PDA

View Full Version : Боли ме областта над пениса и тестисите...



03-30-2007, 22:15
здравейте, ако може и аз да помоля за съвет! значи имам си гадже и с нея отскоро се занимаваме, не знам и аз как се нарича точно ама е галене, аз и правя френска и само това, без секс... тя още не иска... аз и не бързам за никъде... понеже много я обичам не я карам да ми прави свирки, защото тя не и харесва... и почти цялото време аз действам... не се оплаквам, даже обратното, радвам се, че се справям добре... но, проблема ми е друг... понеже тази игра трае 2-3 часа, един път беше и повече, през цялото това време пенисът ми стои в ерекция до максимална степен... не знам дали е лошо или не, ама след това няколко часа имам доста силни болки в областта над пениса, не разбирам много ама май там е простатата или се лъжа(нямам представа, само така предполагам)... а освен това ме болят и тестисите... ако в това време случайно се възбудя, получавам още по силна болка в тестисите... установих, че е точно от това, че стоя по няколко часа в ерекция, защото само след това боли... по друго време ми няма нищо, чувствам се супер, но след като свърши играта с приятелката ми и се прибера започват страшните болки... един път си помислих, че ще ми мине, като маструбирам... беше по-лошо... доста по силна болка и течността, която излезе беше изключително рядка, направо прозрачна, а не както винаги - гъста и леко жълтеникава... сега ме е страх, да не ми стане нещо... а пък искам да си продължим с гаджето тия занимания... ако някой може да ми даде съвет, ще съм много благодарен!!!

поздрави!!!

ABSOLUTme
03-30-2007, 23:22
естествено,че ще те боли,ако си прекалено много възбуден и не свършиш. :shock: тя направо те мъчи бе

BAYO
03-31-2007, 00:40
Ходи до WC , бий една две и освободи напрежението :-D Тфа е сериозно, не се майтапя!

shmatka_s_patka
03-31-2007, 00:47
i az podkrepqm vsi4ko kazano do sega! nqma drug na4in (osven seks)

michka20083
03-31-2007, 04:55
здравейте, ако може и аз да помоля за съвет! значи имам си гадже и с нея отскоро се занимаваме, не знам и аз как се нарича точно ама е галене, аз и правя френска и само това, без секс... тя още не иска... аз и не бързам за никъде... понеже много я обичам не я карам да ми прави свирки, защото тя не и харесва... и почти цялото време аз действам... не се оплаквам, даже обратното, радвам се, че се справям добре... =D> брао,мойто момче шапка ти свалям ..че се съобразяваш с приятелката ти и тн;0
ама тряя да изпускаш парата :-s

alkobalko
03-31-2007, 04:57
Нормално е да те боли, просто се възбуждаш много.

oTPoBHa
03-31-2007, 08:10
aa боже господи.. мисля че трябва да идеш на лекар, и да поговориш с него за това ! не е безобидна работа, може да те боли щото си възбуден, ама ако после пак усещаш болка след като си лъснал, тфа не е току така !! пък и кажи на твойта приятелка да влезне някой път тука да и обясним че свирките и секса не са толкова лоши колкото си мисли :lol:

Valar
03-31-2007, 08:33
Препоръчвам ти ръчни опръжнения без рецепта! :wink:

n1ght_shadow
03-31-2007, 09:04
bratle savetvam ta da pogovori6 s priqtelkata si otnosno tos problem 6oto ne e hubavo da ta boli taka

temito
03-31-2007, 09:09
здравейте, ако може и аз да помоля за съвет! значи имам си гадже и с нея отскоро се занимаваме, не знам и аз как се нарича точно ама е галене, аз и правя френска и само това, без секс... тя още не иска... аз и не бързам за никъде... понеже много я обичам не я карам да ми прави свирки, защото тя не и харесва... и почти цялото време аз действам... не се оплаквам, даже обратното, радвам се, че се справям добре... =D> брао,мойто момче шапка ти свалям ..че се съобразяваш с приятелката ти и тн;0
ама тряя да изпускаш парата :-s

i ot mene imash edno golqmo BRAVO,che se saobrazqvash s neq =D>
a otnosno problema,kakto napisaha i drugi hora,mislq,che e poneje mnogo se vazbujdash i ne svarshvash :smt017