PDA

View Full Version : Как си представяте един перфектен секс ?



theworldleader
02-27-2007, 17:12
Мм.. вечеря.. игрички, милувки, сметанка,, ягодки, шоколадче, лед, свещи, музика, без презерватив/ със/ анален, вагинален, орален.. място.. с кого.. как.. защо.. и т.н. ;)

Аз как.. хм.. много ми е странно, но не искам нищо специално, просто искам момиче към което имам чувства, да знам, че е разкрепостенно но само пред мен и иска да ни бъде хубаво, да нямам притеснения от нея, също така и тя от мен, да се радваме един на друг и един грубичък и хубав секс.. повечвко време да се ..., да сменяме позите, да се потиме от ***, да има пъшкане, да има удоволствие и на края бууууууум да засппааааааааааааааааа :twisted:

ninsy
02-27-2007, 17:14
хмм..мразя лиготийте вечерите многото целуфки и такива ..Обичам бурния страстен секс,яко садо мазо :oops: разбира се с мойто бебче

theworldleader
02-27-2007, 17:15
хмм..мразя лиготийте вечерите многото целуфки и такива ..Обичам бурния страстен секс,яко садо мазо :oops: разбира се с мойто бебче


Еееее, те такова момиче ми трябва, да знае какво иска и да го иска повече от мене, само така Криси :Р

ABSOLUTme
02-27-2007, 17:15
ми..кво да ти добавя..ти всичко си каза,като започна от вечерката и завърши в леглото..инак и аз най-обичам след това да заспя :-D

babi_girl
02-27-2007, 17:21
ami az mnogo iskam sex vyrhu leglo pokrito s rozi, aromatni sve6ti naokolo i qgodi. su6to taka mi haresva sex na plaja :)

theworldleader
02-27-2007, 17:23
ami az mnogo iskam sex vyrhu leglo pokrito s rozi, aromatni sve6ti naokolo i qgodi. su6to taka mi haresva sex na plaja :)


Секс на плажа.. хм това го направи това лято.. хубаво е в 5 и 30 сутринта, пиинал с някакво момиче от .. хм Своге :lol:

ninsy
02-27-2007, 17:23
ami az mnogo iskam sex vyrhu leglo pokrito s rozi, aromatni sve6ti naokolo i qgodi. su6to taka mi haresva sex na plaja :)

хехе за секса на плажа и аз съм съгласна,освен това на някое открито друго място кадето я има тръпката че някой може да те види :).. Ей тия неща ги обичам аз а не вечери рози и лиготий :-D

ABSOLUTme
02-27-2007, 17:23
su6to taka mi haresva sex na plaja :)
щото не ти е влизал пясък в дупето :lol:

theworldleader
02-27-2007, 17:25
su6to taka mi haresva sex na plaja :)
щото не ти е влизал пясък в дупето :lol:


Е аз пък взех един от шезлонгите и на него :Р

Колко хора ни видяха, але..

ninsy
02-27-2007, 17:27
хохо и мен ме видяха.. :smt019 ахахах ама не ми пукаше не бяхме единствените които го правихме :-)

02-27-2007, 17:27
ПЕРФЕКТНИЯТ СЕКС:... непознат...дискотека...трева и алкохол...мръсен танц... тоалетна------SEX(див и без лиготии).... накрая кои от каде е ;) това е моита педстава за перфектен секс междудругото имала съм подобно изживяване ама тоалетната не е май наи доброто място :oops:

theworldleader
02-27-2007, 17:28
хохо и мен ме видяха.. :smt019 ахахах ама не ми пукаше не бяхме единствените които го правихме :-)


Дам и при нас така.. аз малко и за там съжалявам, аз тогава съжалявах много, бих си главата после, брат ми ме псуваше яко, неговите приятели не можеха да повярвят, че само с едната забивка съм тръгбал да ръгам някаква си, за съжаление.. ама имаше и свирка, имашеееееее :Р

ninsy
02-27-2007, 17:29
хахах и кво като е имало ? Имало ли е после секс в водата :smt019

ABSOLUTme
02-27-2007, 17:30
su6to taka mi haresva sex na plaja :)
щото не ти е влизал пясък в дупето :lol:


Е аз пък взех един от шезлонгите и на него :Р.
е не се брои..следващият път просто на по-голямшка хавлиена кърпа :lol: \:D/

theworldleader
02-27-2007, 17:31
Във водата не, но на плажа дам..

Бтв във водата само с оная съм се натискал и ми е ставало, но не съм го правил във водата :Р

ninsy
02-27-2007, 17:32
ее кофти яд ли те е :) :smt019 хахах амииииии вогава в парка ?

theworldleader
02-27-2007, 17:33
ее кофти яд ли те е :) :smt019 хахах амииииии вогава в парка ?


:lol: :lol:

Да на една счупена пейка :lol: :lol:

На една полянка в гората, около нас само борове, долу София се вижда, а от зад Витоша, тоест по височките върхове, защото ние бяхме на Витоша / 1 км от нас, една поляна/ имаше секс.. хареса ми, обаче се сетих за онази и не ми се споменава повече :Р

ninsy
02-27-2007, 17:35
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)

babi_girl
02-27-2007, 17:35
az sigurno nqma da imam vyzmojnost da go naprava na plaja skoro, no i vyv vodata bih opitala.

theworldleader
02-27-2007, 17:36
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)


Знам, скицо :Р

ninsy
02-27-2007, 17:39
да и доста други мой премеждия знаеш нищо че никога не бяхме говорили с тееб

Shmatko
02-27-2007, 17:39
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)
Хахаха, кога и къде че аз отворих една така? 8-[
Ама звучи гадно, се едно си неква пропаднала курва [-X

theworldleader
02-27-2007, 17:39
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)
Хахаха, кога и къде че аз отворих една така? 8-[
Ама звучи гадно, се едно си неква пропаднала курва [-X

Малко и наивно, повече не ти трябва ;)

Нали така, Криси. ;)

Ами не сме имали възможността да си поговириме, въпреки че си много интересна и печена ;)

ninsy
02-27-2007, 17:41
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)
Хахаха, кога и къде че аз отворих една така? 8-[
Ама звучи гадно, се едно си неква пропаднала курва [-X

хаха преди 3-4 години непомня колко а и не ми се смята :) А това как звучи .. на всеки му звучи така както му изнася аз знам каква съм и не ме интересува особенно чуждото мнение .Радвам се че има хора които ме оценяват такава каквато съм и че никога дори не са си помислили такова нещо за мен,а за другите дреме ми на...

mravkata_z
02-27-2007, 17:42
представям си го с продължителност до сутринта, и ефект на сутринта:
изпотени прозорци, счупено легло, боксерки висящи от полюлея, въжета някъде по леглото, :-D остатъци от свещи( употребени), да имам нужда от нови батерии за вибратора, сутиена ми да е някъде изчезнал в странство и за финал нервно цъкащи съседи в коридора...... само дето такова фиаско не е здравословно повече от 1 път в месеца.... :-D :-D :-D

Shmatko
02-27-2007, 17:43
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)
Хахаха, кога и къде че аз отворих една така? 8-[
Ама звучи гадно, се едно си неква пропаднала курва [-X

хаха преди 3-4 години непомня колко а и не ми се смята :) А това как звучи .. на всеки му звучи така както му изнася аз знам каква съм и не ме интересува особенно чуждото мнение .Радвам се че има хора които ме оценяват такава каквато съм и че никога дори не са си помислили такова нещо за мен,а за другите дреме ми на...

АБе такава си.
Кажи мястото годните и аз не ги знам...

theworldleader
02-27-2007, 17:44
хехе ,мен пък ме отвориха на счупена пейка :)
Хахаха, кога и къде че аз отворих една така? 8-[
Ама звучи гадно, се едно си неква пропаднала курва [-X

хаха преди 3-4 години непомня колко а и не ми се смята :) А това как звучи .. на всеки му звучи така както му изнася аз знам каква съм и не ме интересува особенно чуждото мнение .Радвам се че има хора които ме оценяват такава каквато съм и че никога дори не са си помислили такова нещо за мен,а за другите дреме ми на...


Да не ти пука.. ;)

Shmatko
02-27-2007, 17:44
представям си го с продължителност до сутринта, и ефект на сутринта:
изпотени прозорци, счупено легло, боксерки висящи от полюлея, въжета някъде по леглото, :-D остатъци от свещи( употребени), да имам нужда от нови батерии за вибратора, сутиена ми да е някъде изчезнал в странство и за финал нервно цъкащи съседи в коридора...... само дето такова фиаско не е здравословно повече от 1 път в месеца.... :-D :-D :-D
Ех спомени... А ми се случваше няколко пъти седмично тва... #-o

ninsy
02-27-2007, 17:45
каквато съм ,такава :) не можеш да ме наречеш курва като не ме познаваш.Незнаеш сексуалния ми живот и едва ли знаеш че имам стабилна връзка но това е друг въпрос.Незнам за какво искаш да знаеш мястото - парка в надежда :)

Shmatko
02-27-2007, 17:48
каквато съм ,такава :) не можеш да ме наречеш курва като не ме познаваш.Незнаеш сексуалния ми живот и едва ли знаеш че имам стабилна връзка но това е друг въпрос.Незнам за какво искаш да знаеш мястото - парка в надежда :)
Се ми е тая ква си. Не ме интересува.
Ееее не съм та отпорил... :lol:

ninsy
02-27-2007, 17:50
хах и мен не ме интересува къф си .И Едва ли би ме отворил такъв..абе все тая не ми се спори нещо

Shmatko
02-27-2007, 17:53
И Едва ли би ме отворил такъв..абе все тая не ми се спори нещо
Да права си шот с такива кат тебе ни са занимаам :-D

theworldleader
02-27-2007, 17:55
И Едва ли би ме отворил такъв..абе все тая не ми се спори нещо
Да права си шот с такива кат тебе ни са занимаам :-D


Посерко стига се правил на отворен.
Пиши ЛС, да се разбереме, кой колко е отворил и къде, че явно си много напред с материала, пък и чак се отваряш на момиче,а ?

AzureDiamond
02-27-2007, 17:56
mi za idealniq sex.......hubavo leglo,bez mn mn svetlina,mn prezervativi :D ,da e mn toplno...da ima sve6ti....rozi.... 8) i est 4e lubimiq 4ovek :P

ninsy
02-27-2007, 17:57
И Едва ли би ме отворил такъв..абе все тая не ми се спори нещо
Да права си шот с такива кат тебе ни са занимаам :-D


Посерко стига се правил на отворен.
Пиши ЛС, да се разбереме, кой колко е отворил и къде, че явно си много напред с материала, пък и чак се отваряш на момиче,а ?

нека зиае ,аз не се излагам казвам си нещата такива каквито са а някаф посерко седи и ми се прави на някой които не е

Shmatko
02-27-2007, 18:00
0887 390 851 обадете ми се да се насера щом съм такъв посерко и дришьо. :twisted:
Аре и да се видиме, може още сега!

ninsy
02-27-2007, 18:03
0887 390 851 обадете ми се да се насера щом съм такъв посерко и дришьо. :twisted:
Аре и да се видиме, може още сега!

хохо е такива най ги обичам нахъсани тръгнал нашия да ми се праи бегай бе

Shmatko
02-27-2007, 18:04
0887 390 851 обадете ми се да се насера щом съм такъв посерко и дришьо. :twisted:
Аре и да се видиме, може още сега!

хохо е такива най ги обичам нахъсани тръгнал нашия да ми се праи бегай бе

Неее вие сте отворените аз съм сдухан и ви предлагам да се срещнеме да го обсъдиме. [-X

ninsy
02-27-2007, 18:06
аз няма какво да обсъждам с някфи непознати от форума ..Тръгнал нашия да ми се ежи и да ми теърди каква съм и каква несъм бе я не ме занимавай и по добре си замълчи щото само офлуудихме темата!

