PDA

View Full Version : STRAX



loveZzZz
04-03-2007, 10:52
zdr az sum na 14 godini iska mi se da pravq seks s gadjeto mi i toi iska oba4e mene me e srax da ne me boli kato me otvori zashtoto mi e za pruv put .i iskam da popitam nrmalno li e na 14 godini da go napravish????

HELP,HELP

bungle
04-03-2007, 10:53
Амииии приятелят ми се е проебал на 13.


Прави каквото знаеш.

ThePainIsReaL
04-03-2007, 11:04
Ти няма да ме послушаш и без това, ама аз да си кажа, че щом по форумите си тръгнала да питаш за такива неща, следователно ти нямаш грам сексуална култура и хич не си наясно кое кво е, що е. Нито физически, нито психически си готова за секс.
Ама както искаш..
Ако много искаш да ти го вкарат .. давай. Прави, както сметнеш за добре. Няма аз да се е*а вместо тебе, я ..

04-03-2007, 11:08
Ти няма да ме послушаш и без това, ама аз да си кажа, че щом по форумите си тръгнала да питаш за такива неща, следователно ти нямаш грам сексуална култура и хич не си наясно кое кво е, що е. Нито физически, нито психически си готова за секс.
Ама както искаш..
Ако много искаш да ти го вкарат .. давай. Прави, както сметнеш за добре. Няма аз да се е*а вместо тебе, я ..

Еее само знаесх да критикуваш.

Аз ти казвам недеи да правиш секс още!

ThePainIsReaL
04-03-2007, 11:14
Не критикувам, ядосвам се, защото е малка.. да вземе първо да се образова, преди да тръгне да прави секс. Защото после само ще се притеснява : "Дали съм бременна,защото ми го вкара и после изкара,ама май нямаше от онова бялото нещо" , "Дали съм бременна, щото свърши в устата ми"

Обществото пропада и само милите думи не помагат. Аз какъв пример да й дам, не знам..
но за мен едно момиче на 14 години, е дете. Ако толкова иска да прави секс, да узрее психически за това, защото е ясно, че физически няма да го изчака.

CMexyPaH4e
04-03-2007, 11:34
Не критикувам, ядосвам се, защото е малка.. да вземе първо да се образова, преди да тръгне да прави секс. Защото после само ще се притеснява : "Дали съм бременна,защото ми го вкара и после изкара,ама май нямаше от онова бялото нещо" , "Дали съм бременна, щото свърши в устата ми"

Обществото пропада и само милите думи не помагат. Аз какъв пример да й дам, не знам..
но за мен едно момиче на 14 години, е дете. Ако толкова иска да прави секс, да узрее психически за това, защото е ясно, че физически няма да го изчака.

Mn sam saglasna s tva kade hodi tva dite na 14 da se e*e:) Posle she reve...i she se pritesnqva ako mama razbere kvo she stane...ili dali e bremenna shtoto pr i svarshil varhu korema...abe prostotii kolkoto iskash!Az mislq che ne izpitvash nujda da praish sex am ti e int i iskash da ugodish na pr si,koito e sigurno po-malko opiten i ot tebe...i she sedite kato darva...vaobshteee nishto ndiei da praish!

aggro_89
04-03-2007, 11:42
Ами според мене прави квото чувстваш само че внимавай да няма после тема бременна съм к'во да права...

I_Know
04-03-2007, 11:43
Не критикувам, ядосвам се, защото е малка.. да вземе първо да се образова, преди да тръгне да прави секс. Защото после само ще се притеснява : "Дали съм бременна,защото ми го вкара и после изкара,ама май нямаше от онова бялото нещо" , "Дали съм бременна, щото свърши в устата ми"

Обществото пропада и само милите думи не помагат. Аз какъв пример да й дам, не знам..
но за мен едно момиче на 14 години, е дете. Ако толкова иска да прави секс, да узрее психически за това, защото е ясно, че физически няма да го изчака.
ok 16 godishna polovo-zrqla devoiko :roll:

gamercheto_
04-03-2007, 14:13
на 14 години и си мисли за пишленца :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 а 4х4 знаеш ли колко е :smt005 :smt005

teardrop
04-03-2007, 14:24
i iskam da popitam nrmalno li e na 14 godini da go napravish????

