PDA

View Full Version : :)))



alkka
12-21-2006, 14:53
:)

nikinkaaa
12-21-2006, 14:57
Само незнам кой ще си криви очите да го чете...

IKisseDAGirL
12-21-2006, 15:12
например аз :lol:

ся виж кво, то си личи, че приятелката ти иска да стане на нейното и нарочно се тръшка, така че няма какво да я гледаш нея... и без това вече ти се е сърдила 683695473 пъти, още един път няма да е голяма загуба :mrgreen:
а щом и двамата искате да сте заедно, не виждам смисъл да отлагате :wink: понякога се налага да бъдеш малко егоистичен :roll: не може винаги да се грижиш другите да са добре

macka123
12-21-2006, 15:38
например аз :lol:

ся виж кво, то си личи, че приятелката ти иска да стане на нейното и нарочно се тръшка, така че няма какво да я гледаш нея... и без това вече ти се е сърдила 683695473 пъти, още един път няма да е голяма загуба :mrgreen:
а щом и двамата искате да сте заедно, не виждам смисъл да отлагате :wink: понякога се налага да бъдеш малко егоистичен :roll: не може винаги да се грижиш другите да са добре

alkka
12-21-2006, 15:53
pff macki neznam be.. hem mi e kofti hem si vikam pisna mi ne me ebe..

F4ence
12-21-2006, 19:24
Ouu i az re6ih da se napuna i da ti preo4eta istoriqta. Spored men zareji priqtelkata si i trugni s mom4eto i izob6to da ne ti puka, Tq e tolkova zaslepena ot "4ustvata si, i ot maniqta si da i se obru6ta vnimanie" 4e e zabravila priqtelite si. Nemoje da te obvinqva za ni6to mom4eto samo e napravilo purvite kra4ki, tova s zaka4kite i taka natatak si e napulno negovo pravo i napulno negov izbor, i tova koq 6te izbere su6to e negov izbor. Ne mislq 4e trqbva da se samoobvinqva6 ili samonaranqva6 za priqtelkata si kato tq samata qvno ne dava pet pari za teb. Sardilati se ne ti govrela... prostotii detska rabota napravo. Ne e li da sedne6 na edna masa da sa razberete.... sednala da se oplakva[ smisal priqtelkata ti- ti misli6 mnogo po trezvo ot neq] ;) Uspeh

alkka
12-21-2006, 20:05
Blagodarq na si4ki koito me posavetvaha no .. az vse o6te nz.. mn mi e typo.. :((( pfff tq me izkara 1 vid 4e sma i go otkradnala i mi e mn glupavo. a pak az sy6to taka imah simpatii kam edno drugo mom4e predi tova i sega edna priqtelka spodeli 4e go haresva i me pita dali 6te mi e kofti kazah i 4e 6tom se haresvat da se vzemat az nqmam ni6to protiv kak moga da se syrdq pri uslovie 4e znam 4e toi nqma da se zahvane s men a moje da e s neq.. pff nz nqkoi hora sa slepi...

12-21-2006, 20:48
hodi s tva mom4e... 6tom iskate da ste zaedno bydete.. :) uspeh

Chukasimo
12-21-2006, 20:56
1.ако не си от северозападна България...аз са не ща...
2.кво ти пука за тъпи путки...щом се е сърдила за сичко кво те ебе..тфа не е била никва приятелка

sherry
12-21-2006, 20:56
Ти уста имаш ли, аз тебе те питам :evil: Ко щеше да ти стане, да споделиш с приятелката си какво чувстваш, щеше да й стане неприятно, но поне щеше да се подготвки психически, а не да ви вижда постоянно заедно и да не знае какво се случва. Нормално е да й е гадно, трябваше да й споделиш, а не сега да се карате за някво момче.

Говори с нея, кажи й, че го харесваш и не си го правила напук това и че не искаш да развалиш отношенията си с нея. Дано те разбере.

