласна съм!

iiirish
12-12-2006, 14:20
най-добрия начин по който можеш да "накажеш" такъв човек е да го игнорираш от себе си и съзнанието си. вярно, че работиш с него всеки ден, но веднъж свикнеш ли да не му забелязваш егото, по-нататък проблеми няма да има

drR
12-12-2006, 15:24
Ako samochuvstvieto mu e s dobro pokritie....tezi kontra argumenti shte sa bezsmisleni i lesni za oborvane :)

SeXyTo_f
12-12-2006, 16:00
еми, такива хора с голямо самочувствие, попринцип обичат да им обръщат многооо внимание....или и ти си повдигни за няколко дена много самочувствието и му покажи по този начин, че не може цялото внимние да пада в/у него...или не му обръщай абсолютно никакво внимание

12-13-2006, 06:28
Privet na vsicki,
ima edno moche, s koeto rabotia i e s 2 godini po-goliamo ot men i ima strashno goliamo samochuvstvie. Ne go haresvam, no pochti vseki put kogato rabotia s nego mi lazi po nervite. Pravi se na mnogo znaesht, abe ogromno samochuvstvie i nadutust. Ne ponasiam hora kato nego, mnogo me drazniat kato se misliat za poveche ot drugite. Ta vuprosa kum vas mi e, predstavete si che vie rabotite s takuv tip, kakvo shte napravite? Kak da mu "smachkam" pone malko samochuvstvieto?

Dobre be kak re6i 4e mqstoto na taq tema e vuv "lubov"? Ti maloumna li si?

|usHer_yeah|
12-13-2006, 08:33
Пфф мисля че няма смисал от тая критика каде си е постнала темата щото като гледам секи си пише кадето си иска и за каквото си иска :) ако тръгнем да се караме на всички .....

Talisman
12-16-2006, 11:36
Starai se da ne mu obr16ta6 vnimanie :-s

XXX_f
12-16-2006, 11:41
ami nameri my nqkakva greshka v rabotata...i az imah podoben kolega i postoqnno my namirah kusuri i my kazvah kakvo da pravi, za da se osuznae malko i sega ne e tolkova nadut..no gledai i ti da ne zgafish nqkude v rabotata , che toi shte ti go natqkva cql jivot

DaHuTyYyY
12-16-2006, 17:27
Аз ако съм на твое място IGNORE а той да се надува колкото си иска .. просто няма да му обръщаш внимание..

SouL^*DiViNe
12-17-2006, 13:07
az pyk sym syglasnas KOALKA... [-(

Amayo
12-17-2006, 13:12
Ако е кух като галош НО се прави на Играч е възможно най елементарно да го НАСЕРЕШ. Но ако наистина си е умен тип начи насраната си ти.

Mavrio
12-17-2006, 14:49
Ne mu obr116tai vnimanie i s istinata pravo v o4ite tova boli nai mn i nai lesno sma4kva samo4uvastvieto :twisted: