PDA

View Full Version : Tapo Mi Stana



razlichna
01-26-2007, 21:23
re6ih da pisha poneje dnes naistina mi stana mnogo tapo...bqhme s priqtelq mi i o6te edin poznat na kafe laf4e tfa onova i te iskaha da hodqt da gledat nqkaf ma4 v evrofutbol ili po to4no da zalagat tam da vidqt kak e polojenieto... a az ne obi4am izob6to ma4ovete i im kazah mi az 6te si hodq a vii kato iskate otivaite v evrofutbol... i kakvo se okaza sled 1 4as zvanq na pr mi i pitam kfo praite ve? - mi na sq sme na kra4ma i az 4e kak se ozovahte tam puk -mi na nii otidohme za 10 min v evrofurbol i re6ihme da doidem tuk ( za edno zavedenie/kra4ma stava vapros)

e vie kak bihte se po4uvstvali i 6te6e li da se po4uvstvate gadno ave s edna duma kak 6tqhte da reagirate

01-26-2007, 21:31
6tqh da mu otreja sexa za 1sedmica :lol: ili ako smqta6 4e nqma da izdarji6 prosto postapi po podoben na4in i ti!!!

miloto_girl_4e
01-26-2007, 22:11
Ти сама си решила да си тръгнеш, никой не те е гонил, какво се оплакваш? Искаш като са свършили така бързо да ти звъннат отново, защото ще ходят на кръчма ли.. щом си се делнала от тях, не се оплаквай,че не са ти звъннали... и аз не бих звъннала на гаджето си, ако се отцепи от мен, защото му е тъпо..

xixi
01-26-2007, 22:15
re6ih da pisha poneje dnes naistina mi stana mnogo tapo...bqhme s priqtelq mi i o6te edin poznat na kafe laf4e tfa onova i te iskaha da hodqt da gledat nqkaf ma4 v evrofutbol ili po to4no da zalagat tam da vidqt kak e polojenieto... a az ne obi4am izob6to ma4ovete i im kazah mi az 6te si hodq a vii kato iskate otivaite v evrofutbol... i kakvo se okaza sled 1 4as zvanq na pr mi i pitam kfo praite ve? - mi na sq sme na kra4ma i az 4e kak se ozovahte tam puk -mi na nii otidohme za 10 min v evrofurbol i re6ihme da doidem tuk ( za edno zavedenie/kra4ma stava vapros)

e vie kak bihte se po4uvstvali i 6te6e li da se po4uvstvate gadno ave s edna duma kak 6tqhte da reagirate
ахх обичам хора който пишат за това как са се гаврили с тях в публични форуми

even_in_death
01-26-2007, 22:16
Абе гадно е постъпил.. Не и се е ходело в еврофутбол.. и на мен тама ми е много тъпо ама ходех с едно бивше кфо да права... а относно кръчмата, можел е поне един смс да прати.. аве най-добре верно и ти направи така като него - иди на кръчма с фр и не го викай..

Metoman
01-26-2007, 22:17
re6ih da pisha poneje dnes naistina mi stana mnogo tapo...bqhme s priqtelq mi i o6te edin poznat na kafe laf4e tfa onova i te iskaha da hodqt da gledat nqkaf ma4 v evrofutbol ili po to4no da zalagat tam da vidqt kak e polojenieto... a az ne obi4am izob6to ma4ovete i im kazah mi az 6te si hodq a vii kato iskate otivaite v evrofutbol... i kakvo se okaza sled 1 4as zvanq na pr mi i pitam kfo praite ve? - mi na sq sme na kra4ma i az 4e kak se ozovahte tam puk -mi na nii otidohme za 10 min v evrofurbol i re6ihme da doidem tuk ( za edno zavedenie/kra4ma stava vapros)

e vie kak bihte se po4uvstvali i 6te6e li da se po4uvstvate gadno ave s edna duma kak 6tqhte da reagirate
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

The-Cult
01-26-2007, 22:51
Гадно е постъпил можеше да каже че няма да се бавят при положение че зане че не обичаш футбола... и после щяхте да идете заедно на кръчма спри му секса за 1 седмица нека му е гадно да знае за другия път ;-)

tanchety
01-26-2007, 22:57
opredeleno e postapil egoisti4no ili e zabravil za teb.... :? trqbva da si HAPPY kogato si s nego ne da sku4aie6.... napravi ne6to po tozi vapros... :wink:

Vampirkata
01-26-2007, 22:57
Gadni4ko e ama ti sama si re6ila d asi tragne6

fire_spark
01-26-2007, 23:01
ами малко тъпо е постъпил...трябвало е да ти каже че няма да се бавят в еврофутбола.но следващия път и ти го питай колко време ще прекарат там.а за да му го върнеш направи същото което е направил и той-с неговите камъни по неговата глава :twisted: :P :wink:

Merito_
01-26-2007, 23:25
Уф най-много ги мразя тия номера и преди ми ги правеха.Ми аз се чувствах мн тъпо,като се случваше подобно нещо.Както каза even_in_death излез и ти с някви твои приятелки и не го викай.Той като ти се обади казваш изведнъж ни скимна.

koalka
01-27-2007, 04:33
Не мисля, че бих се почувствала гадно.Ти си си тръгнала, а можеше да отидеш с тях на Евбофутбол.Никой не те е гонил или нещо такова.Отишли са на кръчма, какво толкова?

alkobalko
01-27-2007, 07:23
В крайна сметка ти сама си решила да си тръгнеш, никой не те е принуждавал. Какво лошо има, че са отлишли на кръчма без теб. Не ми се вярва да си давате отчет за всяко свое действие. Не ми се и вярва и той да е постоянно с теб, когато се виждаш с приятелки. Така че няма нищо лошо в това, че са отишли само приятели, всеки има право на лична свобода.