Talisman
12-21-2006, 21:09
Tq ako ti e istinska priqtelka ne bi trqbvalo da ti se sardi i da si razvalqte otno6eniqta zaradi edno mom4e :-k

DiabolicAngel
12-21-2006, 21:15
Седнете и поговорете като хората с приятелката ти :!:

alkka
12-21-2006, 21:20
Tq nemoje da me razbere be hora tq si znae svoeto vika mi dneska : AZ EDNO MOMCHE HARESVAM A ti.. mi go otne mi kaza 1 vid.. i mi vika.. mnaishko sq haresvam edin drug ako iskash da ti dam nomerat mu da vi zapoznaq i s nego da se zaribqvahs kakvo da pravq tq ne priema nishto.. koeto i govorq... :(((

ЛуДо_вЛюБеН
12-21-2006, 21:22
1.ако не си от северозападна България...аз са не ща...
2.кво ти пука за тъпи путки...щом се е сърдила за сичко кво те ебе..тфа не е била никва приятелка

1. По-скоро е от югоизточна България ;)

"отидИ" ; "СидешИ" ..... ](*,) :smt005

2. Зарежи я приятелката ти, като й помагаш губите и двете, защото той няма да тръгне с нея, а и ти ;) Така че се възползвай или ако искате да сте заедно го помоли да поговори с нея за да си изяснят чувствата...

Ще си спестиш едно сърдене :)

3. Можеше да напишеш темата така:

Здравейте
Имам една приятелка която харесва едно момче... Проблемът е че момчето не я харесва нея, а мен, както аз него...
Приятелката ми е много ревнива и тъй като момчето показва само чувства към мен ми се сърди всеки път!
Какво да направя, да си пазя приятелката или да се възползвам!

Amayo
12-21-2006, 21:26
Яко ме мързи да пиша а още повече да чета неква дисертация. Да не те мързеше да пишеш на кирилица па немаше да я прочета. :lol:

mnogomili4kata-sf
12-22-2006, 10:53
1.ако не си от северозападна България...аз са не ща...
2.кво ти пука за тъпи путки...щом се е сърдила за сичко кво те ебе..тфа не е била никва приятелка

1. По-скоро е от югоизточна България ;)

"отидИ" ; "СидешИ" ..... ](*,) :smt005

2. Зарежи я приятелката ти, като й помагаш губите и двете, защото той няма да тръгне с нея, а и ти ;) Така че се възползвай или ако искате да сте заедно го помоли да поговори с нея за да си изяснят чувствата...

Ще си спестиш едно сърдене :)

3. Можеше да напишеш темата така:

Здравейте
Имам една приятелка която харесва едно момче... Проблемът е че момчето не я харесва нея, а мен, както аз него...
Приятелката ми е много ревнива и тъй като момчето показва само чувства към мен ми се сърди всеки път!
Какво да направя, да си пазя приятелката или да се възползвам!


Аууууу,десет точки за мнението!!!! :!:

IKisseDAGirL
12-22-2006, 11:07
Tq nemoje da me razbere be hora tq si znae svoeto vika mi dneska : AZ EDNO MOMCHE HARESVAM A ti.. mi go otne mi kaza 1 vid.. i mi vika.. mnaishko sq haresvam edin drug ako iskash da ti dam nomerat mu da vi zapoznaq i s nego da se zaribqvahs kakvo da pravq tq ne priema nishto.. koeto i govorq... :(((
оф боже, тая така те манипулира, че не е истина, а ти само й се връзваш #-o извинявай, ама се държиш като пълна глупачка, която позволява на другите да я контролират
събуди се малко и направи така, както ще ти е добре на теб, стига си мислила за хората

nasty_f
12-22-2006, 12:08
Значи...Бих те посъветвала да се хванеш с това момче щом го харесваш,то от това което си писала се личи,че и той е хлътнал по теб.И само да ти задам един въпрос свързан с "приятелката ти"...Ти цял живот ли ще и търпиш капризите и цял живот ли ще си проваляш всичко заради нейните прищявки?!?!Ако ти е истинска приятелка ще те разбере и без да се сърди.Все пак той харесва теб и на него трябва да се сърди,понеже ти не си виновна за нищо.А не можеш да забраняваш на чувствата си и не воже да не осъществяваш мечтите си само,защото на някой не му изнася.Бих ти предложила,ако преятелката ти се разсърди,ако се хванеш с Д. да зарежеш нея1а не момчето!!!Хвани се с него и да не ти пука въобще от нея.Ти колко неща правиш за нея,а тя не ги оценява..Баси приятелката [-X ...Айде чао и успех :wink:

Krem4eto
12-22-2006, 12:40
Mouta istoriq e slednata .. Imah Uj dobra priqtelka.. po cql dne i nosht bqhme zaedno dokato 1 den ne mi spodeli 4e haresva edno mom4e D. a az sy6to imah simpatii kam nego.. no ne spodelqh s nikoi tova .. 1 vid i dvete go haresvahme.. 1den tq me pomoli da go vkaram v grupata si v gsm da moje da mu zvyni bezplatno.. az go vkarah no.. prez vremeto koeto ne bqh s neq i az mu zvynqh a toi ne podozira6e 4e tq moje da go haresva hodeha zaedno s cqlata ni kompaniq 3 pyti na 1 vila na edna pr.. a az ne iskah da odq za da ne napravq neshto s D. smisal zemem se napiem i si priznaem 4e go haresvam i t.n 6toto tq za nai malkoto neshto se syrde6e.. Po4nahme da se karame v denq v koito tq me pomoli da go izvikam v kafeto v koeto sedqhme dvete az go izvikah toi doide.. i sedna do men a ne do neq tva q qdosa.. mnogo kazvam vi ot nai nai malkoto neshto i e gotova da ne mi govori i t.n a pyk toq D. kato po4na da me shtipe i zaka4a .. epten se qdosa.. nakraq doidoha poznati i nie az i D. iskahme da zaminavame a tq ostana pri tqh az zaminah s D. otidohme v edno drugo kafe za 2min i toi me popita dali 6te se prebiram kazah da toi me zakara i se pribra a tq si e pomislila 4e sme oti6le nqkyde dvamata.. Sled toq den az pogovorih s D. i mu akzah 4e moita priqtelka go haresva i 4e kato se zaka4ame tq mi se syrdi i zatova da ne me shtipe pregry6ta i da se dyrji malko po studeno s men toi kaza off luda li si za ko ti se syrdi kato nqmam nishto ob6to s neq vikam amm 6toot mi spodeli 4e te haresva a 1vid az te zaribqvam.. i toi vika gluposti.. i tyi 1 ve4er roditelite mi zaminaha na disko .. az i S.[pr mi] ostanahme v nas tq 6te6e da spi v nas pak me nakara da go izvikam izvikah go doide i slu6ahme muzika pihme qdohme.. tq puska6e se nqkakvi pesni svyrzani...[obi4am te ne go li razbra .. a be lubovni 1 vid] a toi i puska6e zabravi me ... i t.n i mi stana mn typo tq otide da zeme ot dr staq bira toi sede6e v hola a az v moita staq pi6eh sms na edin priqtel tq otidi v kuhnqta a toi doide pri men i si prikazvahme tq otidi v hola vidq 4e toi e pri men i se qdosa zamina do magazina.. otide i Se napuila.. i doide .. tq mi se sad mnogo na sutrinta si4ko be6e zabravila UJ.. no tq po4na rabota i ne se vijdahme tuka poslednite 2 sedmici.. a D. mi se obajda6e sqka ve4er i idva6e da me vidi ili se vijdahme v magazina do nas denono6tniq v koito ba4kaha ob6tite ni priqteli.. i 2 pyti q zasi4ah tq idva6e tam da vidi edin dr priqtel i me vijda6e s nego pravi6e mi fizionomii i t.n i dneska mi pisa 4e nemoje da me ponasq 4e az sam bila nai gadnata i 4e sam i pravila se gadno az 1 vij samo deto ne sma se naebala s toq D. si4ko na puk sma praila smao da i e gadno i t.n a pak nqma takiva neshta KAKVO DA NAPRAVQ KATO GO HARESVAM I TOI ME HARESVA AZ PO4VAM DA IZPITVAM SEKI DEN SE PO SILNI I PO SILNI 4UVSTVA KAM NEGO I NZ..
Явно той те харесва , а нея не!Просто май повече няма как да сте фр...

12-22-2006, 12:46
Tria da i kae6 4e go haresva6 6oto naistina i tq se 44uvstva zle..az li4no sum bila v neinata situaciq i znam kvo e....znam 4e i na teb ne ti e dobre no otidi i i kaji vsi4ko,puk ako ti e dobra fr 6e ti prosti :wink:

Просто непознат
12-22-2006, 13:30
Какво да ти кажа когато имаш много добър приятел от твоя пол и се движиш заедно с него, шанса да се влюбите в един и същ човек от другия пол е просто огромен.Така че горе главата.Просто избираш приятелката или гаджето.Но да знаеш че твоята ситуация се е случвала на 70% от хората.