Ами не е нормално... Зависи колко си на акъл, де, а като гледам май не си узряла още. Само за сведение - приятелят ти е по-голям от теб поне с 3 години, нали?

bqsna_teenagerka
04-03-2007, 14:38
:shock:мале каква е тая МАНИЯ да се прави секс на 14г? задавам този въпрос за стотен път!!! виж....ти си решаваш,аз каквото и да ти кажа ти едва ли ще ме послушаш!!! Но мисля 4е на 14г си много малка скъпа,я се стегни малко!

alkobalko
04-03-2007, 14:39
Според мен още не си готова, щом питаш по форумите. Изчакай още малко, няма да съжаляваш.

AngelOfDarkness
04-03-2007, 16:53
Да, питаш ме, и не-не го прави.

Знаеш ли какво искаш от живота? Как искаш да спечелиш уважението на другите? Защото, ако човека до теб не е искрен, може да се възползва и да те зареже... което не е маловажно.

Важно е и какво знаеш по въпроса, каква представа имаш, как го искаш и как искаш да развиеш връзката ви...

Важна е психическата нагласа.

Важен е момента.

Ти си пълна с въпроси. Не знаеш нищо от горните неща. Съмнява ме да имаш и физическа нужда. Той те натяга, нали? Да не те зареже ли?! Я, стига... Наистина, твоя работа, но... не бързай да порастнеш толкова...

mi6enceto
04-03-2007, 16:57
az sum na 14 i ot 1 godina pravq sex...no se 4ustvam gotova... vseki si znae sam za sebe si ...

SeXy_6eMeT
04-03-2007, 19:46
Еми и според мен е малка ама много се нерва на някви на по 16 е**ли се някалка пъти и се мислят за много образовани на тая тема :evil: Не се гледат че и те още са деца ама айде......

ThePainIsReaL
04-03-2007, 19:50
Да..малка съм. И не съм на 16, на 17 съм . Не твърдя, че съм голяма. Но поне не гледам на секса с такива очи, с каквито повечето тука го правят. Поне като съм се про*бала съм имала сексуална култура и не съм пискала насам-натам по форуми да питам глупости.
Поне възприемам тялото си ..
И ако някой ми каже, че не съм готова за това, което правя..може само да ..
кво ли говоря. Тръгнали сте да ме сравнявате с горната пикла (авторката) .. все тая, все има право на мнение.

04-03-2007, 19:56
Не критикувам, ядосвам се, защото е малка.. да вземе първо да се образова, преди да тръгне да прави секс. Защото после само ще се притеснява : "Дали съм бременна,защото ми го вкара и после изкара,ама май нямаше от онова бялото нещо" , "Дали съм бременна, щото свърши в устата ми"


:smt005

ThePainIsReaL
04-03-2007, 20:00
Не критикувам, ядосвам се, защото е малка.. да вземе първо да се образова, преди да тръгне да прави секс. Защото после само ще се притеснява : "Дали съм бременна,защото ми го вкара и после изкара,ама май нямаше от онова бялото нещо" , "Дали съм бременна, щото свърши в устата ми"


:smt005

Какво се смееш? Сякаш не е така. Само два дена остани в този форум и ще откриеш, че сексуалното образование на БГ младеж е нулево..

CuHeo4Ka
04-03-2007, 20:07
Не критикувам, ядосвам се, защото е малка.. да вземе първо да се образова, преди да тръгне да прави секс. Защото после само ще се притеснява : "Дали съм бременна,защото ми го вкара и после изкара,ама май нямаше от онова бялото нещо" , "Дали съм бременна, щото свърши в устата ми"


:smt005

Какво се смееш? Сякаш не е така. Само два дена остани в този форум и ще откриеш, че сексуалното образование на БГ младеж е нулево..

To4no taka vse pove4e temi za tova da li e vasmojno da sam bremennna ... za6toto toi svar6i na korema ili v ustata ili t.n. vse pove4e izli6ni paranoi i za6to 6toto ne znaqt ni6to po teq vaprosi pak tragnali da pravqt sex .... #-o za kade sa se razbarzali vsi4ki neznam....

04-03-2007, 20:26
spox ma macke,ako iska6 mu dai na 20 godi6niq muj da ti se izprazni v ustata,v putkata,da vikne o6te 1-2 da te razebata,spoko tva v bg taka se stava pi4ka ne kurva v bulgariq nqma kurvi...no ako misli6 da ide6 v nqkva druga durjava i ako pravi6 daje nai malkoto na 14...misli mu tam ve4e si izdunkata na ob6testvoto dokato tuk vsi4ki sa izdunki taka4e... EBI SE!LAPAI!GULTAI!POEMAI GI POVE4E! ](*,) ](*,)