PDA

View Full Version : хелп за подарък



02-01-2007, 08:23
другата седмица гаджето ми има рожден ден. Става на 18 и е момиче. Дайте моля ви някакви предложения какво да й взема за рд-то защото нищо не ми идва на ум.. За пръв път ми е да подарявам подарък на гадже за рождения ден и се чувствам странно. Относно подаръка - не трябва да е нещо скъпо.. в рамките на 30-40лв, но да е оригинално. та чакам идеите ви

mirelinda
02-01-2007, 08:55
Nz dali 6te upreq da ti pomogna no 6te se opitam
Purvo mn hubavo 6te e da i poduri6 edin buket (nau4i lybimite i cvetq tova 6te q zaradva).Su6to taka moje6 da i kupi6 biju (obeci,prusten,grivna,gerdan)Parfym su6to e dobra ideq 6te ti e trudno da i izbere6 ako nz kakuv vkus ima :-k za drugo o6te nemoga da se setq kato izmislq 6te ti napi6a nadqvam se da sum pomognala pone muni4ko

koalka
02-01-2007, 09:26
Има важна тема в раздела. :wink:

02-01-2007, 09:31
da vidqh no ne mojah da izbera ni6to ottam.. pls help :?

Need_A_Girl
02-01-2007, 20:30
Една голяма пухкава плюшена играчка и един хубав букет ще и харесат мн! 8)

02-01-2007, 20:49
Nz dali 6te upreq da ti pomogna no 6te se opitam
Purvo mn hubavo 6te e da i poduri6 edin buket (nau4i lybimite i cvetq tova 6te q zaradva).Su6to taka moje6 da i kupi6 biju (obeci,prusten,grivna,gerdan)Parfym su6to e dobra ideq 6te ti e trudno da i izbere6 ako nz kakuv vkus ima :-k za drugo o6te nemoga da se setq kato izmislq 6te ti napi6a nadqvam se da sum pomognala pone muni4ko
това не е оригинално

Една голяма пухкава плюшена играчка и един хубав букет ще и харесат мн!
нито пък това...

нещо оригинално е например писмо по обикновенната поща... специално за подарък не мога да се сетя, но ако не си празнува рожденият ден, можеш да се направиш, че си забравил... ама наистина... и да се върже... и най-неочаквано я изненадваш у тях или някъде и й подаряваш това което си й купил...
Не знам... какво иска? купи й нещо, което иска... или пък някакво по-скъпичко бельо, на pompea или някоя по-такава марка...

mirelinda
02-01-2007, 20:49
da tova e hubava idei za ply6enata igra4ka i az misleh da q kaja no vse pak trqabva da e do 30-40lv e te sa nad 60lv

02-01-2007, 20:53
da tova e hubava idei za ply6enata igra4ka i az misleh da q kaja no vse pak trqabva da e do 30-40lv e te sa nad 60lvАма това струва ли ти се оригинално?! момчето е казало нещо оригинално...! може да се зарадва ама не е оригинално

бтв аз съм момичето горе... и можеш сам да й направиш нещо... по-особена опаковка... също на НДК (ако си от софия) има няколко места за опаковане.... май в едното ги правеха по-шантави... ама е скъпичко...

vlubchivo
02-01-2007, 20:58
Nz dali 6te upreq da ti pomogna no 6te se opitam
Purvo mn hubavo 6te e da i poduri6 edin buket (nau4i lybimite i cvetq tova 6te q zaradva).Su6to taka moje6 da i kupi6 biju (obeci,prusten,grivna,gerdan)Parfym su6to e dobra ideq 6te ti e trudno da i izbere6 ako nz kakuv vkus ima :-k za drugo o6te nemoga da se setq kato izmislq 6te ti napi6a nadqvam se da sum pomognala pone muni4ko
това не е оригинално

Една голяма пухкава плюшена играчка и един хубав букет ще и харесат мн!
нито пък това...

нещо оригинално е например писмо по обикновенната поща... специално за подарък не мога да се сетя, но ако не си празнува рожденият ден, можеш да се направиш, че си забравил... ама наистина... и да се върже... и най-неочаквано я изненадваш у тях или някъде и й подаряваш това което си й купил...
Не знам... какво иска? купи й нещо, което иска... или пък някакво по-скъпичко бельо, на pompea или някоя по-такава марка...

da tova e hubava idei za ply6enata igra4ka i az misleh da q kaja no vse pak trqabva da e do 30-40lv e te sa nad 60lvАма това струва ли ти се оригинално?! момчето е казало нещо оригинално...! може да се зарадва ама не е оригинално

бтв аз съм момичето горе... и можеш сам да й направиш нещо... по-особена опаковка... също на НДК (ако си от софия) има няколко места за опаковане.... май в едното ги правеха по-шантави... ама е скъпичко...
ох съжалявам за многото мнения... госта все бях аз
и още нещо да добавя -> вуйчо ми искаше миналата година една мн скъпа книга... вуйна ми му я подари, а опаковката беше направена от кокосова хартия с ураса канелени и ванилови пръчки и много рафия... беше мн добро!!

надявам се да съм помогнала... ако се сетя още нещо ще пиша =))

02-01-2007, 22:46
Албумче с ваши общи снимки от момента,в който сте се запознали (някои от тях можеш да надпишеш отзад,припомняйки си момeнтите от снимката), кутия шоколадови бонбони, някое секси бельо,вържи си една панделка,любимото и цвете и готово :wink:

За мен лично,самата изненада,придружена към подаръка и жеста,под който е представен,би ме зарадвала най-много.

02-02-2007, 09:21
Ако няма да си празнува рожденият ден, защото не може или нещо подобно, можеш ти да й организираш едно купонче у вас. Излизате ей така и трябва да минете през вас. А вече си оправил, торти, солети, алкохол и т.н. вече всичко и всички са у вас и палиш лампата и всички викат изненада. Или пък можеш да й подариш една незабравима нощ. Абс всичко което иска и желае в онази насока (; Не нещо което искаш ти, а тя. Само нейните желания и нейното задоволяване до възможно най-най-най-върхова точка. Макар че при доста двойки това не става, защото момчетата решават да го направят тва и без да има повод. Ама до колокото разбирам при вас няма 1 година връзка. Не знам дали има и 2 месеца.

Bacard1
02-02-2007, 10:58
другата седмица гаджето ми има рожден ден. Става на 18 и е момиче. Дайте моля ви някакви предложения какво да й взема за рд-то защото нищо не ми идва на ум.. За пръв път ми е да подарявам подарък на гадже за рождения ден и се чувствам странно. Относно подаръка - не трябва да е нещо скъпо.. в рамките на 30-40лв, но да е оригинално. та чакам идеите ви

ми гъзи земи и нещо което да и напомня че става на 18 се пак тва е повратна точка в живота на хората.....еди приятел щеше да зима на неиното момиче биберон хх измисли нещо оригинално пчросто и аз нз .....ама да е инапоня за 18 хххтва е от мен!!!