SeViNKa
12-22-2006, 15:11
Vij sq moito momichence az kato sam ti kazala neshto ti nqmash pravo da go razprostranqvash tuka v celiq sait! kato decata si ! ei tam nqkoi beshe napisal che ako beshe sednala da mi kajesh shteshe da e drugo a ne zad gurba mi a tva che si kazala na D. che go haresvam po-typo neshto ne bqh ochakvala chesno da ti kaja ...glupostite ti krai nqmat dobre che tezi hora v toq sait ne te poznavat che togava shteshe da e mnogo zle...Ama kakvo da ti kaja ti si tolkova ogranichena che nqma na kade poweche!!!!Kak moja taka da napraisg we...malka li si nemoga da razbera...uj mn mislish a v kraina smetka s edna glupost nemoja da se opraish kak moje da si tolkova ogramichena nemoga da razbera qzyk...che tolkova sym dyrjala na tebe...naprao me e sram ...a za obshtata kompaniq stana mi int. koi sa tvoq kompaniq J. P. L. ili nqkoi ot tqh...az ne mislq taka moito momiche..a za vilata da ti kaja che nito nqkoi te e vikal nito nqkoi e iskal da si tam...skypa moq.. i P. nikoga nqmashe da se syglasi dori i az da bqh pomolila da dodiesh taka che nedei da si mislish che si nqkoq mnogo jelana...v nashta kompaniq ne si...A i oshte neshto se setih ako D. te haresva a neiska samo da si legne s tebe i ako iska seriozna vryzka az shte stana AZIS i shte si pirsadq myjki organi! Ae hora tva beshe ot mene az sym prochutata S !- SeViNKa!!!!

IKisseDAGirL
12-22-2006, 15:31
Vij sq moito momichence az kato sam ti kazala neshto ti nqmash pravo da go razprostranqvash tuka v celiq sait! kato decata si ! ei tam nqkoi beshe napisal che ako beshe sednala da mi kajesh shteshe da e drugo a ne zad gurba mi a tva che si kazala na D. che go haresvam po-typo neshto ne bqh ochakvala chesno da ti kaja ...glupostite ti krai nqmat dobre che tezi hora v toq sait ne te poznavat che togava shteshe da e mnogo zle...Ama kakvo da ti kaja ti si tolkova ogranichena che nqma na kade poweche!!!!Kak moja taka da napraisg we...malka li si nemoga da razbera...uj mn mislish a v kraina smetka s edna glupost nemoja da se opraish kak moje da si tolkova ogramichena nemoga da razbera qzyk...che tolkova sym dyrjala na tebe...naprao me e sram ...a za obshtata kompaniq stana mi int. koi sa tvoq kompaniq J. P. L. ili nqkoi ot tqh...az ne mislq taka moito momiche..a za vilata da ti kaja che nito nqkoi te e vikal nito nqkoi e iskal da si tam...skypa moq.. i P. nikoga nqmashe da se syglasi dori i az da bqh pomolila da dodiesh taka che nedei da si mislish che si nqkoq mnogo jelana...v nashta kompaniq ne si...A i oshte neshto se setih ako D. te haresva a neiska samo da si legne s tebe i ako iska seriozna vryzka az shte stana AZIS i shte si pirsadq myjki organi! Ae hora tva beshe ot mene az sym prochutata S !- SeViNKa!!!!
:shock:
ако някоя моя "приятелка" ми говори така, просто нямаш си на идея кво ще стане...

независимо какво ти е направила или не, звучиш като някоя самоуверена пикла, която е свикнала да получава каквото иска, и сега един път като не е станало на нейното, е решила да вгорчи живота на останалите.. моето момиче, тя може да не е постъпила много правилно, ама ти пък си на хиляди км разстояние от правилното решение в случая [-( което определено не е да правиш от мухата слон :lol:

и не стига че тя се опитва да намери изход, още не е тръгнала с тоя само заради теб, ами и накрая се държиш по тоя лапешки начин :lol: :lol: аз ако бях, до сега да съм ти теглила майните 41897632 пъти, сериозно ти говоря :shock:

mon4eto
12-22-2006, 16:25
Само незнам кой ще си криви очите да го чете...
Mnogo e dalgo sorry :roll:

alkka
12-22-2006, 20:41
SeViNka li4no ti mi vikashe el;a na vilata az ti kazah 4e ne iskam da idvam zashtoto nito se imam s tvoite priqteli8 nito nishto a kompaniqta ne govoreh za bliznaciteb i drugite qsno li ti e.. !!! i vaob6te ne mi pi6i ne mi se zanimava s teb !!! kvoto si iskam TVA 6TE SI PRAVQ.. qsno li ti e.. !!! PISNA MI OT TEBE NAISTINA KA4I MI SA NA GLAVATA NE ME ZANIMAVAI .. ve4e NE TE POZNAVAM i SAJALQVAM 4E sAM TE poznVALA...

