PDA

View Full Version : любовта



svetla_88
01-17-2007, 19:42
здравейте
приятеля ми с които скоро тръгнах замина на морето да работи и още не сме се видяли и разтоянието е голямо .ще почакам да видиме накрая :( :(

pussycat
01-17-2007, 19:47
Mi spored men ima byde6te vrazkata vi zavisi ako uspeete da q zapazite. Gadno e 4e go nqma i raboti na moreto no vse pak ako i dvamata imate silni 4ustva edin kam drug trqbva da se spravite s tova i ne mislq 4e ne6to podobno kato tova 4e go nqma blizo do teb moje da razvali vrazkata vi. Vajnoto e ti kakvo 4ustva6 6tom iska6 da si s nego 6te se spravi6 s trudnostite.... :roll:

koalka
01-18-2007, 12:37
Е за колко време отива там?Кога ще се върне?Има значение.Може да има такава връзка от разстояние, ако се виждате, иначе аз не мисля, че може да има.

Barbie
01-18-2007, 15:27
Аз станах прекалено близка с човек, който дълго време смятах просто за приятел...и то много ценен за мен приятел. А пък нещата прерастнаха в нещо повече. И е съвсем нормално - една връзка трябва да се гради на приятелство. Сега го чувствам безкрайно близък и съм много щастлива, че е до мен.
Разстоянията и времето се преодоляват, стига да имаш желание. Изчакай го да се върне и си дайте шанс.
Успех... :-)

TreeHill
01-18-2007, 17:34
Любовта често завършва с приятелсрво,но любовта с приятелство-рядко



помисли си за тпва

svetla_88
01-18-2007, 19:00
мислела съм много пъти
ама май хлътвам все повече всеки ден

LO6IQ
01-18-2007, 19:09
Любовта често завършва с приятелсрво,но любовта с приятелство-рядко
помисли си за тпва
Не е нужно да мисля върху безсмислено изречение.
Мисля ,че си имала в предвид това :
Приятелството често завършва с любов , но любовта с приятелство - рядко.
Да,така е. :D