Shmatko
02-27-2007, 18:07
аз няма какво да обсъждам с някфи непознати от форума ..Тръгнал нашия да ми се ежи и да ми теърди каква съм и каква несъм бе я не ме занимавай и по добре си замълчи щото само офлуудихме темата!
Абе кой ти се ежи бе? Само ще си приказваме.
Иначе Цеци Пенев ми е по интересен...

kukli4ka__
02-27-2007, 18:10
--------------------------------------------------------------------------------

представям си го с продължителност до сутринта, и ефект на сутринта:
изпотени прозорци, счупено легло, боксерки висящи от полюлея, въжета някъде по леглото, остатъци от свещи( употребени), да имам нужда от нови батерии за вибратора, сутиена ми да е някъде изчезнал в странство и за финал нервно цъкащи съседи в коридора...... само дето такова фиаско не е здравословно повече от 1 път в месеца....
_________________

много добре и аз така го харесвам

ninsy
02-27-2007, 18:11
аз няма какво да обсъждам с някфи непознати от форума ..Тръгнал нашия да ми се ежи и да ми теърди каква съм и каква несъм бе я не ме занимавай и по добре си замълчи щото само офлуудихме темата!
Абе кой ти се ежи бе? Само ще си приказваме.
Иначе Цеци Пенев ми е по интересен...
nqma kakvo da si prikazvam,az kakvoto imah go kazah tuk aide sys zdrave sq

bisolini
02-27-2007, 18:14
ami az mnogo iskam sex vyrhu leglo pokrito s rozi, aromatni sve6ti naokolo i qgodi. su6to taka mi haresva sex na plaja :)

хехе за секса на плажа и аз съм съгласна,освен това на някое открито друго място кадето я има тръпката че някой може да те види :).. Ей тия неща ги обичам аз а не вечери рози и лиготий :-D

Внимавайте със секса на плажа, че може да стане ... шкурка :smt004

Shmatko
02-27-2007, 18:15
аз няма какво да обсъждам с някфи непознати от форума ..Тръгнал нашия да ми се ежи и да ми теърди каква съм и каква несъм бе я не ме занимавай и по добре си замълчи щото само офлуудихме темата!
Абе кой ти се ежи бе? Само ще си приказваме.
Иначе Цеци Пенев ми е по интересен...
nqma kakvo da si prikazvam,az kakvoto imah go kazah tuk aide sys zdrave sq

Обичам те! :smt049

koalka
02-27-2007, 18:29
Естествено с любимия човек, най-важното е партньора.Една цяла нощ заедно и много любов, милувки, ласки, секс.Хубава вечеря преди това...Не знам и още много неща.Да, хубаво ще е, ако има сметана и ягодки.Ех романтика...

`Death`Whore`
02-27-2007, 18:32
За мен пък перфектният секс е да ме подхване без да говори...без да се съобразява с мен...да ме хваща и премества в позата, която реши, че иска...и след това да не можем да мръднем :smt008

Miteto_bs
02-27-2007, 18:36
Със всеки спамер от саита.. :lol: :lol: и после да пусне тема.. Боли ме Дупето.. :smt019

Shmatko
02-27-2007, 18:40
Със всеки спамер от саита.. :lol: :lol: и после да пусне тема.. Боли ме Дупето.. :smt019
Боли те дупето ли? :lol:

BeZ^BikiNi
02-27-2007, 18:53
За мен пък перфектният секс е да ме подхване без да говори...без да се съобразява с мен...да ме хваща и премества в позата, която реши, че иска...и след това да не можем да мръднем :smt008
Napulno suglasna + da dobavq ... 3-4 orgazma ot moq i negova strana i da rechem chift beleznici :smt098 :smt059 :smt007

`Death`Whore`
02-27-2007, 18:54
...или да ми държи ръцете :lol:

ninsy
02-27-2007, 18:55
и камшик :smt079

BeZ^BikiNi
02-27-2007, 19:41
Ohoohoo s kamshik veche stana mn brutalno - ne mi zvuchi dobre za perfekten sex :smt005

ninsy
02-27-2007, 19:42
ee как бе идеално си е

malka_sladuranka
02-27-2007, 19:51
Гледам хубава темичка, пък някои налепи се опитват да я о*ерат. :evil:
Ммм, значи перфектният секс. Първо с любимият ми човек. На легло(там ми е най-удобно). Спонтатен, бурен, страстен, груб секс...ооо да... :oops:

ChRiSTiaNo_07
02-27-2007, 19:55
Важното е да има белезници и пъшкане :lol: :mrgreen:

theworldleader
02-28-2007, 06:09
Гледам хубава темичка, пък някои налепи се опитват да я о*ерат. :evil:
Ммм, значи перфектният секс. Първо с любимият ми човек. На легло(там ми е най-удобно). Спонтатен, бурен, страстен, груб секс...ооо да... :oops:


това на края ме накара да се засмея.. " оо да " :lol:

Tempestjuji
02-28-2007, 07:43
попринцип повече ме кефи да властват над мене :twisted:
да не се съобразяват с мене :twisted:
малко болка, малко кеф, малко болка от кеф :twisted:
такива работи :roll:

PaRkInSoN
02-28-2007, 12:04
яко сперма

theworldleader
03-01-2007, 07:02
яко сперма



:lol: :lol: :lol:

bungle
03-01-2007, 07:08
За мен пък перфектният секс е да ме подхване без да говори...без да се съобразява с мен...да ме хваща и премества в позата, която реши, че иска...и след това да не можем да мръднем :smt008

Мдаааааааа....

Или да ме притисне до стената и да не ми дава да мърдам. ( Уф, спомени, спомениииииииииииииииииии иии. )

theworldleader
03-01-2007, 07:18
За мен пък перфектният секс е да ме подхване без да говори...без да се съобразява с мен...да ме хваща и премества в позата, която реши, че иска...и след това да не можем да мръднем :smt008

Мдаааааааа....

Или да ме притисне до стената и да не ми дава да мърдам. ( Уф, спомени, спомениииииииииииииииииии иии. )


това е идея :Р

krem4et0
03-01-2007, 08:37
Перфектен е сексът, след който не можем дори да говорим, а само се гушкаме и толкова. Изобщо не си представям перфектен секс,защото няма нищо перфектно, но си правя много добър секс и не се оплаквам. Перфектният секс не се изразява в обстановка, време, белиьо или други подобни- той се изразява в невероятното преживяване!

FikyScHetOo
03-01-2007, 08:53
Мдаааааааа....

Или да ме притисне до стената и да не ми дава да мърдам. ( Уф, спомени, спомениииииииииииииииииии иии. )
хъх тва в асансьор .... :oops:
малко по-грубо да е всичко... хъх белезниците са мн хубаво нещо :-D С кой...ми с някой на когото му имам доверие :)

И аз на пейка... :oops: ....по едно време няква бабичка намина (береше гъби жената :-D )..ужас

Amayo
03-01-2007, 08:58
Разнообразен - не да направя нещо по един перфектен начин и сичките сексове докато не умра да са точно по тоя сценарий. И никви ягоди школади маргарини аз да не съм в кухнята бе , да ебем и да ми се дояде, ми падне хуя от глад. :lol:

theworldleader
03-01-2007, 08:59
Разнообразен - не да направя нещо по един перфектен начин и сичките сексове докато не умра да са точно по тоя сценарий. И никви ягоди школади маргарини аз да не съм в кухнята бе , да е*** и да ми се дояде, ми падне хуя от глад. :lol:


Е говорим за един секс, ама перфектен ;)
тва с маргарина цепи.. :Р

Amayo
03-01-2007, 09:06
ЕЕе ако е само за един - една филипинка и една негърка от Нигер (тия най черните) и кокаин да не знам къде съм.

bibonka
03-01-2007, 09:13
perfektni neshta nqma ,no ima perfektna obstanovka ... leko romantika i leko grybo ... demek sveshti i tiha myzika iiiii gryb,divashki sex ,posle sled koito da ne mojesh da si kajesh imeto :P ( minimym nqkolko chasa pyshkane xaxa estestveno s malki pochivki )