alkka
12-22-2006, 21:34
--------------------------------------------------------------------------------

1.ако не си от северозападна България...аз са не ща...
2.кво ти пука за тъпи путки...щом се е сърдила за сичко кво те ебе..тфа не е била никва приятелка



EVALA MAI 6TE TE POSLU6AM...

Ice Princess
12-24-2006, 11:26
По всичко личи че вие сте ***** приятелките...ама не можете ли да се нареждате очи в очи вместо тука във форума и само да се излагате ](*,) :smt019

alkka
12-25-2006, 08:27
NE NQMAM NAMERENIE DA Q GLEDAM .. a i SeViNka ti uj si mnogo otvorena be6e kazala .. 6TI VYRNA PARITE KOITO SAM ZEMALA OT TEB I TN aide 4aklam sq parite si4kite da mi gi vyrnesh ima edna podrobnost 4e ti nemojesh... kolkoto i da iskash 6toto tolkova sam ti davala 4e nqma nakyde to kafeta li ne plashtah to qdeneta li ne plashtah daje 2 ve4eri i za INTERNET CLUB p0ari ti dadoh kato se pribirash i ostanalite prysteni iMASH LI NAMERENIE DA MI GI VYRNESH ISKAM SI SI4KO MOE ... do 1 sedmica ne me int ko shi praish poduti li sa ti prystite qsno!!! 6toto ako do 1 sedmica ne mi donesesh prystenite 6te si gi zema po drug na4in .. !!!!!!!! PISNA MI OT TAKIVA KATO TEB ... kat si zemala neshto enzna4i nosi go cql jivot ili go propilqvai moito mom4e ti si praho9snica i myrla ni6to netrqbva da ti se dava ... !!!!

SeViNKa
12-25-2006, 09:27
Dobre moito momiche ela da si vzemesh neshtata a za parite ne se bezpokoi moga sichko da ti smetna i shte ti gi vyrna a shtom si tolkova otvorena ela mi go kaji v ochite...ili po drugiq nachin ela kaji ne me ebe vyobshte shtom taka si reshila ama ne zabravqi samo edno che az ti se doverih i ti predade doverieto nikoga ne sym te karala na sila da mi davash pari ili takova neshto vinagi sym priemala s misylta che shte ti gi vyrna taka che mnogo si zgreshila za mene ne si me opoznala izglejda ela si vzemi neshtata ne sym umrqla za tvoite raboti..a otnosno za tova che sym myrla..ne skypa az ne sym myrla...prosto nemoga cql jivot kato tebe da se opiram na mama i tati a iskam da postigna neshto sama v jivota..razbirash li sega kolko e golqma razlikata mejdu nas...Ne mi puka za edno momche..prosto trqbvashe da mi go kajesh v ochite a ne zad gyrba mi da go pravish az shtqh da te razbera mojeshe da mi e bolno no pone shtqh da te razbera..sega nqmashe da e tova polojenie kato se vidim po ulicite i da se gledame na krivo..men ne me interesuva zashtoto edva li pak shte se zasechem nqkyde..ama kakto i da e prosto iskah da ti kaja che mojesh po vsqko vreme da si doidesh za neshtata i nikoga nqma da zabravq kakvo prejivqhme zaedno..Veseli praznici na vsichki!!Aide tva beshe ot mene!!!!

Една твоя позната!
12-26-2006, 11:14
Аууууу Еленоооо ти си толокова ограниченааа... май не можеш да осъзнаеш че този Д. си прави майтап с тебе а? Както и всички останали при които идваш в М. !!! Хахахаха !!! Ти и престава си нямаш какво говорят и как говорят всички зад гърба тии .. Хората тука не те познават и те защитават, но ако разберат каква интригантка си и как нямаш никакви приятели и се чудиш само каде да се вмъкнеш няма изобщо да си мръднат пръста 1 ред да ти напишат!!! ](*,)

alkka
12-26-2006, 13:08
qahXaHXAHXHXAx 1VO KAZAH TI NE ME INT KOI KO GOVORI !!! tI NI NAI MALKO PREDSTAVA SI IMASH KOI SA MI PRIQTELI VE EIII AHAHA Smeshna si ve4e ... az v mavroto priqteli nqmam imam samo poznati pak 6tom me komentirat qvno sam interesna ti kato ne si interesna kvo d ate komentirat i sledvashtiqt pyt vnimavai kogo narejdash za go9lemiq gyz !!! sama vika6e predi.. az mn mrazq tui unui a go pravish kvo da ti kaja.. jibvei tam radvai se na malkoto koeto imash ne se trevoji koi govori za mjen i koi ne !!!

