PDA

View Full Version : Забранявате ли ... ?



Insatiable
03-31-2007, 13:23
Забранявате ли разни неща на гаджето? Да не ходи там, да не прави това, да не прави онова? А на вас забранява ли ви нещо гаджето ви? Кажете какви забрани имате (ако имате де)
За мен лично това е много тъпо, но искам да разбера и вашето мнение :)

cherinka
03-31-2007, 13:27
Забранявам да ми плаща сметките. Просто ми е неудобно с чужди пари. Единствения мъж, от който взимам пари, е баща ми.
Други забрани няма. Ако не ми харесва, примерно, някое място, на което ходи, му го казвам и той сам си преценя дали мнението ми е правилно.
За сега на мен нищо не ми е 'забранил'.
Всичко е Ок.

Ollas
03-31-2007, 13:34
Не съм му майка да му забранявам. Относно сметките... отказала съм се да споря с него на тази тема. Понякога успявам да се преборя и аз плащам и за двамата, понякога той... понякога всеки за себе си.
А той да ми забрани нещо е просто невъзможно :-D

Anf3tamin4o
03-31-2007, 13:35
Никви забрани Ако е искала да ми изневери не мога да и забраня както и тя на мене И да има забрани няма смисал като и двамата няма да ги спазваме :)

BAYO
03-31-2007, 13:37
Не забрани. По-скоро съвети от сорта на там не е хубаво, тоя ти се лепи виж кво прай, некви такиа шашми. Общо взето сме демократична двойка :D

sherry
03-31-2007, 13:53
Ами базикал се е, че ми забранява примерно да ходя с къса пола, просто ме ревнува и затова така ми каза... :roll: Иначе не ми е забранявал нищо. Ако не ми е приятно да прави нещо или ходи някъде, му казвам направо да знае, пък от там нататък той си решава дали ще постъпи така или не...Не мога да му забраня, той ако иска да направи нещо, ще го направи.

radito
03-31-2007, 14:04
Както аз мразя да забранявам на който и да било нещо, така мразя и на мен да ми забраняват!

bqsna_teenagerka
03-31-2007, 14:05
забрани?...ммм не...и аз мисля 4е това е тъпо! да не сам му родител 4е да му забранявам! [-(

cherinka
03-31-2007, 14:07
Както аз мразя да забранявам на който и да било нещо, така мразя и на мен да ми забраняват!

Ама Insatiable пита какви забрани имаме или даваме, а не кой какво мрази/не обича.

stra6no_sexy
03-31-2007, 14:09
ми не нямаме никакви забрани,просто знаеме,че всичко си иа граници и трябва да се прави в рамките на нормалното.....и все пак сме достатъчно голями,за да разберем кое е правилно да се направи и кое не....така че не си забраняваме нищо,защото няма смисъл,а и забранения плод е най-вкусен и мнението ми е,че забраните до някаква степен вредат

radito
03-31-2007, 14:12
Както аз мразя да забранявам на който и да било нещо, така мразя и на мен да ми забраняват!

Ама Insatiable пита какви забрани имаме или даваме, а не кой какво мрази/не обича.
прочети 1-вото изречение и тогава ми разтягай локуми! :smt013 след като не забранявам нищо няма как да дам пример! :smt019

honda^
03-31-2007, 14:12
Не, не забранявам никога ни666то. Когато мисли да ходи някъде, където на мен не ми допада, просто му казвам. Аз нямам право да налагам забрани, както и той на мен.

FairyNymph
03-31-2007, 14:16
Мисля, че не е точната дума "забранявам"...
Аз не забранявам,не съм забранявала и няма да забранявам нещо на човека до мен.Аз само му казвам мнението си и може примерно да го помоля да не прави нещо.Например помолих го да не пуши :mrgreen: и някви такива други работи..... :mrgreen: Мдам друго друго помолих го да не прави глупости ( като се ядоса за нещо и да си вреди по някакъв начин на здравето ), но не мисля, че е ако не искам да прави нещо, трябва да му го забраня...това по-скоро би го отблъснало.. [-(

mnogomili4kata-sf
03-31-2007, 15:13
Неее,нищо не съм му забранила и нямам такива намерения.

gPa3HuTeJl
03-31-2007, 15:16
Никви забрани..имам и изцяло доверие.. и с1м сигурен и за това време което сме заедно би трябвало да ме познава много добре и да знае кое ми е неприятно и кое ми е..

