PDA

View Full Version : truden period.



freedom
03-03-2007, 07:42
Sega iskam az da razkajq moq problem. i ako mojete da mi otgovorite kakvo mislite za tova.!

Zapochna se taka: trugnahme s 1 momche nqkade okolo mesec i polvin ili 2 meseca bqhme zaedno.. vsichko beshe 'idealno' .. vseki den imahme kontakt ( sms .. posle po interneta si chatihme, vijdahme se kogato mojahme ) .
V vtornik oshte vika, che me obicha - nadqva se tazi vrazka da produlji i taka, no v chetvurtak stana taka che mi kaza:
- ne znae kakvo iska,
- za sega iska da e sam ( ne e vapros che ima druga )
- trqbva za vsichko da si pomisli
- sprql e da chustva neshto kam mene
- moje kato si pochinem ot sebe si moje da e po dobre
- kato vsichko si premisli sled vreme i kato vsichko mu se izqsni moje pak da sme zaedno... kaza mi che vinata ne e v men a v nego i che ne znae kakvo iska. Pitah go dali beshe prez tazi sedmica ( kaza, che togava se poqvi tova ) dali e bil iskren s mene, toi mi otgovori 'da' i ne bilo taka, che e tursil dobrq moment koga da mi go kaje..
Men tova mn me zabolq. Obache do nqkade go razbiram, ne moga da sila da go karam da e s men. Ne mi e lesno. heh i sega nz.. nz tochno kak shte se razviqt neshtata !

koalka
03-03-2007, 07:46
Това момче не те е обичало, не може чувствата да изчезнат толкова бързо на човек, който обича...И в момента не мисля, че има чувства, щом иска да е сам(не с теб).

freedom
03-03-2007, 07:50
moje da. ama toi prosto ne znae kakvo iska.. izgubil se e.. v tova vsichko. trqbva vsiko da si uredi.

koalka
03-03-2007, 07:54
Ок, нека помисли, но не мисля, че иска да е с теб. :wink: Нямаше да ти каже, че не е сигурен и иска да е сам. :wink:

freedom
03-03-2007, 07:56
moje sashto.. smisal nqma da go chakam dokato se namisli.. ! Ama sluchva se che ponqkoga horata imat truden period, i naistina ne znaqt kakvo iskat ili tolkoz sa se izgubili, che ne znaqt daje kakvo chustvat.

Fucking_Bitch
03-03-2007, 08:01
Когато едно момче ти каже,че иска "почивка",значи е ужасно неуверен в чувствата си или изобщо ги няма!И във всички примери ,от които напоследък бях заобиколена...двоиките просто се разделяха...Мъжете ни лъжат толкова очевидно,ние пак им вярваме! #-o #-o

Digital
03-03-2007, 08:09
Sega iskam az da razkajq moq problem. i ako mojete da mi otgovorite kakvo mislite za tova.!

Zapochna se taka: trugnahme s 1 momche nqkade okolo mesec i polvin ili 2 meseca bqhme zaedno.. vsichko beshe 'idealno' .. vseki den imahme kontakt ( sms .. posle po interneta si chatihme, vijdahme se kogato mojahme ) .
V vtornik oshte vika, che me obicha - nadqva se tazi vrazka da produlji i taka, no v chetvurtak stana taka che mi kaza:
- ne znae kakvo iska,
- za sega iska da e sam ( ne e vapros che ima druga )
- trqbva za vsichko da si pomisli
- sprql e da chustva neshto kam mene
- moje kato si pochinem ot sebe si moje da e po dobre
- kato vsichko si premisli sled vreme i kato vsichko mu se izqsni moje pak da sme zaedno... kaza mi che vinata ne e v men a v nego i che ne znae kakvo iska. Pitah go dali beshe prez tazi sedmica ( kaza, che togava se poqvi tova ) dali e bil iskren s mene, toi mi otgovori 'da' i ne bilo taka, che e tursil dobrq moment koga da mi go kaje..
Men tova mn me zabolq. Obache do nqkade go razbiram, ne moga da sila da go karam da e s men. Ne mi e lesno. heh i sega nz.. nz tochno kak shte se razviqt neshtata !
Ами има друга, повярвай ми. При мен беше същото - до последния момент всичко беше идеално и изведнъж - пльок. :smt012
Чак след месец разбрах истинската причина.

natity
03-03-2007, 08:11
ne se obvinqvai toi e vinovniq v tozi sluchai ostavi go zabravi go pak tui kat sa osaznai shte doide da ti se moli

freedom
03-03-2007, 08:12
nqma druga. ne e takava situacjqta!

Digital
03-03-2007, 08:26
nqma druga. ne e takava situacjqta!
Да и аз така си говорех. Дори не предполагах.. не ти разбираш ли че ДОРИ НЕ ПРЕДПОЛАГАХ ей така не ми минаваше през ума подобно нещо. И след месец... земи тоя демидж. Така че не разчитай на "ситуацията е друга". :smt006

Digital
03-03-2007, 08:27
ne se obvinqvai toi e vinovniq v tozi sluchai ostavi go zabravi go pak tui kat sa osaznai shte doide da ti se moli
Може да дойде, а може и да не дойде. :)