Една твоя позната
12-26-2006, 15:43
Ей мърло я внимавай как говориш !!! А това за големия ти задник не съм го казвала аз !!! Бъркаш ме с някой ми се струва! И не си никак интересна .. ти си смешна в очите на другите... Ти си обща! Разправяш че първия ти е Я. а на мене ми казваш че е С. после някой друг става и накрая какво??? Всички са те минали и ти се ГОРДЕЕШ с това... Ти си на 14 години! След 1-2 години като те виждат на улицата ще казват "Ааа тази малката дето наляво и данясно с тоз и оня!" Няма да си интересна на никой.
Я ми обясни кои са ти приятелите на тебе? Защо всеки път излизаш сама? Защо идваш в Маврото сама? Защо се чудиш каде да седнеш? И защо не кажеш работите които имаш да казваш на Севито в очите а и ги пишеш във някакви форуми да ти се смеят хората??? Както направи с предните си приятелки така направи и със Севито. Излиза с нея 2 седмици и почна да и говориш зад гърба! Ти си пълна интригантка, а си толкова малка. Нищо не си видяла от живота и се правиш на такава каквато не си. След време ще съжаляваш. Но ще е много късно, защото ти вече си направила достатъчно грешки, които не могат да бъдат поправени! Замисли се малко над нещата, порасни и тогава ходи да се сваляш на момчетата! Както каза един приятел, ти си един "курволяк"!!!

SeViNKa
12-26-2006, 18:30
Vij ko myrsho shti kaja za posleden pyt stiga si se praila na int. i kato si tolkos otvorena shto ne doide da mi kajash v ochite neska kato te sprqh a?Shto ne se vyrna i ne mi kaza v ochite kakvo mislish ami se praish i prodyljavash na predde ? Taka e skypa ti nqmash priqteli i vinagi shte imash samo poznati tva e to...nqma kak inache da stane...to pri tebe skypa..edva li nqkoi i sled tova shte iska da te pogledne...Shte vidish che kakto taka ti mi govori zad gyrba sega az shte govorq pred vsichki za tebe...da vidim sega koi she byde interesen za horata...i shte widim koi shte pozdravqt i podkrepqt ot dvete...:)Leka po-leka az nikak daje ne byrzam malko po-malko shte ti go vyrna ...za edna po edna ot dymite koito si kazala shte syjelqvash!!!

alkka
12-27-2006, 04:01
ahaha VIJ ko ve ahahah kurvolqka si ti moito momi4e ne AZ.. kvo sam kazvala az mn neshta moga da kaja.. i nishto nemoje da se okaje po razli4no ot istinata TEZ S. M. i t.n ahaha mojesh da gi govorish na si4ki drugi ne i na men a pak vas ne vi ebe s koi hodq koi svalqm i koi me ebe prosto ste edni zavistlivi ku4ki az i zatva nqmam jelanie da imam priqtelki ... a pak 4e se 4udq kade da sedna v mavroto nikoga ne e bilo .. samo da te svetna ako sam idvala sam idvala pri nqkoi I ne te EBE TEBE za Ko iDVAM 6to SAM sama koga ne sma sama !!! kvo se zanimavate si4ki s moq jivot tvA NEMOGA DA RAZBERA TOLKOVA vi e AKYLa... i NE SE PRITESNQVAI posle koi kvo 6te mi VIKA ZEMI SE poPRItesni mALko za SEBE SI.. i ne mi talk..

frozen
12-27-2006, 04:13
Тея истории.. :D Женско приятелство нямало, жените винаги се караме заради мъж :P Ама това вашето са панаири. Приятелката ти просто ужасно много я е яд на теб, че момчето е предпочело теб, а не нея. Вие двете дето я нареждате, вземете се стегнете малко стига сте се излагали. Ей мн се дразня на злобни жени, лошо че повечето са такива :(