Дядо ми ми повтаря непрек1снато : Ако искаш една жена да се зад1ржи по д1лго при теб - пусни я на свобода.. - Но внимавай.. да не се освободи прекаленно много..

Аз с1м на тоя принцип.. :smt006

iNl0Ve_wItX_liFe
03-31-2007, 15:17
Да бе! Вчера излезе още една забрана - да не диша!! ](*,)

vivian
03-31-2007, 15:27
Ако не ми е приятно да прави нещо или ходи някъде, му казвам направо да знае, пък от там нататък той си решава дали ще постъпи така или не...Не мога да му забраня, той ако иска да направи нещо, ще го направи.

BloodyMary
03-31-2007, 16:27
po princip ne6to koeto se zabrani se pravi naro4no 4e e po interesno da naru6i6 zabranata,a kato go znam 4e ne obi4a da b1de komandvan i ako mu zabranq ne6to moje i da go napravi.nqma zabrani po skoro mu kazvam kogato dadeno ne6to koeto pravi ili koeto 6te napravi ne mi e priqtno i ako iska da go pravi bez men.dori kogato ne haresvam ne6to i toi se otkaje da go pravi se 4uvstvam guzna taka 4e bez zabrani [-X :wink: :smt008 \:D/

ThePainIsReaL
03-31-2007, 18:23
Правила съм такива глупости. Бахти кооооолко тъпа съм била, чак се мразя, ненавиждам дори. Но се отучих .. от доста неща, пречупи ми се характерът много за последните 4-5 месеца.

krem4et0
03-31-2007, 18:26
забранила съм му да ме лъже. Това е по-скоро молба,а и аз така и така ще го разбера-познавам си го. Той на мен да ходя с къси поли на лекции, че колегите ми виждат краката, а той-не :lol:

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 18:53
той да не е малко момче, че да му забранявам... всеки има право на лично пространство само за себе си... и това, че сме гаджета не му дава право да ми се меси или да ми забранява каквото и да било (както и аз на него, разбира се)...

Slan4ice{}
03-31-2007, 19:07
Hm az nikoga ne sam mu zabraniavala neshto nito smiatam che imam takova pravo da mu kazvam kakvo da pravi ili kakvo ne.Pak i toi vaobshte niama da me slusha, dostatachno goliam e da si precenia.A shto se otnasia toi nikoga ne mi e kazval "zabraniavam ti edikvo si" no zapochva da mi se cupi kogato napravia neshto,koeto ne mu haresa i da mi obesniava 4e ne e hubavo da go pravia i razni takiva.Goliamu mi e inatche poniakoga :lol:

alkobalko
04-01-2007, 06:48
Как така ще му забранявам? Нито съм му майка, нито той е моя вещ. Той е достатъчно разумен, за да може сам да взима решения и да знае кое не трябва да прави. Аз също нямам забрани, той никога не ми е казвал "не прави това" или нещо подобно. Но и да беше опитал, нямаше да има успех, такъв инат съм и най-мразя някой да ми забранява.

beautiful.soul
04-01-2007, 06:51
Нищо не му забранявам, би било прекалено задушаващо, казвам му само кое не ми харесва и не ми е приятно, той сам си преценява дали да го прави, по същия начин и той постъпва с мене..

koalka
04-01-2007, 07:34
Да, имам само една забрана от него, а именно, когато съм без него да не пия по купони и аз се съгласих естествено, защото не мога да знам какво мога да направя, когато съм пияна и да не направя някоя глупост, за която после ще съжалявам.Дори и да знам какво правя, все пак и аз не искам да рискувам.Аз аз не съм му налагала забрани...